Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Czy ktoś ma może jakieś informacje na temat jakieś promocji na gry w sieciach typu Carrefour, Real czy MM obecnie? Bo widzę że tu [ na forum ogólnie ] niektóre osoby dają znać że da się coś tam taniej dorwać [ stare reedycje / premierówki ] jakieś gry - ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Be Mine 2 wystartował. ( http://groupees.com/bemine2)
Za 4$+ dostajemy: The Baconing, Sol Survivor, Plain Sight,, Madballs in Babo: Invasion, Beat Hazard. Za wydanie powyżej 10$ dodatkowo dostajemy Killing Floor.

W trakcie będą odblokowywane bonusy, ale najważniejsze jest chyba za przebicie 50k dolarów - DLCki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie w Carrefourze są gry ze starych reedycji za 8 zł, między innymi Company Of Heroes: Tales Of Valor, Condemned, Lionheart, Space Siege, Painkiller: Black Edition, Sam & Max, Stormrise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:10, Tyler_D napisał:

A jakie dokładnie reedycje? I czy gry są zafoliowane?


Tak, są zafoliowane. Reedycje są różne, Extra Klasyka (ta sprzed paru lat), niektóre gry wyglądają jak premierowe wydania (Lionheart, Trine).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 17:36, FPSProjekt napisał:

ogólnie w Carrefourach są gry za 7,99zł(Tropico 3, Kroniki Riddicka: Assault on Dark
Athena - premirówki) i za 3,99z(m.in. przygodówki od IQP)


Ogólnie to w Carrefourach na koszach jest wystawiona taka cena na planszy. Konia z rzędem temu kto znajdzie w koszu grę w takiej cenie. Radzę uważać bo można się przy kasie zdziwić, a jeżeli ktoś robi generalne zakupy to taka pozycja łatwo na paragonie umknie w natłoku innych cen. Takie praktyki powinny być napiętnowane i karane przez odpowiednie urzędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 17:51, Anjinsan napisał:

Ogólnie to w Carrefourach na koszach jest wystawiona taka cena na planszy. Konia z rzędem
temu kto znajdzie w koszu grę w takiej cenie. Radzę uważać bo można się przy kasie zdziwić,
a jeżeli ktoś robi generalne zakupy to taka pozycja łatwo na paragonie umknie w natłoku
innych cen. Takie praktyki powinny być napiętnowane i karane przez odpowiednie urzędy.

I byłyby, gdyby ludzie zgłaszali to odpowiednim urzędom, a nie na forach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 17:57, Mercuror napisał:

I byłyby, gdyby ludzie zgłaszali to odpowiednim urzędom, a nie na forach internetowych.


Nie zgłaszam tego tutaj, tylko informuję i ostrzegam. Zgłosiłem kiedyś taki proceder w urzędzie, do dziś nie otrzymałem odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zielonogórskim są takie ceny, ponaklejane są kody mix pc(3,99zł), kosz mix 2(7,99zł);
jest też F.E.A.R. 2: Project Origin(premierówka) za 7,99zł

w Auchanie Wrocław Bielany też za 7,99zł gry od CDP(Platyna, Topseller, premierówki), np. Postal X, Gobliiins 4, Riddick Assault on Dark, i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 19:40, FPSProjekt napisał:

w zielonogórskim są takie ceny, ponaklejane są kody mix pc(3,99zł), kosz mix 2(7,99zł);
jest też F.E.A.R. 2: Project Origin(premierówka) za 7,99zł

w Auchanie Wrocław Bielany też za 7,99zł gry od CDP(Platyna, Topseller, premierówki),
np. Postal X, Gobliiins 4, Riddick Assault on Dark, i inne


A to w takim razie przepraszam bardzo :).

Na pohybel poznańskiemu Carrefourowi w Galerii Pestka!!! :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam właśnie wróciłem z Carefoura Zielonogórskiego i wygrzebałem premierówkę Alon in The Dark oraz Fear 2. Przy kasie jednak spytali mnie czy otworzyć gry... Nie zgodziłem się, ale potem otworzyłem w samochodzie i chyba wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 13:45, SamFiniszer napisał:

Przy kasie jednak spytali mnie czy otworzyć gry... Nie zgodziłem się,
ale potem otworzyłem w samochodzie i chyba wszystko się zgadza.

mnie o to samo zapytała kasjerka(powiedziała, że musi zapytać) ale miałem 9 szt. tego, to szkoda czasu na zdejmowanie foli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny na stronie są nieadekwatne do tych znajdujących się w poszczególnych punktach ;)
Nawet w jednym mieście w kilku empikach ceny tych samych tytułów są zgoła odmienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:36, Mafioso_PL napisał:

Ceny na stronie są nieadekwatne do tych znajdujących się w poszczególnych punktach ;)
Nawet w jednym mieście w kilku empikach ceny tych samych tytułów są zgoła odmienne.

Ale na stronie są jednakowe dla każdego Empika - zamawiasz i odbierasz w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:23, Chlorofil napisał:

Orientuje się ktoś jakie są ceny Skyrima i Battlefielda 3 w Empiku ?


W samym Empiku podejrzewam, że te gry są w cenach sugerowanych czyli BF3 239,99(Xbox i PS3), 149,99 (PC) i Skyrim podobnie. Tylko głupcy kupują gry w Empiku, chyba, że korzystasz ze strony empik.com. Wtedy wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 15:00, Smooqu napisał:

W samym Empiku podejrzewam, że te gry są w cenach sugerowanych czyli BF3 239,99(Xbox
i PS3), 149,99 (PC) i Skyrim podobnie. Tylko głupcy kupują gry w Empiku, chyba, że korzystasz
ze strony empik.com. Wtedy wychodzi taniej.

Nie no bez przesady BF jest zazwyczaj po 199.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować