Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2013 o 12:07, Dared00 napisał:

Muve znowu pozamiatało:

Jak zwykle :)

Dzisiaj nic dla mnie, bo to co by mnie interesowało już mam. Ale zostało jeszcze 5 dni wiosnobrania, więc może coś sie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocje na muve? Aż mi portfel zakwiczał w szufladzie.
Biorę Spec Opsa, dobra opowieść za 14zł? Nieźle.
Pytanie co do Bordelrands 2 - które DLC opłaca się brać? Do wyboru jedno, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 12:33, SpecShadow napisał:

Promocje na muve? Aż mi portfel zakwiczał w szufladzie.
Biorę Spec Opsa, dobra opowieść za 14zł? Nieźle.
Pytanie co do Bordelrands 2 - które DLC opłaca się brać? Do wyboru jedno, dwa.

Poczekaj na tani season pass na gmg, wyrwiesz go za 30 zeta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to tylko cyfrowe wersje. Kupiłbym pudełkowego X-COMa, a tak, to dla mnie kiepskie promo.

Jedynie właśnie Season Pass do Borderlandsa 2 mógłby polepszyć ofertę, ale może niedługo będzie B2 w promocji na Steamie, to wtedy sobie SP kupię (o ile zechcą przecenić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, spróbuję zapolować na Seasions Passa. To będzie moja pierwsza gra z tym cudactwem.

Niestety strona muve padła :<

Na cdp.pl promocja na serię Serious Sama, po 12-15 zł. Niestety nie mogę się zalogować a mail aktywacyjny nie dociera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2013 o 12:07, Dared00 napisał:

Borderlands 2 - 27,20 zł


Kurka, a na koncie 23 zł z groszami :P Chociaż, z drugiej strony, może to dobrze :D Ale na pewno kiedyś dorwę Bordera dwójeczkę, pierwsza część, razem z DLC''kami, zbyt mi się podobała by nawet nie spróbować kontynuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra promocja, ale to dopiero początek, zobaczymy, co zaprezentują w kolejnych dniach(wydaje mi się, że każdego dnia będą gry z katalogu innego wydawcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w godzinę po rozpoczęciu, info o promocji znalazło się na serwisie reddit. Zapewne przez to serwery padły, w końcu więcej graczy, to większy ruch na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 19:56, Heartbreaker napisał:

Chyba w godzinę po rozpoczęciu, info o promocji znalazło się na serwisie reddit. Zapewne
przez to serwery padły, w końcu więcej graczy, to większy ruch na serwerze.


//Nieważne. Podobno można kupować zza granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 19:58, SiDi napisał:

//Nieważne. Podobno można kupować zza granicy.

Ja nie mogę. A nawet gdy poprosiłem kiedyś o kupno gry jednego z gramowiczów, klucz, który otrzymałem posiadał blokadę regionalną. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ci zazdroszczę, że możesz w ogóle poruszać się po stronie :P Szkoda, że ktoś się podzielił tym linkiem na reddicie, bo przez to muve padło. Spróbuj przez proxy, Borderlands 2 jest RoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 21:57, miodus napisał:

Robił ktoś zakupy w ubi sklepie ?


Ja, dwa razy. Raz kupowałem Assasin`s Creed II, ale okazało się, że nie ma wersji PL, ale nie było problemów ze zwrotem. Drugi raz "kupowałem" Far Cry III. Piszę w cudzysłowie, bo dostałem kod na grę i trzeba go było zrealizować w sklepie UBI. Gra pojawiła się na koncie uplay w momencie kiedy dostałem maila z potwierdzeniem zakupu. Generalnie rzecz biorąc w jednym i drugim przypadku nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 22:48, Wojman napisał:

> Robił ktoś zakupy w ubi sklepie ?

Ja, dwa razy. Raz kupowałem Assasin`s Creed II, ale okazało się, że nie ma wersji PL,
ale nie było problemów ze zwrotem. Drugi raz "kupowałem" Far Cry III. Piszę w cudzysłowie,
bo dostałem kod na grę i trzeba go było zrealizować w sklepie UBI. Gra pojawiła się na
koncie uplay w momencie kiedy dostałem maila z potwierdzeniem zakupu. Generalnie rzecz
biorąc w jednym i drugim przypadku nie było problemów.


dzięki bo przybieram się do zakupu tej wypasionej limitki z AC IV i zastanawiam się czy nie będe sobie później w brodę pluł jeśli będą problemy ze sklepem.. (bo tylko u nich można kupić tą z 53cm figsem ? )

Powiedz mi jeszcze jak z czasem realizacji ? Mam rozumieć że strona ma polski magazyn i wysyłka do klienta jest z Polski tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 00:43, miodus napisał:

Powiedz mi jeszcze jak z czasem realizacji ? Mam rozumieć że strona ma polski magazyn
i wysyłka do klienta jest z Polski tak ?


A tego to nie wiem, bo zarówno Assasin`s Creed II jak i Far Cry 3 nabywałem tam w wersji cyfrowej, a nie pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do gramowiczów. Jeśli ktoś z was mógłby kupić Borderlands 2 dla mnie za te ~28 złoty to będę wdzięczny. Mnie się strona w ogóle nie chce ładować, a za chwilę wychodzę do pracy i już nie będzie takiego dostępu. Pieniądze przeleję natychmiast (i niech taka osoba napisze na forum, że kupiła). Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich sfrustrowanych stanem rzeczy na muve.pl info z fb "Wina leży po stronie technicznej serwerów. W tej chwili pracujemy nad ich rozwiązaniem. Promocja na pewno zostanie przedłużona."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować