Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2013 o 16:49, Sigu napisał:

Nie jestem pewien czy developer musi dawać zgodę na obniżki. To chyba kwestia Valve za
ile sprzedają, a z wydawcą i tak muszą się rozliczyć w jakiś konkretny sposób.


developer != wydawca
Ceny moze ustalac wydawca, stad dla roznych regionow czesto inne ceny, ale Steam dostaje prowizje (indywidualnie negocjowana) od sprzedazy danego tytulu. Wydawca w kazdej chwili moze wprowadzic np. tymczasowa obnizek albo darmowy weekend, ale w przypadku cen i marketingu otrzymuja sugestie i wsparcie od Steam, ktory ma w doswiadczenie w sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może nie działać tak jak to opisujesz, ale cóż, nie ważne, to tylko moje przeczucie.

Poza tym wiem, że wydawca to developer... Z tego powodu użyłem raz jednego, a potem drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 20:33, Sigu napisał:

Poza tym wiem, że wydawca to developer... Z tego powodu użyłem raz jednego, a potem drugiego.


Można jeszcze użyć określenia dystrybutor. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 20:33, Sigu napisał:

To może nie działać tak jak to opisujesz, ale cóż, nie ważne, to tylko moje przeczucie.

Poza tym wiem, że wydawca to developer... Z tego powodu użyłem raz jednego, a potem drugiego.

Ten znak != oznacza "różne od".
Developer to nie wydawca - devy piszą programy, gry etc. a wydawca ma jak sama nazwa wskazuje wrzuca na półki to co oni wyplują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy można gdzieś kupić taniej Modern Warfare 3 na PC? Od premiery fry minął ponad rok, kolejny CoD w sprzedaży, a wszędzie widzę cenę premierową. Ostatnio jak byłem w MM to MW3, było 20zł droższe niż BO2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 13:23, damlon napisał:

Wiecie czy można gdzieś kupić taniej Modern Warfare 3 na PC? Od premiery fry minął ponad
rok, kolejny CoD w sprzedaży, a wszędzie widzę cenę premierową. Ostatnio jak byłem w
MM to MW3, było 20zł droższe niż BO2.


To jest polityka Acti - może za dwa lata stanieje do tych 60 zł :D Poszukaj może na jakichś stronach z kluczami np. Keye.pl, możliwe, że tam będzie trochę taniej :) Ale ja bym nie liczył na szczególnie dużo niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka kodów do bety Shootmania Storm(tej nowej gry od twórców Trackmanii 2). Pograć można przez tydzień, gierka całkiem spoko. Zainteresowani łapcie
1NQCZ27Q1R
FI0QN1W5JJ
QW9G8A4MIF
ZHBSEM4SZS
Kody podajecie na shootmania.com/trial, po kliknięciu na download a potem w polu promotional Code.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze promocje na GamersGate to:
- Dungeon Siege III - 4.99€ (Steam)
- Alan Wake’s American Nightmare – 3.50€ (Steam)
- Dead Space 2 – 7.48€ (Origin)

Na Uplay Tom Clancy''s Ghost Recon: Future Soldier Signature Edition za 23,77 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocje na Steamie:
- Ravaged za 3,39€
- FTL: Faster Than Light za 4,99€
- Retro City Rampage za 6,99€
- Solar 2 za 1,74€
- Spec Ops: The Line za 4,99€

Na empik.com Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction za 14,99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, warto dać szansę Spec Ops: The Line? :D Bo czytałem jakąś recenzję tej gry, chyba w CDA i autor miał mieszane uczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 23:50, pawbuk napisał:

Właśnie, warto dać szansę Spec Ops: The Line? :D Bo czytałem jakąś recenzję tej gry,
chyba w CDA i autor miał mieszane uczucia :)

Wszyscy zachwalają fabułę oraz wybory moralne. Dlatego też dałem tej grze szansę i czekam aż się skończy, prawdę mówiąc. Strzelanie jest tak nudne i monotonne, że aż bolesne. Jestem w połowie i choć faktycznie historia zdaje się być obiecująca, szczególnie na tle innych współczesnych shooterków militarnych, tak sama gra niestety w żadnym wypadku nie jest fajna, a port PC pozostawia wiele do życzenia. Ja się zmuszam tylko dla fabuły - gdy tylko przejdę, to wywalę i nigdy więcej do tego nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupiłem, choć jeszcze się waham czy zagram :D Cena nie jest jakaś straszna, a może kiedyś będę miał ochotę na taką właśnie gierkę :) Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 23:50, pawbuk napisał:

Właśnie, warto dać szansę Spec Ops: The Line? :D Bo czytałem jakąś recenzję tej gry,
chyba w CDA i autor miał mieszane uczucia :)


Bardzo fajna gra. Multi nawet nie dotknąłem, ale fabuła singla jest niesamowita. Jakieś 6h gry, ale trudno się oderwać.

Gameplayowo ta gra nie jest doskonała, ale na pewno nie zła. Grało mi się bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 23:48, Arthas97 napisał:

Na Steamie Viking: Battle of Asgard za 4,41€.

Czytając opinie i recki wychodzi na to, że gra taka średniawa. Największa bolączka to kiepska optymalizacja. Na metacritic ma notę 65/100 oraz 6.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 00:08, Karanthir666 napisał:

Czytając opinie i recki wychodzi na to, że gra taka średniawa. Największa bolączka to

To siekanka od twórców strategii, to coś powinno mówić;)

Dnia 12.01.2013 o 00:08, Karanthir666 napisał:

kiepska optymalizacja. Na metacritic ma notę 65/100 oraz 6.0

O, metacrap to ostatnie czym bym się kierował. Lepiej przeczytać konkretną reckę, np z CDA, niż kierować się zdawkowa ocenką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kupowaniu gier używanych na X360 w Empiku ? Jak to wygląda ? Mogę normalnie wziąść puste pudełko z pułki, iść do kasay, tam dadzą mi płytkę i sprzedają za taką cenę jaka jest na nalepce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 10:56, Chlorofil napisał:

Co myślicie o kupowaniu gier używanych na X360 w Empiku ? Jak to wygląda ? Mogę normalnie
wziąść puste pudełko z pułki, iść do kasay, tam dadzą mi płytkę i sprzedają za taką cenę
jaka jest na nalepce ?

Mniej więcej. Z tym, że idziesz raczej do punktu info po płytkę i tam płacisz.
Jednak moim zdaniem nie warto tam kupować bo jest za drogo. Na Allegro nówki zazwyczaj znajdziesz taniej niż w empiku używki, a w przypadku gier z drugiego obiegu różnica potrafi być 2 krotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować