Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2012 o 05:08, Mafioso_PL napisał:

Sam długo szukałem, i znalazłem tylko na alledrogo :)


Miałeś jakiegoś zaufanego sprzedawcę? Sam poluje na FC3 na alldrogo i obawiam się, że klucze będą trefne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej sklepu muve.pl pojawiło się jakieś odliczanie, które dobiegnie końca za około 33 godziny. Ktoś podejrzewa, co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 15:32, Jedimax napisał:

Na stronie głównej sklepu muve.pl pojawiło się jakieś odliczanie, które dobiegnie końca
za około 33 godziny. Ktoś podejrzewa, co to może być?

Pewnie jakaś promocja ze względu na nadchodzące święta. A przynajmniej tak podejrzewam. Bo co innego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden Pan z Ameryki wysłał mi link do gifta, wszystko działa póki co, także nie narzekam.
Teraz widzę są dostępne gifty od innych sprzedawców, z o wiele większą ilościa komentarzy, także sprawdź sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś coś na oleole.pl? Dobry jest ten sklep?

Jest dobra promocja na Spec Ops na PS3, za 5 dyszek, i grzech nie kupić.

http://www.oleole.pl/gry-playstation-3/2k-games-spec-ops-the-line-ps3.bhtml?from=ceneo

Tak samo na tej stronie z Borderlands, znacie ten sklep?

http://www.playergames.pl/playstation-3/akcja/borderlands-ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesięcy obserwuje pozytywne zmiany na polskim rynku gier jeśli chodzi o ceny. Bardzo często można wyrwać fajne promocje (Max Payne 59zł w muve.pl), darmowa wysyłka itp. Ciekawe, czy jest to związane z rosnącą sprzedażą gier w naszym kraju, czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 23:39, Mikex napisał:

Od paru miesięcy obserwuje pozytywne zmiany na polskim rynku gier jeśli chodzi o ceny.


Ja bym powiedział, że to muve podnosi poprzeczką coraz wyżej, co nas jako konsumentów może oczywiście tylko i wyłącznie cieszyć, ale obawiam się, że jeżeli inne sklepy nie zaczną mocniej konkurować z muve (co jest praktycznie niemożliwe, patrząc na to kto jest właścicielem muve i jaką ta firma ma pozycję na naszym rynku) to czeka nas w końcu ich monopol, co na dłuższa metę będzie szkodliwe.

Teraz znowu na stronie muve jest odliczanie, pewnie znowu będzie jakaś promocja. Mam nadzieję, że będzie Borderlands 2 tanio do wyrwania, bo ta gra już trochę na rynku jest.

Co by nie mówić to muve ostatnio zamiata konkurencją ostro. Liczyłem na promocję adwentową EA w gram.pl bo miałem ochotę na FIFĘ 13, ale przepraszam bardzo. Cena 189,90 zł to jakiś okrutny żart, skoro na premierę w MM/Saturnie można było za 179.90!!! tą grę dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 21:13, PanSzpieg napisał:

Kupował ktoś coś na oleole.pl? Dobry jest ten sklep?

Jest dobra promocja na Spec Ops na PS3, za 5 dyszek, i grzech nie kupić.

http://www.oleole.pl/gry-playstation-3/2k-games-spec-ops-the-line-ps3.bhtml?from=ceneo

Tak samo na tej stronie z Borderlands, znacie ten sklep?

http://www.playergames.pl/playstation-3/akcja/borderlands-ps3



To sklep należący chyba do EURO AGD (nie wiem dlaczego zrobili taką markę) więc generalnie jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 00:38, Smooqu napisał:

Teraz znowu na stronie muve jest odliczanie, pewnie znowu będzie jakaś promocja.

Gdzie jest to odliczanie? Bo ani na głównej stronie, ani na stronie sklepu nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 08:25, Abi_Dalzim napisał:

Gdzie jest to odliczanie? Bo ani na głównej stronie, ani na stronie sklepu nie widzę...


Na stronie sklepu pod TOP10/Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 09:32, Smooqu napisał:

Na stronie sklepu pod TOP10/Polecamy.

Aha, to już wiem czemu nie widziałem - Flashblock mi blokował :)
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2012 o 00:38, Smooqu napisał:

Teraz znowu na stronie muve jest odliczanie, pewnie znowu będzie jakaś promocja. Mam
nadzieję, że będzie Borderlands 2 tanio do wyrwania, bo ta gra już trochę na rynku jest.


Odliczanie dotyczy zaczynającej się od jutra wyprzedaży gier, wyprzedaże mają sięgać 75%. A np. jutro będzie można kupić Stalker Zew Prypeci za dowolną kwotę - płacisz, ile uważasz (wersja cyfrowa oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 12:55, Mikex napisał:

A np. jutro będzie można kupić Stalker Zew Prypeci za dowolną kwotę - płacisz, ile uważasz (wersja cyfrowa oczywiście).


Mam nadzieję że Borderlands 2 też będzie można kupić w systemie "płać ile chcesz" :D Chyba mamy polską odpowiedź na steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2012 o 12:55, Mikex napisał:

Odliczanie dotyczy zaczynającej się od jutra wyprzedaży gier, wyprzedaże mają sięgać
75%. A np. jutro będzie można kupić Stalker Zew Prypeci za dowolną kwotę - płacisz, ile
uważasz (wersja cyfrowa oczywiście).


Muve naprawdę szaleje - widać miażdży konkurencje w zarodku, ale skąd masz takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam dla upewnienia się. Wybierając płatność tradycyjną, dostajemy wypełniony blankiet, którym można również zapłacić z konta internetowego. Wystarczy wpisać dane, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 17:36, Jedimax napisał:

Pytam dla upewnienia się. Wybierając płatność tradycyjną, dostajemy wypełniony blankiet,
którym można również zapłacić z konta internetowego. Wystarczy wpisać dane, prawda?

Chodziło Ci zapewne o przelew zwykły, czy jak tam sobie to nazywają w sklepach internetowych. Tak, spokojnie można przelewać skąd chcesz i jak chcesz (czyli bank, internet, poczta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować