Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2012 o 13:03, KraczyKruk napisał:

> /ciach


Wybacz, coś źle zapamiętałem jak się robi te kolejne PS. :)

A wracając do Steam Summer Sale:

http://www.focus-home.com/index.php?rub=news&id=396 - "This is also the occasion for us to announce that Wargame: European Escalation will be, this very weekend, the subject of an exceptional offer on Steam, with an incredible discount of 50%! This incredible offer starts later today and will last till Monday 9th of July. This is definitely the perfect opportunity for everyone who was still hesitating, to step forward and acquire this exceptional strategy game!"

Czyli wygląda na to, że od dzisiaj do poniedziałku będzie tylko weekend deal na Steam. Może faktycznie 12 lipca wydaje się być najbardziej prawdopodobną datą (którą podał jakiś indie dev, a jego post usunięto z forum Steam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie dodał Square Enix Ultimate Collection [Download] na amazon.com za 7,49$? Paczka zawiera:
- Just Cause 2,
- Kane and Lynch 2,
- Lara Croft and the Guardian of Light,
- Supreme Commander 2,
- Tomb Raider: Underworld.

Do wszystkich tych gier dostajemy klucze Steam z wyjątkiem Tomb Raider: Underworld, który można pobrać z Amazona i jest DRM-Free (i tak można go było mieć z DVD CD-Action).

http://www.amazon.com/Square-Enix-Ultimate-Collection-Download/dp/B00822X7OY

Z tego co przeczytałem tutaj - http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?p=31495573#post31495573 - tylko do Lara Croft and GOL są dwa DLC (a więc nie wszystkie):
a) Things that Go Boom- Challenge Pack 2
b) Kane & Lynch Costume Pack

Niestety nie ma DLC do Just Cause 2, więc trzeba by je kupić gdzieś osobno (np. na Steam jak będzie ta letnia wyprzedaż albo na gamersgate.com jak znowu będą przecenione). Więc w sumie i tak muszę czekać na jakąś inna promocję i nie kupować jeszcze tego pakietu z Amazona, bo wolę nie rozpoczynać tej gry bez DLC, bo przynajmniej niektóre z nich wydają się być ciekawe (np. Monster Truck, spadochron z silnikami odrzutowymi - chociaż i tak te wszystkie rzeczy nie dość, że za prawdziwe pieniądze, to potem trzeba je kupować chyba za każdym razem w Black Markecie w grze).

Poza tym może na Steam będzie jakaś lepsza oferta przynajmniej na osobnego JC2 + DLC (chociaż ja bym chciał jeszcze Larę GOL''a ewentualnie).

PS Zresztą tutaj można sprawdzić kiedy ta gra była najtańsza i jaka jest jej teraz najniższa cena w różnych sieciach cyfrowej dystrybucji - http://www.steamgamesales.com/83heN/just-cause-2 - można sobie na głównej stronie zmienić region na Polskę i listę sklepów - no, zresztą link do tego jest na samej górze tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj nie dodał jeszcze promocji na www.mcgame.com/store/freebees? Przekopałem 5 stron i nic. Może w innym temacie? Mam nadzieję, że nie jest to wbrew regulaminowi, ale skoro tyle tu mowy steamie, to nie powinno być problemów.

Zakładając konto w tym sklepie, poprzez powyższego linka, otrzymujemy 1 z 10 gier za free. Do wyboru są:

1) Splinter Cell: Double Agent
2) Prince of Persia: Warrior Within
3) Silent Hunter 4: Gold
4) Heroes of Might and Magic V: Gold Edition
5) Rainbow Six: Lockdown
6) Settlers: Heritage of Kings
7) Anno 1503: Gold Edition
8) Rayman 3
9) Driver: Parallel Lines
10) Abenteuer auf dem Reiterhof: Die Wilden Mustangs - dla kozaków ;)

Nie ma róży bez kolców - większość gier podobno tylko w niemieckiej wersji językowej :/ np. Anno. Jako że z Herosów posiadam wszystko, co się da, wybrałem Settlerów... i tu miła niespodzianka - podczas instalcji do wyboru m.in. angielski. Z Raymanem ponoć podobnie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cdprojekt.pl/wyprzedaz

złap wakacyjną oakzję:
gry na PC i konsole -50%
wszystkie gry w seriach: Platynowa Kolekcja, Top Seller, Extra Klasyka - 2za1
kupując 2 gry na PC otrzymasz trzecią gratis w wersji cyfrowej

chyba od 11.07-31.08.2012r.
źródło: empik tom''kultury nr 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 21:26, conradzik napisał:

Nikt tutaj nie dodał jeszcze promocji na www.mcgame.com/store/freebees? Przekopałem 5
stron i nic. Może w innym temacie? Mam nadzieję, że nie jest to wbrew regulaminowi, ale
skoro tyle tu mowy steamie, to nie powinno być problemów.

Zakładając konto w tym sklepie, poprzez powyższego linka, otrzymujemy 1 z 10 gier za
free. Do wyboru są:

1) Splinter Cell: Double Agent
2) Prince of Persia: Warrior Within
3) Silent Hunter 4: Gold
4) Heroes of Might and Magic V: Gold Edition
5) Rainbow Six: Lockdown
6) Settlers: Heritage of Kings
7) Anno 1503: Gold Edition
8) Rayman 3
9) Driver: Parallel Lines
10) Abenteuer auf dem Reiterhof: Die Wilden Mustangs - dla kozaków ;)

Nie ma róży bez kolców - większość gier podobno tylko w niemieckiej wersji językowej
:/ np. Anno. Jako że z Herosów posiadam wszystko, co się da, wybrałem Settlerów... i
tu miła niespodzianka - podczas instalcji do wyboru m.in. angielski. Z Raymanem ponoć
podobnie. Powodzenia.


Założyłem konto, ale żadnych gier nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto musisz założyć przez zakładkę danej gry, tj. klikasz na nią na tej stronie, potem zielony przycisk "GRATIS DOWNLOADEN" i wtedy zakładasz konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! WAŻNE JAK CHOLERA! (przynajmniej, jeśli ktoś ma zamiar coś kupować przez PayPal przez telefon)

Więc, jeśli ktoś ma zamiar coś kupować przez PayPal przez telefon, to niech przeczyta to: http://gamelidz.blogspot.com/2009/03/paypal-on-mobile-is-it-safe.html

W skrócie: NIE WOLNO używać Opera Mini do PayPal, bo będzie nas traktował jakbyśmy byli z Norwegii (przez jakieś proxy czy coś) i możemy mieć problemy. Do zakupów przez PayPal używajmy wbudowanej przeglądarki w telefon.

Jeszcze tu jest jakieś ostrzeżenie (można poszukać więcej w Google): http://www.aspkin.com/forums/paypal-talk/14324-do-not-use-opera-mini.html

Czyli do przeglądania np. (może) tego forum czy Steam itp. będę używał Opera Mini, a już jak będę chciał coś kupić np. przez Steam przez PayPal (bo przez samą kartę płatniczą jeszcze bardziej się boję), to używając wbudowanej fabrycznie przeglądarki.

Problem chyba nie tyczy się Opera Mobile, ale ona działa chyba tylko na telefonach z systemami operacyjnymi.

PS No, i na szczęście sobie kupiłem w Orange (mam Orange Pop - to na kartę) pakiet na 30 dni - 500MB za 15 zł. Ten pakiet 2012MB już jest nieaktualny, bo dało się go zakupić tylko do 1 lipca (przynajmniej wg regulaminu promocja trwała do tego dnia). Oczywiście tego drugiego już nie kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 23:07, Mercuror napisał:

Konto musisz założyć przez zakładkę danej gry, tj. klikasz na nią na tej stronie, potem
zielony przycisk "GRATIS DOWNLOADEN" i wtedy zakładasz konto.


Dzięki, właśnie ściąga mi się Driver 4 :) Po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 21:26, conradzik napisał:

Nie ma róży bez kolców - większość gier podobno tylko w niemieckiej wersji językowej
:/ np. Anno. Jako że z Herosów posiadam wszystko, co się da, wybrałem Settlerów... i
tu miła niespodzianka - podczas instalcji do wyboru m.in. angielski. Z Raymanem ponoć
podobnie. Powodzenia.


A po co te niespodzianki? Wystarczy popatrzeć na ''Sprachen'' w zakładce gry. Jest ''Englisch'', to jesteśmy w domu.

EDIT: Tylko Anno i Rayman są po niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 08:32, Karfein napisał:

EDIT: Tylko Anno i Rayman są po niemiecku.


No właśnie wbrew temu, co piszą na tamtej stronce, Rayman też ma opcję wyboru języka angielskiego (informacja taka pojawiła forum markolfa). Z kolei Anno posiadam od nich jako bonus do CBS (niemieckie KŚGry) i jest tylko dojcz. Napisałem o niespodziankach, bo nawet nie patrzyłem na gry, które mnie nie interesowały. A z tego co pamiętam na markolfie też pojawiło się takie ostrzeżenie. Jest więcej języków? Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GreenManGaming jest promocja - darmowy Hacker Evolution.

Zapewnie niedługo będzie można wymienić na kredyt, z 2$ będzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział:

STEAM SUMMER SALE 2012 ROZPOCZYNA SIĘ JUTRO O 19:00 (10:00 PDT)

Potwierdzone w wielu miejscach przez wiele osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jutra na Steamie letnia wyprzedaż, a po cichutku Green Man Gaming szykuje... zimową wyprzedaż. Dlaczego zimową? Bo obecnie w pewnych regionach świata trwa zima.

Z tej okazji GMG rozpoczyna rozdawanie prezentów. Pierwszym z nich jest, jak już Mordant wyżej powiedział, Hacker Evolution za darmo. Dodatkowo w potwierdzeniu zakupu, które przyjdzie na maila znajdziemy voucher -20% na wszystko.

W kolejnych dniach następne prezenty i przede wszystkim wielkie obniżki.

http://www.greenmangaming.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować