Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Ej tylko ja mam stare ceny gier z tej promocji?Bo niby wszystko jest ładnie na tej stronie:
http://newsletter.ubisoft.com/pl-pl/2012/08/09_Uplay/09_Uplay.html
ale jak się wejdzie już do "właściwego" sklepu to zamist 4 zł za XAWXa2 wczoraj miałem 70 zł,dzisiaj zamist 4 zł za From Dust 40 zł.Tam jakiś kod trzeba wpisać czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 00:47, Iverson7 napisał:

ale jak się wejdzie już do "właściwego" sklepu to zamist 4 zł za XAWXa2 wczoraj miałem
70 zł,dzisiaj zamist 4 zł za From Dust 40 zł.Tam jakiś kod trzeba wpisać czy co?


Ja nie mam takiego problemu. W sklepie mam przekreśloną cenę From Dust 39,90, i obok cena promocyjna - 3,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin’s Creed II – 4,99 zł
Assassin’s Creed: Brotherhood – 12,47 zł
Assassin’s Creed: Revelations – 17,47 zł
From Dust – 3,99 zł

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=70310

AC1 niestety ciągle jest po 34,90 PLN. To już nawet na muve.pl w wersji digital (po angielsku) jest za 27,90 zł (było też w pudełku po polsku za 19,90 zł, ale wyprzedane). No, cóż - będzie trzeba kupić jedynkę w pudełku po polsku gdzieś indziej drożej (na aukcji czy w jakimś sklepie; w Saturnie jest po 34,90 zł wg ich strony internetowej), a potem najwyżej się sprzedać używaną.


UWAGA! Ubisoft ma dwa sklepy - ubishop.com (inaczej shop.ubi.com) oraz uplay.com - mogą być tam różne ceny. Poza tym dam tutaj fragment z ich pomocy technicznej -

"Czy zakupy na stronie sklepu internetowego Ubisoft (www.ubishop.com) są równoznaczne z zakupami dokonanymi na stronie sklepu Uplay?
Nie. Tylko gry zakupione na stronie sklepu Uplay będą dodane do Twojej listy gier automatycznie. Przy zakupie gry ze sklepu internetowego Ubisoft otrzymasz osobne pliki potrzebne do zainstalowania gry wraz z kluczem pozwalającym na aktywację gry. Za pomocą klucza możesz również dodać grę do swojej listy gier Uplay." W zasadzie to jak się kupuje z ubishopu, to się ściąga grę ze strony (klucz do gry też podają), instaluje i wtedy dodaje się do uPlay. Jak się kupuje z uPlaya, to gra się dodaje automatycznie.


PS I taka mała porada, że nawet jakby AC 2 był ze sklepu ubi po angielsku, to może wersja ściągana później bezpośrednio z aplikacji uplay jest inna, a poza tym można znaleźć działające spolszczenie w internecie (np. z forum portal24h.pl). Do AC1 chyba nie ma działającego spolszczenia w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 15:43, Kamil950 napisał:

Do AC1 chyba nie ma działającego spolszczenia w internecie.

Do AC 1 nie ma, bo jest dubbing i silnik nie obsługuje napisów (jak w AC II).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 15:58, Dared00 napisał:

Opłaca się grać w ACII, jeżeli nie grałem w jedynkę?

Wątek Desmonda jest kontynuowany przez wszystkie części, więc możesz mieć drobne luki. Na szczęście dość łatwo się połapać w nim. Poza tym, wydaje mi się, że na samym początku drugiej części było krótkie podsumowanie jego wątku. Jednak radziłbym poświęcić te 5 minut i przeczytać o nim na wiki, czy innej stronie.

Jeżeli chodzi o historie Altaira, to nie powinno być problemu. Co prawda co chwilę są wzmianki o nim/jego losie, ale ukazane/wytłumaczone tak, aby nieznajomość poprzedniej części nie przeszkadzała.

W skrócie - można brać się za AC2 bez grania w jedynkę. Jednak radziłbym przeczytać jakiś artykuł na wiki, tak dla świętego spokoju ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 16:31, Mordant napisał:

Za późno na edycję :(.

Na Greenmangaming jest promocja na Lord of the Rings: War in the North. Cena - 4$ po
użyciu kodu "DERHE-RRDER-RINGE".
http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/the-lord-of-the-rings-war-in-the-north/


lol

Zaczyna mnie to przerażać. Wczoraj polowaliśmy z kumplem na 2 egzemplarze LOTR: War in the North, by skorzystać z promocji Premium Games 2 za 1, co dałoby nam egzemplarz na głowę za 35 zł. Ostatecznie udało nam się znaleźć tylko jedną sztukę, więc jako że kumpel bez wersji pudełkowych obejść się może (ja też, ale jednak wielbicielem pozostaję), wziął coś innego, a sam miał do gry dołączyć, gdy tylko będzie jakakolwiek około-steamowa promocja na grę (wszak od dawna nie było). Zażartowałem, że znając życie, będzie dzisiaj.

Kurna, wygląda na to, że jestem królem życia.

Swoją drogą, chyba polecę. Co-op wygląda sympatycznie, gra wydaje się niedoceniona, choć nie wiadomo co to to też nie jest. Dobrze widzę, że gra nie ma tutaj nawet własnego wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 17.08.2012 o 16:26, Mordant napisał:

W skrócie - można brać się za AC2 bez grania w jedynkę. Jednak radziłbym przeczytać jakiś
artykuł na wiki, tak dla świętego spokoju ;).


Ja bym radził kupić gdzieś jedynkę i przejść (a potem sprzedać, bo ta część jeszcze chyba nie jest przypisywana do konta uPlay) dla spokoju. :) Zresztą ja też tylko na razie kupiłem dwójkę za ok. 5 zł, ale zanim zacznę grać kupię i przejdę pierwszą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka ma genialny klimat, ale gameplayowo bardzo się zestarzała. I jeszcze ten polski dubbing + żałosne przemowy... Mimo to wciąż warto zagrać. Sam decyduj.

Fabułą się nie przejmuj, jest głupia i dziurawa we wszystkich częściach. Ale jeśli chcesz kiedyś zagrać w jedynkę, zrób to przed nowszymi częściami, bo zwyczajnie będzie Ci brakować wielu opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 15:32, Dared00 napisał:

Właśnie chyba straciłem 4 złote, opłaciłem Drivera przy pomocy PP, przy powrocie na stronę ubi dostałem info o awarii serwera ubi.com. Złocisze zastały pobrane z pp, brak jakiekolwiek info o zakupionej grze, czy to w historii zamówień czy na powiązanym mailu. Cóż na szczęście niewielki pieniądz, przynajmniej mam nauczkę by tam nie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że gra po zakupie pojawia się automatycznie na koncie Uplay? W sumie to nie jestem pewien, nie sprawdzałem tego jeszcze po zakupie AC:R, ale wydawało mi się, że taki komunikat widziałem. Także sprawdź najlepiej czy gra się do Twojego konta nie przypisała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować