Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2012 o 19:40, Feallan napisał:

Masz tam napisane, jakie zabezpieczenie...


Jest napisane SecuRom Online, które niewiele mi mówi. Wiem, że przy wersjach Steam też nie jest napisane wprost, że to Steam i stąd moja niepewność... To już na forum nie można prostego pytania zadać? Każdy musi być encyklopedią zabezpieczeń do gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 19:47, Janek_Izdebski napisał:

> To wersja na Steam? czy jakiś inny drm?
Na stronach pomocy na cdp.pl omówiony jest każdy DRM z osobna, są nawet obrazki. :)


Dzięki :) To jednak nie kupię, wolałbym ją na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 20:43, Zatha napisał:

Pytanko: Na muve jest fajna promocja na gry z serii Men of War. Czy każdą z tych gier
idzie aktywować na steam?


A wystarczy choć trochę przyłożyć się do nauki czytania :P W Muve Digital na stronie produktu po prawej jest dystrybutor itp. Natomiast niżej jest kategoria DRM i tam wpisany jest dany DRM.

Teraz Muve wywala 500 error, ale jak dobrze pamiętam, gry steamowe i z osiągnięciami z tej serii to: Men of War: Vietnam, Men of War: Assault Squad i Men of War: Condemned Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 20:58, Dared00 napisał:

Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition w Humble THQ Bundle.
O matulu.

Czemu mi robią ta przykrość. Jeszcze laptop nie przyszedł, a oni dorzucaja mi dodatkowe tytuły do grania QQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 20:58, Dared00 napisał:

Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition w Humble THQ Bundle.
O matulu.

Dzięki za info, pobieram :D.
Chyba najlepsze użycie 9 dolców 23 centów w moim życiu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać, że jeśli ktoś kupił wcześniej The Humble Bundle, to może odebrać dodane gry w każdym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam do was prośbę, posiadam ''''zacofaną'''' wersje THQ Bumble, potrzebuje takiej wersji żeby dostawać gry które są dodawane na bieżąco. Mam na myśli, Ktoś mi to kupi, ja mu przeleje na konto, albo na odwrót. Jeżeli ktoś będzie tak miły, podam nr tel i się dogadamy, gdyż ja nie posiadam swojego osobistego konta bankowego i nie mogę robić przelewów przez neta itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, co masz na myśli pod pojęciem ''''zacofaną" wersję. Jeśli kupiłeś Humble THQ Bundle na początku akcji, to wszystkie tytuły dodane po twoim zakupie są w twoim posiadaniu, niezależnie od wydanej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem syfną wersję THQ na allegro za dychę, do wytłumacz mi dlaczego nie dostałem warhamera? Nie kupiłem na początku tak jak wspomniałem, kupiłem tydzien temu na allegro od jakiegos typka. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 23:34, Stian3D napisał:

Kupiłem syfną wersję THQ na allegro za dychę, do wytłumacz mi dlaczego nie dostałem warhamera?

To owy "typek" dostał Warhammera, którego teraz może osobno sprzedać. Profit. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 23:17, Arthas97 napisał:

Nie rozumiem, co masz na myśli pod pojęciem ''''zacofaną" wersję. Jeśli kupiłeś
Humble THQ Bundle na początku akcji, to wszystkie tytuły dodane po twoim zakupie są w
twoim posiadaniu, niezależnie od wydanej kwoty.

Czyli jak zapłaciłem dwa dolce na początku, to też dostanę wszystkie ostatno dodane do zestawu gry, mimo że nie przekroczyłem średniej wpłat? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować