Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Ba, taki Duke Nukem Forever na PS3 w Saturnach po 20zł leci, a w Empikach używka za 60zł nawet. FAIL.
No i tak, jak Pitej radzi, allegruj, bo warto. No i w używce nigdy nie wiadomo, jak tam sprawa z DLC, online passami i całą resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 22:06, Karfein napisał:

Ba, taki Duke Nukem Forever na PS3 w Saturnach po 20zł leci, a w Empikach używka za 60zł
nawet. FAIL.
No i tak, jak Pitej radzi, allegruj, bo warto. No i w używce nigdy nie wiadomo, jak tam
sprawa z DLC, online passami i całą resztą.


I tak nic mi po online passach bo nie mam dostępu w konsoli do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 22:15, Arthas97 napisał:

Na GMG Stalker: Czyste Niebo za 2,49€.

A nie GamersGate? O ile się orientuję na GMG nie ma żadnych S.T.A.L.K.E.R.''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 22:20, zadymek napisał:

A nie GamersGate? O ile się orientuję na GMG nie ma żadnych S.T.A.L.K.E.R.''ów.


Ehh, zgadza się, promocja jest na GamersGate, sorry za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 22:20, zadymek napisał:

> Na GMG Stalker: Czyste Niebo za 2,49€.
A nie GamersGate? O ile się orientuję na GMG nie ma żadnych S.T.A.L.K.E.R.''ów.

Dokładnie. Na GMG jest inna rewelacyjna oferta - Krater CE za £2.40 (z voucherem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 22:50, Hartus napisał:

Dokładnie. Na GMG jest inna rewelacyjna oferta - Krater CE za £2.40 (z voucherem).


Za dużo tych promocji, sklepy mi się mylą...

Na Steamie Sanctum za 2,49€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/krater-collectors-edition/

Krater za 3,99$, z poniższym kodem - 3,2$
GMG20-PJFEW-Y16HK


Znaczek jakości @aope

dodatkowa postać
http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/krater-character-dlc-mayhem-mk13/

PS. You Are Empty z muve działa na nowszych systemach. Widocznie wywalili zabezpieczenie przeszkadzające uczciwym użytkownikom. Dlatego mimo posiadania pudełkowej wersji nie mogę w nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 00:07, SpecShadow napisał:

www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/krater-collectors-edition/

Krater za 3,99$, z poniższym kodem - 3,2$
GMG20-PJFEW-Y16HK


Znaczek jakości @aope

dodatkowa postać
http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/krater-character-dlc-mayhem-mk13/

Voucher działa również na DLC. Więc paczka ze zniżką kosztuje 3,95$. Czyli na zł. to ok. 12 zł. Nawet jeśli gra jest crapem, to za takie pieniądze warto wziąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 12:09, SpecShadow napisał:

@up
tyle że gra w obecnym stanie jest świetna, patche podziałały.


Bzdura. Kupiłem grę niedługo po premierze, pograłem i przestałem. Zacząłem znów kiedy wprowadzili COOPa, który był tak zbugowany, że aż się odechciewało grać, a kiedy już niby naprawili to i tak było to beznadziejne. Czekanie aż mogłem z kimś pograć wydłużało się w nieskończoność. W tę grę po prostu nikt nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:51, pawbuk napisał:

Ostatecznie kupiłem, choć jeszcze się waham czy zagram :D Cena nie jest jakaś straszna,
a może kiedyś będę miał ochotę na taką właśnie gierkę :) Dzięki ;)

Słyszałem, że Spec Ops: The Line wiele zyskuje na trudnym (czy najwyższym) poziomie trudności. Czasem jest trochę przeholowany, ale ponoć pozwala lepiej się wczuć grę (i zrozumieć stopniowe coraz większe "irytowanie" się bohatera). Ja osobiście czekam na spolszczenie napisów od ironsquad.pl, które powinno być już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 20:56, Kamil950 napisał:

Słyszałem, że Spec Ops: The Line wiele zyskuje na trudnym (czy najwyższym) poziomie
trudności. Czasem jest trochę przeholowany, ale ponoć pozwala lepiej się wczuć grę (i
zrozumieć stopniowe coraz większe "irytowanie" się bohatera). Ja osobiście czekam na
spolszczenie napisów od ironsquad.pl, które powinno być już niedługo.


Przeszedłem na "Suicide Mission". Jedyne, co dawało się wyczuć, to skrypty. Jeden milimetr źle i oglądasz cut-scene od nowa. Przy 7-8 podejściu robi się niezwykle irytujące.

Natomiast fabuła zalatuje Jądrem ciemności i Apocalypse Now. Nawet nazwisko zapożyczyli (C/Konrad). Nie odniosłem wrażenia tego "kopa", zwłaszcza na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2013 o 23:12, Deathscythe napisał:

Przeszedłem na "Suicide Mission". Jedyne, co dawało się wyczuć, to skrypty. Jeden milimetr
źle i oglądasz cut-scene od nowa. Przy 7-8 podejściu robi się niezwykle irytujące.

Dlatego właśnie przechodzenie dzisiejszych konsolowych strzelanek na najwyższym poziomie mija się z celem. Na wierzch wychodzi sztuczność gry, nie jej trudność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gram.pl "Syndicate", "Kingdoms of Amalur: Reckoning" oraz kilka innych gier od EA w wersji cyfrowej jest po 19,90 zł. :)

"Hitman: Absolution" na PC w formie klucza Steam jest za 10,20 Funta na:

http://uk.gamesplanet.com/

Na GamersGate "Football Manager 2013" (również klucz Steam) jest za 11,98 Funta:

http://www.gamersgate.co.uk/DD-FM2013/football-manager-2013

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc dzisiaj w kieleckiej Biedronce zauważyłem rzut gierek po 9,99. Są m.in. Drakensagi, Tomb Raider Underworld, Kings Bounty Wojownicza Księżniczka i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 18:08, sirufok napisał:

Będąc dzisiaj w kieleckiej Biedronce zauważyłem rzut gierek po 9,99. Są m.in. Drakensagi,
Tomb Raider Underworld, Kings Bounty Wojownicza Księżniczka i inne.


Jak ostatnio kupiłem w kieleckiej biedrze Men of War: Red Tide, to żeby zagrać musiałem ściągać cracka :). Co prawda trochę później Cenega wypuściła stosownego patcha, ale niesmak pozostał. Także od tamtej pory gier i bułek w biedronce nie kupuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować