Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2012 o 19:32, Mordant napisał:

Anomaly był w jakimś indie bundlu, Alan Wake pudełkowy ~50zł, także promocje słabiutkie.

Alan na GoGu za 14,99$ ~ 48 zł.

http://www.gog.com/en/gamecard/alan_wake

Dodatkowo przy zakupie dostaniemy 25% zniżki na pre-order American Nightmare (wyjdzie też 14,99$).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 08:58, RakuPL napisał:

http://www.go2arena.com/pl/diablo
Ktoś kupował w tym sklepie? Godny zaufania? Pytam, bo D3 (box+key) kosztuje tam 164,90zł.


Jak dla mnie żaden sklep, który nie podaje w ani "informacje o nas", ani w kontakt, ani w regulaminie nazwy spółki, fizycznego adresu oraz numeru telefonu nie jest wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 09:55, buggeer napisał:

Jak dla mnie żaden sklep, który nie podaje w ani "informacje o nas", ani w kontakt, ani
w regulaminie nazwy spółki, fizycznego adresu oraz numeru telefonu nie jest wiarygodny.

Dlatego też pytam, może ktoś ma więcej info ;) Na razie jedyna sugestia na innym forku, to że sprzedają ruskie klucze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 08:58, RakuPL napisał:

http://www.go2arena.com/pl/diablo
Ktoś kupował w tym sklepie? Godny zaufania? Pytam, bo D3 (box+key) kosztuje tam 164,90zł.


Ja bym się wstrzymał. Nie wiem czy wszystkie sklepy internetowe mają takie punkty w regulaminie, ale może to normalne.

1. Go2Arena zastrzega sobie prawo do modyfikacji, zawieszenia lub zakończenia świadczenia usługi, z jakiegokolwiek powodu, bez uprzedzenia i dowolnym czasie. Go2Arena nie ponosi odpowiedzialności wobec Państwa ani jakiejkolwiek strony trzeciej.

2. Go2Arena zastrzega sobie prawo do odmowy świadczenia usługi z jakiegokolwiek powodu i w dowolnym momencie.

3. Korzystasz z serwisu wyłącznie na własne ryzyko. Usługa świadczona jest bez jakiejkolwiek gwarancji lub warunków wyrażonych wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Cóż pozostaje zapewne zakup w sklepie, no chyba, że znacie jakiś poważny sklep, który oprócz wysyłki boxa przesyła 14.05 klucz na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 10:35, RakuPL napisał:

A no właśnie. Cóż pozostaje zapewne zakup w sklepie, no chyba, że znacie jakiś poważny
sklep, który oprócz wysyłki boxa przesyła 14.05 klucz na maila?


Keye.pl
EDIT: i ręczę za ich wiarygodność :)

EDIT 2: HAHAHAH LOL :D
Keye zmieniły nazwę na go2arena, więc jak najbardziej sklep OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 10:59, Grzech napisał:

EDIT 2: HAHAHAH LOL :D
Keye zmieniły nazwę na go2arena, więc jak najbardziej sklep OK :)

Od kiedy, skoro strona keye.pl wciąż działa i nie widzę tam odnośnika do go2arena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 10:35, RakuPL napisał:

A no właśnie. Cóż pozostaje zapewne zakup w sklepie, no chyba, że znacie jakiś poważny
sklep, który oprócz wysyłki boxa przesyła 14.05 klucz na maila?


Keye.pl jest w porządku. Ostatnio kupowałem tam Zmierzch Samurajów - 2 razy taniej niż pudełko w sklepie, i dostałem na maila skan tyłu instrukcji z polskiej wersji gry, więc o żadnych banach itd nie może być mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 10:59, Grzech napisał:

EDIT 2: HAHAHAH LOL :D
Keye zmieniły nazwę na go2arena, więc jak najbardziej sklep OK :)


http://www.keye.pl/games/product/id/4007/Diablo-Diablo-3---KLUCZ

Więc co to jest w takim razie?

Keye.pl nie zmieniły nazwy, ta reklama co się pojawia przy wejściu na stronę to po prostu odnośnik do innego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 11:06, Feallan napisał:

Keye.pl nie zmieniły nazwy, ta reklama co się pojawia przy wejściu na stronę to po prostu odnośnik do innego sklepu.


To jest ich strona w wersji beta.
Nawet TEN sam "zestaw kolekcjonerski" jest na ich stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 11:07, Grzech napisał:

To jest ich strona w wersji beta.
Nawet TEN sam "zestaw kolekcjonerski" jest na ich stronie :)


"Nasze doświadczenie budowaliśmy przez wiele lat poprzez współudział w projekcie Keye.pl"

Z ich stronki. "Współudział w projekcie" to wg mnie nie to samo, co "zmieniliśmy nazwę".

Poza tym jaki jest sens w zmienianiu nazwy z prostego Keye na jakiegoś cudaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 11:11, Feallan napisał:

Poza tym jaki jest sens w zmienianiu nazwy z prostego Keye na jakiegoś cudaka?


Na Keye mam konto od 3 lat i jak była jakaś większa premiera, to na ich głównej stronie i w neewsletterach przychodziły linki do go2arena. Wspóółudział w projekcie... wydaje mi się, że to nie ma znaczenia, skoro firma jest ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2012 o 11:11, Feallan napisał:

Poza tym jaki jest sens w zmienianiu nazwy z prostego Keye na jakiegoś cudaka?

po dwóch latach działalności kończą się ulgi podatkowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2012 o 10:31, filip29 napisał:

Ja bym się wstrzymał. Nie wiem czy wszystkie sklepy internetowe mają takie punkty w regulaminie,
ale może to normalne.


/ciach/

Niestety to jest norma. Wystarczy np. przeczytać Umowę użytkownika Steam a dokładniej punkty 5, 9 i 13 - tam są podobne zapisy. Właściwie to nie znalazłem tam żadnych konkretnych gwarancji dla użytkownika. Mimo tego zaraz pewnie znajdzie sięz 10 osób które odsądza mnie od czci i wiary, bo ... to Steam przecież. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 11:39, dark_master napisał:

po dwóch latach działalności kończą się ulgi podatkowe ;p


A, to już rozumiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym, że najlepiej sprawdzać, czy na stronie jest gdzieś NIP i/lub REGON i czy nie są czasem fikcyjne (trafiłem kiedyś na sklep, który jako swój NIP podawał NIP jakiejś biblioteki publicznej xD). Jak nie ma takich danych lub jest z nimi coś nie tak, to lepiej zrezygnować z zakupów (opinie na wszelkich Skapcach, Opineo itp. można spokojnie zignorować, tajemnicą poliszynela jest fakt, że te nieprzychylne są usuwane/ukrywane na życzenie ocenianych).

SamFiniszer
Pierwszy Portal pomyka mi na full w natywnej (1280x800), to co, myślisz, że spokojnie mogę się przymierzać? Trochę się boję, karta w moim notebooku to GF9300M GS (256MB własnej pamięci), który wydajnościowo plasuje się w moim odczuciu w okolicach kart 6x00. Choć OMD! pociągnął mi na minimum w 1024x768 (w tej grze za wiele z detalami mieszać się nie da, są trzy ustawienia - niskie, wysokie i wysokie z FSAA). Ale np. Polanie w wersji shaderowej mają żałośnie niski framerate (coś koło 10, brat na swoim laptopie z radkiem 9600 64MB miał stabilne 30+), więc z tą kartą to tak naprawdę loteria jest :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Orientuje się ktoś czy w Łodzi (MM np. na Brzezińskiej) będzie Diablo III na premierę i w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować