Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2012 o 20:48, Janek_Izdebski napisał:

To taka moja maniera boldowania wszelakich nazw własnych. Komuś może wydać się pomocna,
szczególnie, że czcionka na forum mała.

Może i się rzuca w oczy, ale przy czytaniu całych postów bardziej przeszkadza. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 20:59, Kadaj napisał:

Może i się rzuca w oczy, ale przy czytaniu całych postów bardziej
przeszkadza. ;p

@Kadaj
@Kraju
Ok, będę to ograniczał w takim razie. :)

A tutaj promocyjna oferta na Amazon.com:

http://www.amazon.com/gp/feature.html/ref=amb_link_367135062_5?ie=UTF8&docId=1000716161&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=right-1&pf_rd_r=0XCACFDS8SNQNNS3E9HR&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1441318802&pf_rd_i=979455011

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekki spam się zaczyna odkąd Green Man Gaming zrobił się taki popularny w tym temacie. Myślę, że każdy poszukiwacz dobrych okazji od dawna zna tę stronę, szczególnie jeśli zależy mu na tanich steamowych kluczach i sprawdza ją każdego dnia.
Oczywiste jest, że codziennie o godzinie 13 czasu polskiego GMG rzuca 2 dobre oferty trwające dobę, nierzadko w duecie z voucherami -25% i pisanie o każdej z nich to już przesada.

Co do Risena, to z każdą grą na Steamie, posiadającą oficjalną lokalizację tak jest? Nawet jeśli na karcie produktu w dostępnych językach nie ma wymienionego polskiego? Tak jest właśnie z Risenem 2 i stąd moje obawy.
Wyjątkiem mogą być gry wydawane w Polsce przez Cenege takie jak Fallout 3 lub Skyrim. Posiadam obie z nich i wśród dostępnych języków nie miałem opcji wyboru polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 22:53, Hartus napisał:

Lekki spam się zaczyna odkąd Green Man Gaming zrobił się taki popularny w tym
temacie. Myślę, że każdy poszukiwacz dobrych okazji od dawna zna tę stronę, szczególnie
jeśli zależy mu na tanich steamowych kluczach i sprawdza ją każdego dnia.
Oczywiste jest, że codziennie o godzinie 13 czasu polskiego GMG rzuca 2 dobre oferty
trwające dobę, nierzadko w duecie z voucherami -25% i pisanie o każdej z nich to już
przesada.

Może trochę masz rację, jest też druga strona medalu - gdyby nie te świetne promocje, nie pisalibyśmy o GMG w ogóle... ;)

Dnia 09.12.2012 o 22:53, Hartus napisał:

Co do Risena, to z każdą grą na Steamie, posiadającą oficjalną lokalizację tak jest?
Nawet jeśli na karcie produktu w dostępnych językach nie ma wymienionego polskiego? Tak
jest właśnie z Risenem 2 i stąd moje obawy.
Wyjątkiem mogą być gry wydawane w Polsce przez Cenege takie jak Fallout 3 lub Skyrim.
Posiadam obie z nich i wśród dostępnych języków nie miałem opcji wyboru polskiego.

Jeśli chodzi o "Risena 2" to nie potwierdzę Ci na 100%, że wersje GMG/Steam pozwalają pobrać polską wersję językową, jednak skoro ten tytuł nie ma żadnych blokad, to wydaje się logicznym, że na serwerach Steam powinna być polska wersja. :)

"Skrim", "Fallouty" to już inna bajka. Gier Bethesdy/ZeniMaxu nie nabędziesz tak po prostu na GMG/Steam. Wyjątkami są: "Dishonored", "DOOM 3: BFG Edition", "Fallout: New Vegas", "Skyrim" (ten ostatni wraz z dodatkiem tylko na GMG). Jednak te gry, które można nabyć w wyżej wymienionych serwisach cyfrowej dystrybucji to wersje zachodnioeuropejskie, niekompatybilne z wersjami wydawanymi w Polsce przez Cenegę (niekompatybilne także z przyszłymi, cenegowymi DLC).

Support GMG nawet napisał mi stosowną odpowiedź odnośnie sprzedawanych przez nich "Dishonored", "DOOM 3", "Skyrima", więc sprawa jest całkowicie jasna. Kupiony w polskim sklepie "Dawnguard" nie będzie kompatybilny z podstawką kupioną na GMG. A szkoda...

Dopóki Bethesda/ZeniMax nie zmieni/nie rozwiąże swojej umowy z Cenegą, czeka nas utrzymanie tego status quo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 20:48, Janek_Izdebski napisał:

> Oczywiście, że nie. Po prostu zaczęło mnie razić pogrubianie. Zrezygnuj z tego.
Naprawdę. ;)
To taka moja maniera boldowania wszelakich nazw własnych. Komuś może wydać się pomocna,
szczególnie, że czcionka na forum mała. Ale postaram się ograniczyć stosowanie tego boldowania...


Jak czcionka mala to Ctrl +
Przegladajac Twoje starszze posty nie zauwazylem, zebys boldowal po kilka slow w co drugiej linijce.
Podpisuje sie pod slowami przedmowcow - troche to razi, ja czuje sie jakbym czytal jakies reklamy czy wpadl na strone jakiegos brukowca czy strony smiec..plotkarskiej.

Oczywiscie Ci nie zabronimy, pisz jak chcesz ale cos musi byc jesli juz kilka osob naraz na to zwraca uwage (a pisales, ze mialo to byc pomocne) ;-)

Dnia 09.12.2012 o 20:48, Janek_Izdebski napisał:

Ok, będę to ograniczał w takim razie. :)

Dnia 09.12.2012 o 20:48, Janek_Izdebski napisał:

A tutaj promocyjna oferta na Amazon.com:

i znowu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Słowo wyjaśnienia - jeśli już używam bolda przy danej nazwie, to w momencie gdy powtarzam wspomnianą nazwę w tym samym komentarzu, to bolda stosuję tylko raz.

Ze względu na ponawiane prośby niektórych z forumowiczów, odtąd będę się starał ograniczyć tę moją manierę...

W tym miejscu przepraszam wszystkich, których to uraziło. :)

I nie traktujcie tego jak reklamy, tylko jako informację o promocjach - w końcu od tego jest ten wątek. Zawsze staram się pisać o różnych źródłach wspomnianych promocji. A to, że najczęściej pojawia się GMG - cóż, ostatnio tam jest najwięcej ciekawych ofert, prawda? :)

Pozdrawam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica, czy boldujesz, czy nie? Bałagan się robi w temacie od niepotrzebnych dyskusji.

Nowy XCOM za 50 zł w RTV Euro AGD. Dostępność można sprawdzić tu:

http://www.euro.com.pl/gry-pc/2k-games-xcom-enemy-unknown-pc.bhtml

Wyprzedaż w Ubishopie. Przy użyciu kodu UBIPGW10 można mieć I am Alive za darmo, albo jedną z wielu gier za 1€. Lista tu:

http://lowcygier.pl/promocje/wybrana-gra-ubisoftu-za-099-euro/

Mi coś nie działa z tym sklepem (ciągle mnie przenosi na francuską wersję...), ale może wy nie będziecie mieli problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 23:41, Feallan napisał:

Nowy XCOM za 50 zł w RTV Euro AGD. Dostępność można sprawdzić tu:

http://www.euro.com.pl/gry-pc/2k-games-xcom-enemy-unknown-pc.bhtml


Jak ktoś jest zainteresowany, to mogę komuś kupić "XCOM''a" w w tej promocji. Okazuje się, że jest kilka egzemplarzy tej gry niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Oczywiście płatność przelewem, a ja potem wysyłam Steam key (chyba, że ktoś jest zainteresowany wysyłką fizyczną, to jej koszty musiałby pokryć nabywca). Jest ktoś zainteresowany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ijanek
Jestem chętny na tego XCOM''a, podaj więcej szczegółów odnośnie kiedy byłbyś w stanie to kupić. Z góry dzięki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 01:33, yaper napisał:

Jestem chętny na tego XCOM''a, podaj więcej szczegółów odnośnie kiedy byłbyś
w stanie to kupić. Z góry dzięki za odzew.

Jakoś w tym tygodniu. Z tego co widzę, towar jest dostępny niedaleko mnie. Mogę jutro zadzwonić i potwierdzić. Nie ukrywam, że wolałbym zpłatęprzelewem i przesłać klucz Steam (instrukcja to licha karteczka), więć IMHO nie opłaca się wysyłać pudełka. Ale decyzja należy już do kupującego... :)

Pozdrawiam.

P.S. Po zakupie polecam także nabyć dodatkowe DLC, ale te najlepiej już na GMG (taniej) ewentualnie na Steam lub Muve (drożej). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko zawsze możesz wysłać najtańszym listem ekonomicznym - mimo wszystko chciałbym wcześniejsze przesłanie klucza Steam drogą mailową. Jestem w 100% chętny zatem możesz jutro kupować grę, przelew pójdzie błyskawicznie. Możesz dodać mnie do znajomych steam, aby ułatwić kontakt - yaper87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 01:43, yaper napisał:

Pudełko zawsze możesz wysłać najtańszym listem ekonomicznym - mimo wszystko
chciałbym wcześniejsze przesłanie klucza Steam drogą mailową. Jestem w 100% chętny zatem
możesz jutro kupować grę, przelew pójdzie błyskawicznie. Możesz dodać mnie do znajomych steam,
aby ułatwić kontakt - yaper87

Wyślij w takim razie zaproszenie na Steam, ewentualnie napisz do mnie na ijanek@gmail.com. Ok? Grę zakupię, a kluczyk wyślę po otrzymaniu przelewu oczywiście. IMHO, nie ma sensu wysyłać pudełka. Naprawdę nic specjalnego (wiem bo mma swoją kopię). Pelna instrukcja jest w profilu gry na Steam i na stronie producenta. :)

P.S. Co do wysyłki pudełka, musiałbyś doliczyć koszt koperty bąbelkowej i listu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 01:52, yaper napisał:

Poszło zaproszenie. Co do pudełka to się jeszcze zastanowię, najważniejszy póki
co klucz :>

Też tak uważam, po co generować dodatkowe koszta w dobie dystrybucji cyfrowej...? ;)

A teraz zapraszam na priv (najlepiej do kontaktu mailowego), już i tak na zbyt duży off-top sobie pozwoliliśmy w tym wątku. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 19:13, Hartus napisał:

Na muve wyprzedali wszystkie cyfrowe wersje Risena 2... -.- Szkoda, chciałem polską
wersję, a tak zostaje jedynie czekać na świąteczną wyprzedaż na Steamie.

Cyfrowa wersja "Risena 2" znów jest dostępna na Muve Digital. :)

http://sklep.muve.pl/pages/search?query=Risen+2

Oprócz są tam inne ciekawe oferty, m.in.:

"Red Orchestra: Ostfront 41-45" PC Steam - 7,5 zł
"Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu" PC Steam - 17,50 zł
"Men of War: Wyklęci Bohaterowie" PC ActControl DRM - 20 zł

Więcej ofert na:

http://sklep.muve.pl/promocje/zimobranie

Oprócz tego na http://www.ultima.pl/ dziś jest taka oferta:

http://www.ultima.pl/shownfo.php?pgs|1=0&pgl|1=30&gr=224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 03:27, Janek_Izdebski napisał:

Cyfrowa wersja "Risena 2" znów jest dostępna na Muve Digital. :)


Super :). Niestety można go kupić tylko przebywając na terenie Polski. Znalazłby się chętny do pomocy przy tym zakupie? Pieniądze oddałbym na PayPala. Byłbym bardzo wdzięczny, bo mocno mi zależy na polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 09:04, Harrolfo napisał:

Przelej mi na PayPala (mail na GS), to Ci kupię.

Poszło, wielkie dzięki. :) Jak możesz to wyślij mi go na maila: wszystkozajete@yahoo.com, bo w domu będę dopiero po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2012 o 22:53, Hartus napisał:

Co do Risena, to z każdą grą na Steamie, posiadającą oficjalną lokalizację tak jest?
Nawet jeśli na karcie produktu w dostępnych językach nie ma wymienionego polskiego? Tak
jest właśnie z Risenem 2 i stąd moje obawy.


Jeśli kogoś jeszcze nurtuje to pytanie, to Risen 2 w wersji GMG (Steam) jest w polskiej wersji językowej. Jakiś czas temu miałem okazję zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować