Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2013 o 22:37, Kraju napisał:

Polska wersja dostępna jest na Steamie, zatem nie ma problemu. Za 30 zł masz grę w polskiej
wersji.

Czyli w tym wypadku to, że jest podane
Languages: English nie ma w tym wypadku znaczenia?
Nic wcześniej nie kupowałem na gmg a zależy mi aby gra była po polsku.
http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/shooter/call-juarez-gunslinger/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bój żaby. Kilka dni temu kupowałem FM13 na GMG, bo akurat mi wychodziło 7.5 eu i mam po PL, mimo że u nich w sklepie ani słowa o naszym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja Get Loaded na GetGamesGo (Civilization V – Gods and Kings Expansion, The Darkness II, Spec Ops: The Line, Mafia II, Borderlands GOTY, Civilization V, BioShock 2, Duke Nukem Forever, BioShock, Civilization IV Complete Edition, Borderlands 2, XCOM Enemy Unknown)

http://getloadedgo.com/
+
pierwszy dzień letniej wyprzedaży na GameFly
http://www.gamefly.co.uk/download-games/browse/?ids=5004858,5001544,5005563,5005993,5004819,5005253,5002926#.UakTwUCeOWx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 22:44, kaczek93 napisał:

> Polska wersja dostępna jest na Steamie, zatem nie ma problemu. Za 30 zł masz grę
w polskiej
> wersji.
Czyli w tym wypadku to, że jest podane
Languages: English nie ma w tym wypadku znaczenia?
Nic wcześniej nie kupowałem na gmg a zależy mi aby gra była po polsku.
http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/shooter/call-juarez-gunslinger/

Jeśli gra jest dostępna na steam w języku polskim to będzie po polsku. Ja na amazonie Hitman Absolution kupiłem i jest całkiem po polsku. (O dziwo bez region locka :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem... FEAR... Fajna gra, pięknie wygląda. Potem zobaczyłem screeny... Czasami lepiej nie grać w grę po latach.

Jeśli ktoś nie grał, to polecam. Ma jeden z najlepszych motywów powodujących poczucie strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie można wyrwać najtaniej X-Boxa 360? Koniecznie z Kinectem, 250 gb (najlepiej też jakby dwa pady i jakieś gry dla dzieci w zestawie, bo to dla syna na urodziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 08:37, Abi_Dalzim napisał:

Orientuje się ktoś gdzie można wyrwać najtaniej X-Boxa 360? Koniecznie z Kinectem, 250
gb (najlepiej też jakby dwa pady i jakieś gry dla dzieci w zestawie, bo to dla syna na
urodziny).


To będzie nędzna rada nie na temat prosto z internetu, ale... nie lepiej wziąć PS3?

Sugeruję strony największych sklepów, czasami mają bundle konsola + gry. Zestaw, jaki opisałeś, to najlepszy możliwy wybór (ja pominąłbym kinecta, ale rozumiem, że to dla dzieka). Mniejsze sklepy również powinny mieć jakieś promocje, choć konkretów nie podam.
A, szukaj wszystkiego w zestawie, bo kupowanie osobno wychodzi drożej, ale to już chyba wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 08:37, Abi_Dalzim napisał:

Orientuje się ktoś gdzie można wyrwać najtaniej X-Boxa 360? Koniecznie z Kinectem, 250
gb (najlepiej też jakby dwa pady i jakieś gry dla dzieci w zestawie, bo to dla syna na
urodziny).

Nie podam ostastatecznego rozwiazania :(
A masz jakis limit czasowy, bo MOZE (podkreslam to slowo) jak XboxOne pojawi sie na polkach, to duze sieci beda chcialy "wysprzedac z umiarem" stare modele taniej o 50-100-200zl? [juz teraz widze reklamy xboxa-jestes padem:P]
Ten zestaw opisany w nawiasie to i tak bedzie najdrozsza kombinacja ;/, bo przegladajac na szybko ceny to sam dysk 250 podnosi cene o kilka stow.(z cena modelu 4gb)

W jednym sklepie takie "kombo"
Xbox 360 250 GB + Kinect + Kinect Adventures + Fable: The Journey + voucher Wreckateers 1399,99
a w innym Xbox 360 250 GB + Kinect + Kinect Adventures PL za 1199.

I jak chcesz taniej kupic to sprawdz tez sklepy nakierowane glownie na konsole(np. ten na U.pl), bo w duzych sieciach sa traczej traktowane jak "zwykl sprzet" i nie beda sprzedawac taniej ot tak z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 18:24, Sarinew napisał:

A masz jakis limit czasowy

Do 14 czerwca musi stać w domu :)

U siebie w Euro RTV AGD znalazłem niezły zestaw za 1300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 19:37, Abi_Dalzim napisał:

> A masz jakis limit czasowy
Do 14 czerwca musi stać w domu :)

U siebie w Euro RTV AGD znalazłem niezły zestaw za 1300 zł.


Malo czasu:), jak masz juz zestaw do ktorego mozna porownac inne oferty w (e-)sklepach, to powinno byc latwiej "wycenic" czy sa odpowiednio "tansze/lepsze".
W esklepie widze Xbox 360 250 GB + Kinect + Gold 1 + 3 gry za 1350, wiec jak w tym zestawie z Euro masz to co chcesz to ciezko to przebic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować