Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2013 o 22:16, Deluldor napisał:

Odnośnie promocji na muve, mam pytanie do osób które grały w Borderlands 2 i XCOM: Enemy
Unknown. Zastanawiam się nad kupnem jednej z nich, dlatego też chciałbym wiedzieć, która
gra sprawiła Wam większą przyjemność płynącą z gry.


Borderlands 2 i spędzone przy nim prawie 60 godzin to był kapitalnie spędzony czas. XCOM nie grałem. Bordera 2 polecam z czystym serduchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 22:16, Deluldor napisał:

Odnośnie promocji na muve, mam pytanie do osób które grały w Borderlands 2 i XCOM: Enemy
Unknown. Zastanawiam się nad kupnem jednej z nich, dlatego też chciałbym wiedzieć, która
gra sprawiła Wam większą przyjemność płynącą z gry.

ale to są dwie różne gry tak sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 22:28, Carter napisał:

> Odnośnie promocji na muve, mam pytanie do osób które grały w Borderlands 2 i XCOM:
Enemy
> Unknown. Zastanawiam się nad kupnem jednej z nich, dlatego też chciałbym wiedzieć,
która
> gra sprawiła Wam większą przyjemność płynącą z gry.
ale to są dwie różne gry tak sie nie da

Dlatego też nie pytam się o to która jest lepsza, tylko o tą która daje większą przyjemność z gry. Ale dzięki za podpowiedzi wezmę Borderlands 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 22:32, Deluldor napisał:

> > Odnośnie promocji na muve, mam pytanie do osób które grały w Borderlands 2
i XCOM:
> Enemy
> > Unknown. Zastanawiam się nad kupnem jednej z nich, dlatego też chciałbym wiedzieć,

> która
> > gra sprawiła Wam większą przyjemność płynącą z gry.
> ale to są dwie różne gry tak sie nie da
>
Dlatego też nie pytam się o to która jest lepsza, tylko o tą która daje większą przyjemność
z gry. Ale dzięki za podpowiedzi wezmę Borderlands 2.

twój wybór ale jak by mi ktoś kazał wybrać xcom -strategia ,Borderlands 2 -fps z elementami rpg wybór padł by zawsze na strategie ale z gustami się nie dyskutuje gust sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BRACIA. Ze 2 lata temu w empikach była promocja na gry EA - dwa platinumy albo classici (mowa o konsolach) za 100zł. Gdyby ktoś trafił na takie coś, obojętnie gdzie, nie bójcie się tutaj o tym wspomnieć : D
Może przy schyłku tej generacji zrobi coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 22:43, MrGregorA napisał:

BRACIA.


Twój post jest cholernie niepoprawny.

Niedawno były fajne promocje w Media Markcie i Saturnie. Pierwszy nocne wyprzedaże w sklepie internetowym miał (PC nawet za 20zł i konsolówki też fajnie tanio), drugi po prostu obniżki (PC 25zł i konsolówki też jakoś taniej). Nie wiem, czy 100zł za dwie wychodziło, ale szło zaoszczędzić. Może nieprędko się powtórzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 08:56, Karfein napisał:

> BRACIA.

Twój post jest cholernie niepoprawny.

Niedawno były fajne promocje w Media Markcie i Saturnie. Pierwszy nocne wyprzedaże w
sklepie internetowym miał (PC nawet za 20zł i konsolówki też fajnie tanio), drugi po
prostu obniżki (PC 25zł i konsolówki też jakoś taniej). Nie wiem, czy 100zł za dwie wychodziło,
ale szło zaoszczędzić. Może nieprędko się powtórzyć...


Kiedy/gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 16:26, Janek_Izdebski napisał:

Już oficjalnie można zamawiać:

http://muve.pl/pc/pc/skyrim-legendary-edition-pc/18461
Disclaimer: Komentarz zamieszczony wyłącznie w celach informacyjnych. Żeby nie być posądzonym
o faworyzowanie kogokolwiek, podaję dwa niezależne źródła w tym sklep Gram.pl.


Chciałbym przypomnieć, że to jest temat o okazjach, czyli wyprzedażach, najmniejszych cen na rynku, a nie informacji o premierach nowych bundli itd, pre-orderach.

Po drugie ta grana muve kosztuje 179,90, a w sklepie gram.pl 164,90 PLN, tak więc twój post jest czysto marketingowym zagraniem, a nie okazją cenową, więc czemu dajesz również link do droższej wersji?

Dziękuje, dobranoc.


A tak by nie odbiegać od tematu słyszałem, że w MM można kupić Circle Pad do 3DS'a za jedynie 10 złotych, widział ktoś coś takiego, gdzie można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie ze zmianą wytycznych moderatorskich tylko w tym temacie można publikować linki do ofert dostępnych na rynku (poza ofertą sklepu Gram.pl).

Dlatego tutaj zamieściłem ofertę "Skyrim: Legendary Edition" z dwóch źrodeł: Gram.pl oraz Muve.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ, że temat zwie się "Promocje Okazje Wyprzedaże", a pod żadne z tych słów nie podchodzą Twoje linki. Fajnie, że w gramie oraz na muve te wydania się pojawiły, ale to żadna okazja, promocja czy też wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie ma żadnego tematu o nowych edycjach specjalnych, a poza tym tylko w tym temacie można linkować oferty innych sklepów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 20:06, SiDi napisał:

Tylko zauważ, że temat zwie się "Promocje Okazje Wyprzedaże", a pod żadne
z tych słów nie podchodzą Twoje linki. Fajnie, że w gramie oraz na muve te wydania
się pojawiły, ale to żadna okazja, promocja czy też wyprzedaż.

Aby zadośćuczynić Twojej prośbie poniżej masz taką "okazję" na "Legendary Edition" w wersji PC:

http://www.ultima.pl/elder_scrolls_v_skyrim_legendary_edition/i13903/

Najtańsza dotychczas oferta na polskim rynku. Odbiór na terenie stolicy bezpłatny.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 16:32, Piotrbov napisał:

A tak by nie odbiegać od tematu słyszałem, że w MM można kupić Circle Pad do 3DS''a za
jedynie 10 złotych, widział ktoś coś takiego, gdzie można kupić?

Podbijam! Potwierdzone info? Mógłbym jutro podjechać do Bielskiego MM z racji iż tak nic do roboty większego nie mam, tylko chciałbym przynajmniej 80% info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś dlaczego GMG moją kartę w walucie EURO nie przyjmuje (bank BZWBK), ale w złotówkach już ze spokojem zapłacę (też bank BZWBK). Notabene w grudniu zeszłego roku dokonywałem zakupu przy użyciu konta walutowego i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować