Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2012 o 23:57, matiz123 napisał:

A to nie jest tak, że gra po zakupie pojawia się automatycznie na koncie Uplay? W sumie
to nie jestem pewien, nie sprawdzałem tego jeszcze po zakupie AC:R, ale wydawało mi się,
że taki komunikat widziałem. Także sprawdź najlepiej czy gra się do Twojego konta nie
przypisała. :)

Oczywiście sprawdziłem, nie mam żadnej gry przypisanej do konta, napisałem do supportu, może coś zaradzą, w sumie nie zależy mi na tej kasie, bardziej liczy się dla mnie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Teraz już wszystko jest ok.

Zaloguj się na swoje konto w tym Ubiszopie i w szybkim podglądzie zamówienia użyj numeru zamówienia z maila, którego dostałeś od Paypala. Zobacz, czy pojawiła się możliwość ściągnięcia gry. Ja miałem wcześniej coś w stylu "uzyskiwanie numery seryjnego", czy coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 00:21, Feallan napisał:

Miałem to samo. Teraz już wszystko jest ok.

Zaloguj się na swoje konto w tym Ubiszopie i w szybkim podglądzie zamówienia użyj numeru
zamówienia z maila, którego dostałeś od Paypala. Zobacz, czy pojawiła się możliwość ściągnięcia
gry. Ja miałem wcześniej coś w stylu "uzyskiwanie numery seryjnego", czy coś tam.


Dobra dzięki, status zamówienia oczekiwanie na płatność, ale jak widzę jest klucz seryjny już na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy da radę wyrwać jeszcze w Empiku lub MM Asasyna Revelations w edycji ottoman na ps3 w niskiej cenie?? Niska czyli koło 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 17:37, M_S_13 napisał:

Czy ktoś wie, czy da radę wyrwać jeszcze w Empiku lub MM Asasyna Revelations w edycji
ottoman na ps3 w niskiej cenie?? Niska czyli koło 100 zł

Ja kupiłem w euro rtv za 99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach

Tak tylko że teraz jest dostępny tylko w wybranych sklepach z czego w żadnym w moich okolicach. Co z Empikami i MM?? Bo oczywiście przez ich strony internetowe się niczego nie dowiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 13:31, Harrolfo napisał:

Ile GB Cię interesuje i dlaczego nowe, skoro możesz kupić używane na gwarancji?

Bez różnicy.Używane na gwarancji?To mi znajdz PEWNĄ konsole której zaraz nie oddam do 700zł bo za używkę więcej bym nie dał,a na gramie teraz właśnie zobaczyłem,że jest za troche ponad 900zł 320 GB nówka i teraz szukam jeszcze tańszej chociaż raczej nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:15, Mafioso_PL napisał:

A Adres nie musi być ten sam co karty kredytowej ?


Ja mam jako adres domyślny mój prawdziwy, a jako drugi jakiś zmyślony z USA. Kupuję tam gry co jakiś czas od grudnia, 0 problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować