Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2013 o 21:37, ManweKallahan napisał:

Jakoś wszystkie te posty są na temat w przeciwieństwie do Twojego więc o co Ci chodzi?


Chodzi zapewne o to,że Janek obiecywał nam (gramowiczom),że zaprzestanie spamowania na forum i będzie troche rzadziej pisać.

Jakoś w tym temacie tego nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 21:43, bobobo napisał:

Chodzi zapewne o to,że Janek obiecywał nam (gramowiczom),że zaprzestanie
spamowania na forum i będzie troche rzadziej pisać.

Jakoś w tym temacie tego nie widze...

Czy pisałem nie na temat? Chyba jednak krótko, rzeczowo i na temat. Ale jak widać, części społeczności pasuje, że temat dniami leżał nieodświeżany...

Poza tym wyrazy podziękowania od części społeczności, też o czymś świadczą, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział bobobo, obiecywałeś nam poprawę, ale w rzeczywistości wszystkich nas oszukałeś. Ciebie się nie da przekonać do zmienienia twoich wkurzających nawyków. Udajesz, że przyjmujesz to do wiadomości, ale chwilę później kontynuujesz swój teatrzyk. Powiedz mi, tak z ciekawości, co ci to wszystko daje? Czy to cie w jakiś sposób dowartościowuje? Czy kładąc się wieczorem spać, uważasz, że twój dzień był udany tylko, gdy zdasz sobie sprawę, że nawaliłeś kilkadziesiąt pseudo postów na forum? A może ty po prostu jesteś samotny i spragniony jakiegokolwiek kontaktu z innymi ludźmi?
I tak, Izdebski, ten temat był o wiele bardziej wartościowy, gdy każdego dnia nie było w nim nasr*ne 20 nowych postów, z czego ćwiartka z nich to linki do promocji, a reszta to twoje dyskusje o dostępności towaru czy innych pierdołach. Tu się wkleja tylko najciekawsze promocje, a nie wszystko o czym napiszą na łowcach gier. Jeżeli chcę zobaczyć kilkadziesiąt przecenionych gier to wejdę na wspomnianą stronę. W przypadku tego tematu każdy był przyzwyczajony do dzielenia się tym, co w oczach gramowej społeczności wydaje się być najatrakcyjniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalsza dyskusa z Tobą nie ma najzwczajniej sensu w tym wątku i na tym forum. Przejrzyj moje posty i sam zobacz, których źródłem są Łowcy. Oczywiście nawet nie przyznasz się, że Łowcy podziękowali mi za info, które sam znalazłem i sami wykorzystali do info na głównej, prawda?

A wybór promocji, to moja subiektywna decyzja. Wrazy podziękowania od części gramowej społeczności, świadczą jednak, że moje informacje były jednak pomocne. :)

Jeżeli ktoś zadaje pytanie odnośnie jakiejś promocji, sklepu, czy danego towaru, a ja znam odpowiedź, to czemu mam jej nie udzielić? Nie rozumiem dlaczego... Chyba tego właśnie oczekuje pytający, prawda?

Dalej nie zamierzm z Tobą polemizować. Jeśli chcesz, zapraszam na priv. Przyjmujesz zaproszenie?

Jak Skrzypiec jest bardzo aktywny w tym wątku, to jakoś nikt się go nie czepia, tylko mnie się czepiasz. Trochę to wybiórcze i tendencyjne podejście.

Ponoć studiowałeś na tym samym wydziale i mnie znasz, więc nie powinno być problemu. :) Chyba, że najzwyczajniej w świecie kłamałeś... Zresztą to teraz mniej istotne.

W tym momencie kończę tę bezowocną polemikę.

Pozdrawiam.

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janek, który to już raz wyjeżdżasz z tymi samymi, oklepanymi argumentami? Nie widzę sensu, aby przedłużać tę jałową polemikę. Ani tutaj, ani na priv, bo powtarzasz w kółko tą samą śpiewkę, a ja nie mam ochoty po raz kolejny ciebie nawracać.
Fakt, masz garstkę osób (jak to ktoś trafnie nazwał, kółeczko wzajemnej adoracji), którą wciąż bawi twój spam i chętnie się w niego angażują (albo nabierają się na twoje idiotyczne zaproszenia do dyskusji w każdym poście), ale większość forumowiczów olewa twoją osobę i ignoruje twoje riposty na wypowiedzi, które napisali. To też zauważyłeś, Sherlocku?
Opinie jaką masz na tym forum każdy doskonale zna. Łagodnie mówiąc, nie jesteś tutaj bożyszczem tłumów. Dziwi mnie tylko to, że zamiast coś z tym zrobić, jedynie się pogrążasz.
Nie pozdrawiam.
Z mojej strony również
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np bardzo się cieszę, że Janek dodaje posty z najciekawszymi promocjami, bo nie chce mi się wchodzić codziennie na lowcygier.pl - a tak to będąc na forum mogę szybko przejrzeć jakieś ciekawe promocje.
Bo absolutnie nie jest prawdą, że Janek podaje tutaj wszystkie promocje - wejdź sobie na wspomnianą wcześniej stronę i sam sprawdź.
Poza tym ten wątek jest dość szeroki, a to, że Ty go rozumiesz trochę inaczej niż Janek nie powoduje natychmiast, że to Twoja interpretacja tego tematu jest jedyną słuszną. Poza tym pisanie wielu postów nie jest zabronione, o ile wnoszą coś one do tematu. Większość postów Janka coś wnosi - sam skorzystalem z kilku promocji, które tutaj podał. Pewnie gdyby nie on nigdy sam bym nie znalazł, że takie promocje obowiązują.

"W przypadku tego tematu każdy był przyzwyczajony do dzielenia się tym, co w oczach gramowej społeczności wydaje się być najatrakcyjniejsze."
Nie wiem co to zdanie miało oznaczać, bo dla mnie atrakcyjne może być zupełnie co innego niż dla Ciebie. I skąd wiesz co jest atrakcyjne dla gramowej społeczności?
Tak swoją drogą - to Ty rozpocząłeś ten offtop nie wiadomo czemu czepiając się Janka. Może zacznij trollować gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś na GMG będzie można kupić "Hitman: Absolution" z 75% zniżką. Przy założeniu, że voucher GMG20-P4DLK-FKYRS będzie nadal działał (przy okazji, przedłużyli jego ważność, na chwilę obecną działa z ta produkcją) gra będzie kosztowała 10$. Taniej chyba nie było. Na oko wygląda na wersję WW, można dodawać ją do koszyka.

"Hitman: Absolution" -- od dziś (17.00 GMT) 10$ (bez vouchera 12.5$)

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/hitman-absolution-2/

:)

EDIT: Sprawdzone przed chwilką, kod zniżkowy działa z tym tytułem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 16:01, Janek_Izdebski napisał:

Dziś na GMG będzie można kupić "Hitman: Absolution" z 75% zniżką. Przy
założeniu, że voucher GMG20-P4DLK-FKYRS będzie nadal działał (przy okazji, przedłużyli
jego ważność, na chwilę obecną działa z ta produkcją) gra będzie kosztowała 10$.
Taniej chyba nie było. Na oko wygląda na wersję WW, można dodawać ją do koszyka.


Potwierdzam, wersja WW.

Podbiłem stawkę - po spuszczeniu ceny do 10 dolców zużyłem 6 dolców kredytu za linki referencyjne i przed chwilą zakupiłem Hitmana za 13 zł za malutkim hakiem. Wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 18:01, paraGaladh napisał:

Potwierdzam, wersja WW.

Podbiłem stawkę - po spuszczeniu ceny do 10 dolców zużyłem 6 dolców kredytu za linki
referencyjne i przed chwilą zakupiłem Hitmana za 13 zł za malutkim hakiem. Wow!

Trzeba było od razu brać "Professional Edition", chyba o 2,5$ droższą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, nikt chyba o tym nie pisał... Z okazji 4 "urodzin" Robot Entertainment można do końca weekendu zakupić ich gry w obniżonej cenie (-75%) w sklepiku na ich stronie internetowej http://www.robotentertainment.com/store
Płacimy w DOLARACH, promocja dotyczy wszystkich pozycji (gier i DLC) poza dwoma DLC do Hero Academy (Challenge Pack i Uniform Colors), ale są one dostępne w packu Hero Academy - Gold Pack, który jest objęty promocją :). Oczywiście wszystkie gry/DLC są na Steam.

Hero Academy (Mac/Windows) $1.24
Hero Academy 2 Pack (Mac/Windows) $1.99
Hero Academy - Gold Pack (Mac/Windows) (zawiera grę i wszystkie 6 DLC) $4.24
DLC po $1.24 (z wyjątkiem dwóch w.w.)
Orcs Must Die! (Windows) $2.49
Orcs Must Die! Game of the Year Edition (Windows) (OMD! i oba DLC) $3.24
Orcs Must Die! Artifacts of Power (DLC) $0.49
Orcs Must Die! Lost Adventures (DLC) $0.74
Orcs Must Die! 2 (Windows) $3.74
Orcs Must Die! 2 The Complete Pack (Windows) (gra i 3 DLC) $6.24
Orcs Must Die! 2 Complete Pack - Two Pack (Windows) $9.99
DLC po $1.24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kane & Lynch 2: -75% (GamersGate)


http://www.gamersgate.co.uk/DD-KL2DD/kane-and-lynch-2-dog-days


Chivalry Medieval Warfare -50% (GMG)


http://www.greenmangaming.com/s/gb/en/pc/games/shooter/chivalry-medieval-warfare

Dodatkowo można skorzystać z vouchera obniżającego cenę o dodatkowe 25%:GMG25-PYWNG-VG81

Naprawdę warto.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale voucher GMG25-PYWNG-VG81T działa tylko na gry:

"Defiance"

"Defiance Deluxe Edition"

"Resident Evil 6"

"Sniper: Ghost Warrior 2"

Jeśli chodzi o "Chivalry Medieval Warfare", to działa tylko voucher GMG20-P4DLK-FKYRS, który daje 25% zniżki.

Nieznajomosc, jak już wklejasz ciekawe oferty, rób to porządnie. :)

Również pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod linkiem Janka to widać, a poza tym chyba zawsze tak Steam robi, że przecena Complete Packa pociąga za sobą przecenę składowych gier pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 12:31, Mychaa napisał:

Co oznacza wrsja WW hitmana?? :)

Worldwide. Wersja światowa a nie jakaś cenegowska kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 07:50, Skrzypiec napisał:

Do tego bym dodał że poszczególne części też po przeceniane.


Dokładnie jest tak jak napisał Harrolfo. Pod linkiem, który podałem są wymienione wszystkie 10 części składowych pakietu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja dla tych , którzy chcą tanio zakupić nowego "Tomb Raidera" na PC, a nie zdążyli zamówić ze zniżką na Muve, czy gdzie indziej...

Chyba najtańsza jak do tej pory na świecie oferta pre-ordera na PC na brazylijskim Nuuvem:

http://www.nuuvem.com.br/produto/1091-tomb-raider

Przelicznik: 1 Real brazylijski = 1,6 zł. Gra kosztuje więc ok. 80 zł. :)

Klucz Steam, brak blokad regionalnych, możliwość zapłaty kartą lub Pay Palem, 2 DLC dołączone do gry. Strona niestety po portugalsku (jedyny minus). Sklep w pełni legalny (żaden keyshop) i wiarygodny.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować