Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

>Poczekam co dzisiaj dadzą, a

Dnia 22.11.2012 o 23:09, Smooqu napisał:

tymczasem na steamie jest Portal 2 za 3,74 euro :) Kurczę, kupiłbym to ale nie mam za
bardzo z kim w to grać, może kogoś znajomego namówię ;p

Dla samego singla warto dać te 4€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem jest w tym, że nowy Max Payne mnie w ogóle nie grzeje. Ta gra jest mi obojętna. Fanem serii nie jestem, Max Payne 2 wspoimnam bardzo miło, ale nawet tej gry nie ukończyłem z tego co pamiętam bo mi się komputer rozwalił i nigdy do tej gry nie wróciłem. Chciałem po prostu zobaczyć jak wygląda trójka bo do gier R* mam szacunek, mimo nieudanego GTA IV to RDR i LA Noire były jak najbardziej w porządku :)

I tak jest dużo gier, które mam obecnie do grania, a notorycznie brak mi na nie czasu, więc nie ma sensu IMO wydawać kasy na tytuł, który mnie średni interesuje (i waży masę GB, których wiecznie brakuje na dysku) bo gra jest tania. Robiłem tak przy okazji pierwszych Indie packów i promocji na steamie i wiem, że to złe bo jak się ma masę gier kupionych za grosze to nie mam do nich takiego szacunku, jak do gier kupionych za większą kasę. Brzmi to może głupio, ale niestety tak jest. Przykładów jest mnóstwo (Borderlands 1, dodatki do Civilization IV, Unreal III itd itp), jedynie co mnie wciągnęło z tych promocji to Napoleon Total War i KOTOR (z czego tej gry też nie ukończyłem), a przy NTW spędziłem o wiele mniej czasu niż przy ETW i Shogunie ;)

Dlatego teraz przed każdą wyprzedażą układam sobie w głowie listę gier, które mnie interesują i teraz są to Fallout New Vegas (przeszedłem grę 2krotnie na xboxie, ale wiadomo, że w takie gry lepiej się gra z modami na pc) i Skyrim (tu zostaje mi niestety tylko muve.pl).

Aczkolwiek cena Portala 2 kusi, kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem, ale... Na Steam teraz też jest aktualnie promocja na "Maxa Payne''a 3". Naprawdę powinieneś zainwestować w tę produkcję. Gra zdecydowanie jest warta swojej ceny (szczególnie w promocji, nawet na Steam). Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 00:07, knopfler napisał:

Napisz chociaż "moim zdaniem" bo to aż po oczach bije.


Wiadomo przecież, że moim zdaniem bo gra ma średnią na metacritic prawie 100 na 100, w co swoją drogą nie mogłem uwierzyć ;P

Może i jak grałem w Vice City, San Andreas byłem młodszy, ale przy tamtych grach bawiłem się świetnie (nie wspominając o poprzednich częściach), niedawno sobie te tytuły odświeżyłem i bawiłem się świetnie (zwłaszcza przy Vice City - klimat tej gry jest boski) czego po zbyt realistycznej (jak na mój gust) czwórce nie mogę powiedzieć.

@Janek_Izdebski

Mimo wszystko nie dam się namówić. Teraz i tak mam za dużo gier. Może kiedyś za 5 euro się skuszę jak będe miał więcej wolnego :P (marzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 00:23, Smooqu napisał:

@Janek_Izdebski

Mimo wszystko nie dam się namówić. Teraz i tak mam za dużo gier. Może kiedyś za 5 euro
się skuszę jak będe miał więcej wolnego :P (marzenia)

No to żałuj. Dobra gra. :) Może kiedyś ją zatem nabędziesz... :)

Przy okazji, na Muve.pl nowe promocje: "Borderlands 2", "BL2 Season Pass", "XCOM" w wersjach cyfrowych 25% taniej.

Poza tym na Muve.pl zaczyna się "Czarny Piątek". :)

http://sklep.muve.pl/promocje/promocja-na-weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy voucher na GreenManGaming.com dający 25% zniżki: GMG25-G4VDR-0ZL4Q.

Voucher ważny jest 3 dni.

Na tym samym GMG "Dishonored" jest przeceniony o 50% do kwoty 29,99$ - razem z tym voucherem daje to finalną kwotę do zapłaty 22,50$, czyli 72 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, news dnia, a może nawet i miesiąca!

Na GreenManGaming.com można już zamówić "Skyrim" z komputera z polskim IP.

Cena 29,99$ jak w przypadku promocji na "Dishonored" - razem z wspomnianym w poprzednim moim poście voucherem daje to finalną kwotę do zapłaty 22,50$, czyli 72 zł. :)

Przypominam, ze gra u Cenegi ma sugerowaną cenę 139 zł i wi wielu miejscach jest już niedostępna (w tym na Muve.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się z Tobą zgodzić - mi też VC podobało się dużo bardziej niż GTA IV. Być może to przez ten niesamowity klimat VC, ale mam też wrażenie, że w VC było dużo więcej do robienia niż w IV. Niby SA było jeszcze bardziej rozbudowane, ale atmosfera świata gry była już zupełnie inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle teraz fajnych promocji, a ja sobie całkowicie wyczyściłem konto :D może uda się jeszcze coś uzbierać do Steam Winter Sale - pamiętam, że w tamtym roku były naprawdę fajne gry. No i ten cały pomysł z węglem... :)
Muszę moją dziewczynę nauczyć jakie gry mnie interesują, może kiedyś na święta jakąś mi kupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kupno takiego skyrima na greenmangamingu zaowocuje tym, że będziemy mieć pełną angielską wersję na steamie, tak? I żaden ban albo usunięcie gry późniejsze za to nie grozi, jak w przypadku kodów rosyjskich? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 10:33, Baciai napisał:

a kupno takiego skyrima na greenmangamingu zaowocuje tym, że będziemy mieć pełną angielską
wersję na steamie, tak?


Tak.

Dnia 23.11.2012 o 10:33, Baciai napisał:

I żaden ban albo usunięcie gry późniejsze za to nie grozi, jak
w przypadku kodów rosyjskich? :P


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jednej osoby do 4paka Torchlight 2 - 9$ na głowę, a więc taniej niż na steam. Proszę o kontakt jedynie osoby naprawdę zainteresowane zakupem, bo zostało już niewiele czasu. Za 48 godzin wygaśnie zniżka IGN i cena nie będzie już tak atrakcyjna. Kontakt w sygnaturce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować