Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2012 o 12:39, LESZ3u napisał:

Jejku, a czy ktoś do tego zmusza? Wcześniej ktoś napisał, że nie opłaca się kupować tego
zestawu, Dared słusznie powiedział, że można go dostać nawet za 0,01$, o ile uważa, że
właśnie tyle jest warty. Sądzisz, że twórcy zasługują na więcej? Ja również, tak więc
co stoi na przeszkodzie zapłacenia co najmniej 5$?


Jeżeli nie uznaję że warto dać powyżej średniej to nie kupuję :P

A co do 0.1$ niestety jak widzę tą wartość zaraz mi przychodzą do głowy cwaniaczki z allegro, stąd może negatywne odczucia


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 13:05, gmx napisał:

Jeżeli nie uznaję że warto dać powyżej średniej to nie kupuję :P

Mam tak samo. W ostatnim poście chodziło mi bardziej o sens mówienia, że HIB się nie opłaca w sytuacji, gdy dostajemy możliwość kupienia 3 gier w cenie nawet 900-krotnie niższej niż cena jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja za gierkę dałem tylko dolara...

I cztery dolce na lasy deszczowe. Ale twórców warto wspierać, zwłaszcza jeśli dostajesz takie artystyczne unikaty jak Botanicula. Nie jest to przygodówka w pełni znaczenia tego słowa, bo zagadki nie są zbyt stymulujące - ale artystycznie - piękno. Szkoda tylko, że rysunkowa grafika = problemy z rozdzielczością ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co. Ten post nie będzie przedstawiał żadnej oferty. Ogarnęła mnie tylko refleksja- taka malutka.
Kurde ten sklep gram.pl jest po prostu do bani. Nie pamiętam, żebym kupował tutaj ostatnio jakąkolwiek grę (no może poza kolekcjonerką, która miała bardzo ograniczony nakład i tylko kilka sklepów ją miało). Gram.pl jest cholernie drogie w porównaniu do innych sklepów. Teraz mają wiosenną promocję- super nic fajnego nie znalazłem dla siebie (na PC). A co jest najgorsze? Już czasami Empik ma lepszą ofertę cenową- a to już jest policzek.
Niech no tylko wejdzie do Polski Amazon, wtedy zobaczymy. Empik się rozwija- widzę to na każdym kroku, przygotowują się. A gram.pl? Jako sklep- skostniało. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Amazon już od ponad roku (albo lepiej) wchodzi na rynek, więc nie sądzę, żeby w najbliższym czasie to się zmieniło. W dodatku ceny wcale mogą nie być w złotówkach a np. w euro, więc żadna atrakcja.

Każdy sklep rozwija się swoim tempem i pewnie tak też jest w przypadku gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 17:25, Heartbreaker napisał:

Heh, Amazon już od ponad roku (albo lepiej) wchodzi na rynek, więc nie sądzę, żeby w
najbliższym czasie to się zmieniło. W dodatku ceny wcale mogą nie być w złotówkach a
np. w euro, więc żadna atrakcja.

Każdy sklep rozwija się swoim tempem i pewnie tak też jest w przypadku gramu.

Co z tego że wchodzi skoro jeszcze nie wszedł i cen nie pokazał? Amazon zawsze sprzedaje w lokalnej walucie. Poza tym dlaczego niby żadna atrakcja? Przecież ceny w Amazon UK są w funtach a jest o wiele taniej niż w złotówkach w Polsce. A z płaceniem w obcej walucie przeciez też nie ma żadnego problemu.
Z jednym się tylko zgadzam, nic się nie zmieni. Ale tylko dlatego że Polski Amazon będzie miał pewnie ceny takie jakie są w Polsce, a nie tak niskie jak za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz ja ostatnio namacalnie odczułem bliskość amazona. Miałem reklamację na amzon.co.uk. I co? Musiałem towar odesłać do jednej miejscowości w Polsce (nie pamiętam nazwy). W dodatku wszystko finansował amazon- etykieta adresowa- a na niej jak byk napisane umowa z Pocztą Polską z dnia itd itp. Więc może wcale nie jest tak daleko.
Poza tym jeśli nawet ceny będą w euro- to nie ma znaczenia. Obecnie wiele gier opłaca sie bardziej kupować za funty na brytyjskim amazonie.
Odnośnie tempa rozwoju- dla mnie gram.pl stoi w miejscu. A raczej inaczej- wszystkie sklepy idą do przodu (w tym także empik, który jest coraz bardziej atrakcyjny), a gram.pl przez to, że stoi w miejscu- to prawie tak jakby się cofał. Tak to postrzegam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodzi o to, że na amazonie ceny będą szybciej spadały oraz będzie więcej promocji- tak myślę. Poza tym będzie możliwość kupowania wydań brytyjskich na polskiej wersji serwisu (tak przypuszczam- przykład? niemiecki amazon). Mi to pasuje :D
W Polsce np. nie wydali civ 5 EK. A ja sobie kupiłem i sprowadziłem z Anglii.
Aha i najśmieszniejsze- dostawa- z Anglii ZA DARMO od 25 funtów. Czyli zakłądając, że kupię jedną kolekcjonerkę (25 funtów= ok. 130 zł, cena przeciętnej kolekcjonerki kilka miesięcy po premierze), to jeszcze mi ją ZA DARMO przyślą z pocałowaniem w rękę i możliwością zwrotu przez 30 dni od zakupu.
I gdzie tu gram.pl- 3.99 za odbiór osobisty? śmiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mogą nie spadać szybciej bo amazon na Polskim rynku będzie się zachowywał jak inni na Polskim rynku. Z tym kupowaniem wersji zagranicznych nie jest tak kolorowo, bo te importy w Amazonie są bardzo drogie. To 3,99 to jest nawet tanio jak na Polski rynek, tymbardziej biorąc pod uwagę ilość miejsc odbioru. Nigdzie nie masz tyle miejsc odbioru, poza empikiem. No i ta wysyłka kosztuje bo to nie jest odbiór bezpośrednio od gram.pl, tylko ze sferisa. Na ultimie np. są paczkomaty ale to też kosztuje (chyba 4,99). Nie wiem czy pamiętasz, ale kiedyś nie było w ogóle odbioru za 3,99 więc jednak gram się rozwija (może pomijając jeszcze wcześniejsze czasy keidy wszystkie premiery i kolekcjonerki wysyłali kurierem za darmo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest, że już kilka razy kupiłem na niemieckim amazonie parę kolekcjonerskich wydań gier z UK. W dodatku były one tańsze niż te same wydania na brytyjskim amazonie? Nie dość, że patrząc kwotowo (porównanie ilości euro do funtów) wychodziło korzystniej (35 euro na .de zamiast 45 funtów na co.uk), to jeszcze byłem na plusie ze względu na przelicznik walut. Jak wiadomo funt dużo droższy od euro.
Można? Oczywiście, tylko trzeba szukać :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to były zwykłe wydania na Niemcy tylko po Angielsku bez lokalizacji? Takie sprowadzane przez Amazon z innych krajów mają dopisek [import], i do tej pory zawsze widywałem po dość wysokiej cenach takie pozycje. Ja tam się nie ruszam z Brytyjskiego, jest wystarczająco tanio jak dla mnie. Zresztą i tak kupuję tam głównie muzykę. Gry są tańsze na zavvi.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kupował ktoś gry na gamefly US byłe D2D?
Chciałem zakupić u nich grę ale uparci są w danych nie można wpisać innych krajów poza kilkoma graniczącymi itp z US

Dlatego chciałem się dowiedzieć czy jakoś można to obejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 20:27, Magwisienka napisał:

Ktoś chętny na 4paka Torchlight 2 ze Steama?


Ja byłbym chętny moze nie na całego 4-o paka ale jedną z paczki bym chętnie przyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 12:36, Nufiko napisał:

Ja byłbym chętny moze nie na całego 4-o paka ale jedną z paczki bym chętnie przyjął.

No tak, o to mi chodzi generalnie żeby się 4 osoby zebrały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować