Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2012 o 16:46, Mordant napisał:

Wystartował nowy Indie Royale. Poza Dungeon Defenders (którego pewnie każdy już ma) nie
ma nic ciekawego.


Ja nie mam :). Więc kupiłem, również dla "music bonus", choć coś ostatnio za to każą sobie dopłacać coraz więcej (a tym razem to zaledwie 8 utworów, no ale nie oszukujmy się, to nie jest Be Mine :))

Dnia 03.05.2012 o 16:46, Mordant napisał:

Poza tym, na Steamie (do środy) jest EA Indie Bundle: DeathSpank, DeathSpank: Thongs
of Virtue, Gatling Gears, Shank 1/2, Warp. Całość -70% (18€), pojedyńcze tytuły
-50% (5€).


Jakby sam Shank 2 był te -70%, to bym go wziął (demo trochę ostudziło mój entuzjazm w stosunku do tej gry). No ale widać trzeba poczekać, aż będzie w jakimś prawdziwym bundle''u (btw, "normalna" cena Shanka 2 chyba spadła, bo coś mi się zdaje, że premierowa była 19,99€).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie jest promocja na tytuły Double Fine Productions:
-80% Psychonauts (1,99$)
-80% Costume Quest (2,99$)
-50% Stacking (7,49$)
-75% Oh So Fine Bundle (9,99$) - zestaw wyżej wymienionych gier
Do wszystkiego dołączone są klucze do Steama.

Mogę polecić CQ, naprawdę przyjemna gierka. Psychonauts chętnie obadam, ale najpierw trzeba znaleźć kogoś kto to kupi :<.

EDIT: Zapomniałem: http://www.amazon.com/gp/feature.html/?tag=childsplaycha-20&docId=1000716161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to już kolejne pytanie na temat ceny w mediamart napisze, że można sobie zadzwonić na numer podany na stronie sieci i dowiedzieć się ile w danym sklepie kosztuje jakiś produkt (bo przecież nie ma takich samych cen w każdym z salonów)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 22:51, buggeer napisał:

W takim razie nie mają czym się chwalić. W empiku z darmowym odbiorem w salonie najnowsza
siekanka będzie za 179,99:)

Cena ciekawa, o ile się wyrobią z dostawami na 15.05 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie jest ciekawa promocja - EA Indie Bundle -70%.
Czyli - Deathspank, Deathspank: Thongs of Virtue, Gatling Gears, Warp, Shank i Shank 2, zamiast 59,94 Euro można dostać za 17,98 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy AC jest w Premium Games więc powinien być w MM za jakieś 50-70 zł, zależnie od salonu, średnio tak po 6 dyszek chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 16:09, Tyler_D napisał:

Pierwszy AC jest w Premium Games więc powinien być w MM za jakieś 50-70 zł, zależnie
od salonu, średnio tak po 6 dyszek chodzi.


Pierwsza część Assassin''s Creed już od dawna została wycofana z Premium Games. Obecnie jest dostępna w Ubisoft Exclusive, konkretniej zaś w serii niebieskiej za którą życzą sobie coś ok 30-35zł.

http://www.empik.com/assassin-s-creed-pc-ubisoft,prod49970103,multimedia-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Jak to wycofana? Dlaczego? I to się tyczy AC czy innych gier też? Co prawda już dość dawno nie byłem ani w Empiku ani MM ale jak ostatnio tam byłem to wydawało mi się że jeszcze były ale skoro tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części gry Assassin''s Creed (poza najnowszą odsłoną) obecnie dostępne w serii Ubisoft Exclusive. "Jedynka" z niebieskiej, "dwójka" w czerwonej (coś około 50zł) i Brotherhood w czarnej (ta jest najdroższa).
I w sumie dobrze, że tak jest, bo przynajmniej są tańsze. A okładki pod "tekturką" są premierowe.

http://www.gram.pl/seria.asp?id=53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Empik to jest dziwaczny sklep... w salonie w moim mieście Battlefield 3 kosztuje 150zł,a jakbym zamawiał przez ich sklep internetowy 115zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 17:43, Chlorofil napisał:

Ale ten Empik to jest dziwaczny sklep... w salonie w moim mieście Battlefield 3 kosztuje
150zł,a jakbym zamawiał przez ich sklep internetowy 115zł.


Zawsze tak jest, dlatego większość gier, filmów kupuję poprzez Empik store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o Portalach ;):
"1" - 2,37€ http://store.steampowered.com/app/400/
2 - 5,09€ http://store.steampowered.com/app/620/

Skusiłbym się na "dwójkę", byłby ktoś (tak bardzo wstępnie :)) chętny na dwupaka (wyszłoby jeszcze taniej)? Choć w sumie nie wiem, czy mój sprzęt da radę (notebook, już nie taki najmłodszy :))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować