Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie


Same napisy i wszystko jest legalne, tylko mam prośbę, jak będziesz ściągał spolszczenie do Kotora2 ze strony, którą podał sirufok to nie kombinuj i wyślij dla nich tego smsa za 3zł,bo chłopaki pracowali ciężko jak cholera, by to spolszczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 19:27, Abi_Dalzim napisał:

A to jest legalne?


Tak...

Dnia 28.01.2013 o 19:27, Abi_Dalzim napisał:

Spolszczone są tylko napisy czy głosy też?


Napisy. Spolszczenie do Kotora jest za darmo, za spolszczenie do drugiej części chcieli jakiegoś SMS-a, jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do empiku to zauważyłem jeszcze promocję na Adventure Pack od Ubisoftu, w skład którego wchodzi Prince of Persia 2008 i Splinter Cell Double Agent. Myślę, że jak za 14,99 to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 20:07, sirufok napisał:

Co do empiku to zauważyłem jeszcze promocję na Adventure Pack od Ubisoftu, w skład którego
wchodzi Prince of Persia 2008 i Splinter Cell Double Agent. Myślę, że jak za 14,99 to
warto.

Nie wiem jak SC, ale PoP strasznie słaby. Więc nie wiem czy aż tak się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 22:22, MasterChiefGT napisał:

Zna ktoś może tą stronę ?
http://www.pobieraczgier.pl/

Wygląda bardzo podejrzanie, zwłaszcza ten Tomb Raider za 54 złote i nieprzetłumaczone opisy. O, i jeszcze brak jakiegokolwiek regulaminu. Ja bym osobiście wybrał raczej inne miejsce na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 23:00, kuba9876543210 napisał:

Regulamin maja i nawet dane firmy tam sa wiec chyba nie jest tak zle:
http://www.pobieraczgier.pl/regulamin.php

nie-polskie opisy to raczej lenistwo ;)

Skoro firma zarejestrowana jest w Polsce, ma polski NIP, to zawsze można by ją ścigać, gdyby wciskała lewe klucze. Gorzej by było, gdyby to był kolejny keyshop z Cypru, Panamu, Singapuru czy Malediwów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 09:52, MasterChiefGT napisał:

Głownie chodzi mi o to że ma dość ciekawe oferty za DLC do Borderlands 2 30zł za DLC to nie tak źle ;P


Poczekaj na GreenManGaming i ich promocję, bo ja tam Seasson Pass kupiłem za 10$. IMO nie warto przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 22:22, MasterChiefGT napisał:

Zna ktoś może tą stronę ?
http://www.pobieraczgier.pl/

Bo kilka ofert wydaje się być dość interesujących

Cóż. Kupiłem sobie BG EE i klucz na Steam dostałem natychmiast na swoje konto po wpłaceniu kasy. Więc chyba nie są oszukańczy. I ten klucz działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 09:52, MasterChiefGT napisał:

Głownie chodzi mi o to że ma dość ciekawe oferty za DLC do Borderlands 2 30zł za DLC
to nie tak źle ;P
Tylko wiesz jedne gry mają drożej inne taniej


Dosyć drogo tam jest i to 2x drożej niż u wydawcy a to już raczej nie jest normalne. Cena ME3 Deluxe Edition w Origin jest po 59 zł a tu po 139 zł i to po obniżce ze 177 zł wtf ? ;d Z kolei najnowszy Tomb Raider po 54 zł xD Do tego angielskie opisy do gier. Jeśli to polski serwis, to raczej mają niezłego lenia i nie chce im się nawet przetłumaczyć strony dla polskiej społeczności graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 09:52, MasterChiefGT napisał:

Głownie chodzi mi o to że ma dość ciekawe oferty za DLC do Borderlands 2 30zł za
DLC to nie tak źle ;P
Tylko wiesz jedne gry mają drożej inne taniej

Pewnie ze dwa, trzy tytuły obniżają poniżej ceny rynkowej i bez swojej marży, by przyciągnąć klientelę, a odbijają to sobie podwyższając marże na inne produkty. Zgranie podobne do tych z supermarketów, ale to tylko moja prywatna hipoteza. Nie pracuję tam niestety. ;)

Przy okazji, nadal trwa ciekawa promocja na oficjalnej stronce Square Enix:

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/

Gry są bez żadnych blokad regionalnych i działają na terytorium Polski (informacja potwierdzona mailowo od SE).

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 15:02, Janek_Izdebski napisał:

Pewnie ze dwa, trzy tytuły obniżają poniżej ceny rynkowej i bez swojej marży, by przyciągnąć
klientelę, a odbijają to sobie podwyższając marże na inne produkty. Zgranie podobne do
tych z supermarketów, ale to tylko moja prywatna hipoteza. Nie pracuję tam niestety.

Ja i tak kupuję tylko gry w promocji więc dla mnie to bez znaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 14:36, vegost napisał:

Dosyć drogo tam jest i to 2x drożej niż u wydawcy a to już raczej nie jest normalne.

Akurat DLC do "Borderlands 2" na http://www.pobieraczgier.pl/ są w zbliżonej cenie do tej na GreenManGaming, więc to chyba przyzwoita oferta w przypadku dodatków do tej gry, nieprawdaż? Steama nie liczę, bo mają ceny w Euro i tam jest drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować