Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2012 o 11:02, In_The_End napisał:

Kupująć wersję cyfrową w move dostajemy klucz na steam ?

Zależy od gry. Przy każdej grze w informacjach podstawowych jest DRM, jeżeli masz tam "Steam", to dostajesz kluczyk na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 14:29, SpecShadow napisał:

Jutro zimowa promocja na GOG.
Mam nadzieję że odkładaliście sumiennie pieniądze na tę okazję? Bo ja tak.


Możesz mi dokładniej to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 14:32, Kirabaxior napisał:

Ktoś zna jakieś ciekawe promocje na Assassins Creed 3 PC w sklepach internetowych? Bo
mikołaj się mnie pytał :)



na amazon.com -45%, ale z tego co widzę tylko na konsole: http://www.amazon.com/gp/feature.html/ref=xs_gb_A3DEP1OEC94AQ3?ie=UTF8&docId=1000865251&pf_rd_p=441937901&pf_rd_s=right-1&pf_rd_t=701&pf_rd_i=20&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=179R5Y5EMXGQA196BC5R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 17:25, PanSzpieg napisał:

Wystarczy polubić tą stronę na fb żeby zyskać klucz do Metro na 2033 na Steam. ;)

Promocja prosto od THQ.


Polubiłem i mam Metro 2033 :D Się pobiera właśnie :D Zawsze miałem na nią ochote ale jakoś tak wyszło że nie kupiłem nigdy, fajnie że dali ot tak, za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 00:07, Kirabaxior napisał:

Chodziło mi ofc o wersję pudełkową do kupienia :) ale dzieki za info i tak.


Z tego co widzę jest to wersja pudełkowa ALE na konsole, wersje elektroniczne mają w tytule [Download]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 dzien zimobrania. Cała lista:
http://muve.pl/news/zimobranie-wielka-zimowa-wyprzedaz-na-muve-digital-dzien-6-deus-ex-sleeping-dogs-hitman/box/popularne
szkoda ze nie ma w zestawie samego dodatku deus ex bo podstawke posiadam.

Ogolnie sklep muve jak i digital zaskakuje mnie coraz bardziej pozytywnie. Sam skorzystałem z pobrania Alan Wake i nie załuje, gra wciaga w fotel, ciezko się oderwac.
Takie promocje to okazja pogrania w gry ktore sie nie kupiło i się nie miało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co się stało z Civilizacją V w zimobraniu na muvie?
Tuż po północy jak patrzyłem to podstawka była za 17,50, dodatek za 25, a teraz, gdy już chciałem kupić, zniknęło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham City: Game of the Year za $ 4.87 (ok. 15,30 zł) z kodem WINTR-SRVEY-42012 (na samą grę jest zniżka -75%, a kod to dodatkowo -35%). Kod działa na pojedynczy zakup do 14 grudnia 2012 roku. Gra w tej wersji na całe szczęście wymaga Steam.

Promocja trwa tylko jedną dobę!

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/batman-arkham-city-game-year/


Nawet w listopadzie jak było normalnie w sklepie Steam -75%, to było 5.24€ (ok. 21,46 zł). Poza tym na GMG można mieć jeszcze taniej jak ma się jakieś gry na wymianę (było kilka darmowych dawniej do zdobycia) czy kredytki. Jeśli ktoś nie rejestrował w tym serwisie, to warto z czyjegoś linka polecającego, dzięki czemu zarówno ja, jak i ktoś inny dostanie dodatkowe kredytki (pieniądze w tym sklepie) - 2 dolary na gry po pierwszym zakupie (jeżeli ten ktoś wyda minimum 2 dolce).

Mój link polecający: [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować