Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2012 o 15:00, Smooqu napisał:


W samym Empiku podejrzewam, że te gry są w cenach sugerowanych czyli BF3 239,99(Xbox
i PS3), 149,99 (PC) i Skyrim podobnie. Tylko głupcy kupują gry w Empiku, chyba, że korzystasz
ze strony empik.com. Wtedy wychodzi taniej.


U mnie w Empiku ( Sosnowiec ) często obcinają cenę sugerowaną, np. z 149 zł do 119 lub 129 zł
poza tym na Empik. com jest taniej i najłatwiej jest tam o EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 15:10, knopfler napisał:

Nie no bez przesady BF jest zazwyczaj po 199.


Nie tak dawno byłem w Empiku kupić właśnie BFa 3. Po prostu mój brat dostał talony od rodziny i chciałem z tego pokryć, w 3 empikach w moim mieście (Bydgoszcz) cena tej gry wynosiła dokładnie 219,99 PLN.

Na szczęście udało mi się znaleźć egzemplarz tej gry wśród empikowych gier używanych, które w 90% były nówkami w folii :) Różniły się tylko naklejką i ceną. Cena 139.99, oczywiście online pass był niewykorzystany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 15:00, Smooqu napisał:

Tylko głupcy kupują gry w Empiku

Bo poczuję się urażony ;)
Ignorancja w tym przypadku nie popłaca, bo zdarza się że w samym empiku mają tytuły tańsze aniżeli w innych sklepach, bądź sprzedaży internetowej. Nie mówię że zawsze znajdziesz coś dla siebie, jednak nie widzę sensu skreślania całej sieci z listy zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 16:04, Mafioso_PL napisał:

> Tylko głupcy kupują gry w Empiku
Bo poczuję się urażony ;)
Ignorancja w tym przypadku nie popłaca, bo zdarza się że w samym empiku mają tytuły
tańsze aniżeli w innych sklepach, bądź sprzedaży internetowej. Nie mówię że zawsze znajdziesz
coś dla siebie, jednak nie widzę sensu skreślania całej sieci z listy zakupów ;)

Niestety, Smooqu dosyć prawdziwie napisał - brutalnie, ale zgodnie z prawdą :/ W Empiku ceny gier bywają niższe niż w innych miejscach chyba tylko w sytuacjach, kiedy jakiś pracownik co metkuje produkty się pomyli i złą nalepkę z ceną da :D
Do Empiku warto udać się po prasę, ewentualnie jakieś książki jak nam zależy na czasie (i nie chce się czekać aż by przyszła kniga z Allegro np.) albo po prostu jak jest duża presja czasu, że na już coś trzeba. W pozostałych przypadkach w Empikach wszystko jest droższe niż gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 16:04, Mafioso_PL napisał:

Ignorancja w tym przypadku nie popłaca, bo zdarza się że w samym empiku mają tytuły tańsze aniżeli w innych sklepach,


Bardzo możliwe, ale generalizując cena w Empiku jest zazwyczaj większa niż w sklepach internetowych. Od długiego czasu nie kupuję już gier w sklepach typu MM, Saturn, Empiki bo rzadko ceny są niższe niż w sklepach internetowych.

Zaznaczam jednak, że rzadko kupuję gry w okolicach premiery. Pre-ordery to już w ogóle rzadkość. Zazwyczaj kupuję gry parę miesięcy po premierze gdy ceny w internecie spadną, podczas gdy na półkach w sklepie ciągle trzyma się zaporowa dla mnie, studenta, cena. Więc dlatego użyłem słowa głupcy. Nie chciałem nikogo urazić.

Sam robię zakupy w sklepie internetowym Empik.com, zawsze z odbiorem osobistym bo mam blisko w drodze na uczelnie. Np. kupiłem FIFĘ 12 na Xboxa w grudniowej promocji za 130 zł. Ta sama gra na półce w ich sklepie w tym samym czasie kosztowała 219,99 zł. Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2012 o 16:36, PinKee napisał:


Niestety, Smooqu dosyć prawdziwie napisał - brutalnie, ale zgodnie z prawdą :/ W Empiku
ceny gier bywają niższe niż w innych miejscach chyba tylko w sytuacjach, kiedy jakiś
pracownik co metkuje produkty się pomyli i złą nalepkę z ceną da :D
Do Empiku warto udać się po prasę, ewentualnie jakieś książki jak nam zależy na czasie
(i nie chce się czekać aż by przyszła kniga z Allegro np.) albo po prostu jak jest duża
presja czasu, że na już coś trzeba. W pozostałych przypadkach w Empikach wszystko jest
droższe niż gdzie indziej.


Mylisz się, gdyż nie ma już takiego przebicia w innych marketach, jak to było jeszcze kilka lat temu
kiedyś regularnie jeździłem do MM lub do Saturna, teraz wystarcza mi Empik - zwykle kupuję na Empik store a i w samym salonie nie narzekam na ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2012 o 16:36, PinKee napisał:

Niestety, Smooqu dosyć prawdziwie napisał - brutalnie, ale zgodnie z prawdą :/

Kultywujesz przestarzałe przekonanie, że w Empiku jest drożej - kiedyś rzeczywiscie było, ale to było ponad 5 lat temu - teraz zwykle poprzez empik.com mają najlepsze ceny, albo takie same doliczając przesyłkę w sklepach internetowych. Zatem kupuję w empiku, bo często nie chce mi się cackać z kurierem, tylko wolę sobie załatwiając inne sprawy zahaczyć o empik i tam odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. AC III Freedom Edition na stronie Ubi za 300 zł + ponoć 80 zł za kuriera
na Empik. com - 255 zł i darmowy odbiór osobisty

większośc pre orderów jest w podobnej cenie co chociażby na muve. pl i bez opłat zakuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 17:44, lis_23 napisał:

Np. AC III Freedom Edition na stronie Ubi za 300 zł + ponoć 80 zł za kuriera
na Empik. com - 255 zł i darmowy odbiór osobisty

Heh, właśnie dzisiaj to zamówiłem (tyle, że na PS3 oczywiście). A ponoć miało tego poza ubishopem nie być...
Oby nie anulowali tego kilka dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 17:37, Outlander-pro napisał:

Kultywujesz przestarzałe przekonanie, że w Empiku jest drożej - kiedyś rzeczywiscie było, ale to było ponad 5 lat temu - teraz zwykle poprzez empik.com mają najlepsze ceny


Dobrze, ale w samym sklepie nadal ceny są wygórowane. Głównie dotyczy to gier, które miały premiere kilka miesięcy wcześniej.

Najbardziej przez empik.com opłaca się kupować książki, głównie przez darmowy odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 17:58, Renzov napisał:

Heh, właśnie dzisiaj to zamówiłem (tyle, że na PS3 oczywiście). A ponoć miało tego poza
ubishopem nie być...
Oby nie anulowali tego kilka dni przed premierą.

Fajnie ta edycja wygląda ale ta cena 350 to mnie odstrasza dość mocno. Drogo jakoś tak mi się wydaje. Kolekcjonerka AC2 z figurką kosztowała pamiętam 250.
Przy okazji zauważyłem na empik.com kolekcjonerkę Risen 2 za 239,99 - to chyba najtaniej jak można dostać. Na muve kosztuje 259,99, chyba tyle samo na Ultimie. Cholera, mam nadzieję że da się na muve anulować potwierdzone zamówienie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 18:05, knopfler napisał:

Fajnie ta edycja wygląda ale ta cena 350 to mnie odstrasza dość mocno. Drogo jakoś tak
mi się wydaje. Kolekcjonerka AC2 z figurką kosztowała pamiętam 250.

W tym roku kupuję tak mało gier (Mass Effect 3, Diablo 3 i... Assassin''s Creed III - wszystko to trzecie części O_O), że postanowiłem, że będę miał każdą z kolekcjonerek tychże. Miałem kupować Join or die edition, ale jak jest okazja na Freedom... Cóż, jeszcze się zobaczy.

Dnia 15.04.2012 o 18:05, knopfler napisał:

Przy okazji zauważyłem na empik.com kolekcjonerkę Risen 2 za 239,99 - to chyba najtaniej
jak można dostać. Na muve kosztuje 259,99, chyba tyle samo na Ultimie. Cholera, mam nadzieję
że da się na muve anulować potwierdzone zamówienie :/.

Zawsze możesz przesyłki nie odebrać... Jest to dość brutalne rozwiązanie, ale jak można zaoszczędzić te kilkadziesiąt złotych...
Poza tym można na pewno telefonicznie anulować (o ile paczka nie została wysłana). O ile do Muve się dodzwonisz oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2012 o 18:14, Renzov napisał:

W tym roku kupuję tak mało gier (Mass Effect 3, Diablo 3 i... Assassin''s Creed III -
wszystko to trzecie części O_O),


Heh, to ja kupuję więcej trzecich części:

ME III
DIII
MP3
FC III
AC III
i nowy Bioshock, na upartego też trójka ;)
a i ponoć Two Worlds III ma się pojawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 18:14, Renzov napisał:

Zawsze możesz przesyłki nie odebrać... Jest to dość brutalne rozwiązanie, ale jak można
zaoszczędzić te kilkadziesiąt złotych...
Poza tym można na pewno telefonicznie anulować (o ile paczka nie została wysłana). O
ile do Muve się dodzwonisz oczywiście...

Na razie maila machnąłem, jak nie będzie odpowiedzi to spróbuje się dodzwonić. Premiera 27.04 to mam jeszcze trochę czasu do wysyłki ;). Muszę się zastanowić nad tą EK Asasyna. Kupuję w tym roku na pewno EK Risena 2, Wiedźmina na Xboxa (już mam i jest smakowita :P), to może i na AC3 wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystartował nowy HB: "The Humble Botanicula Debut", w zestawie:
Botanicula, Machinarium, Samorost 2 i, za wpłatę powyżej średniej ($8.71 atm), Kooky (jakiś nowy trend chyba zapoczątkował Be Mine 2 :D) i Windosill. Klucze Steam tylko dla tych, którzy wpłacą ponad 5 dolców.
Ja tam tym razem pasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 21:11, Blackhand napisał:

Wystartował nowy HB: "The Humble Botanicula Debut", w zestawie:
Botanicula, Machinarium, Samorost 2 i, za wpłatę powyżej średniej ($8.71 atm), Kooky
(jakiś nowy trend chyba zapoczątkował Be Mine 2 :D) i Windosill. Klucze Steam tylko dla
tych, którzy wpłacą ponad 5 dolców.
Ja tam tym razem pasuję.


Machinarium już był dwa razy więc się zdecydowanie nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 08:42, Magok napisał:

Machinarium już był dwa razy więc się zdecydowanie nie opłaca.

Co...huh? Jak to się nie opłaca? Sama Botanicula kosztuje 9,99$, a tu możesz ją dostać za 0,01$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 08:52, Dared00 napisał:

> Machinarium już był dwa razy więc się zdecydowanie nie opłaca.
Co...huh? Jak to się nie opłaca? Sama Botanicula kosztuje 9,99$, a tu możesz ją dostać
za 0,01$.


co nie znaczy że kupno za 0.01$ jest fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, a czy ktoś do tego zmusza? Wcześniej ktoś napisał, że nie opłaca się kupować tego zestawu, Dared słusznie powiedział, że można go dostać nawet za 0,01$, o ile uważa, że właśnie tyle jest warty. Sądzisz, że twórcy zasługują na więcej? Ja również, tak więc co stoi na przeszkodzie zapłacenia co najmniej 5$?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować