Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2013 o 13:02, Inferno0009 napisał:

Promocja -66% na Borderlands 2, Season passa i Mechromancera.
Opłaca się brać SP czy czekać na summer sale na steam?

IMO na Steamie dużo mocniej nie zjadą, a nawet jeśli zjechaliby do -75%, to straciłbyś "tylko" 10-15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 12:20, Feallan napisał:

http://getgamesgo.com/category/borderlands-sale

Promocja -66% na Borderlands 2, Season passa i Mechromancera.


Widzę też że jest promocja 75% na BORDERLANDS GOTY. Nie grałem ani w 1 ani w 2 część i się zastanawiam którą wybrać. No i 1 jest taniej o 2,5 €.
Jeszcze edytuje bo mam pytanie: można w te gry grać offline na steam czy wymagają cały czas podłączonego neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 13:11, jarekao napisał:

> http://getgamesgo.com/category/borderlands-sale
>
> Promocja -66% na Borderlands 2, Season passa i Mechromancera.

Widzę też że jest promocja 75% na BORDERLANDS GOTY. Nie grałem ani w 1 ani w 2 część
i się zastanawiam którą wybrać. No i 1 jest taniej o 2,5 €.
Jeszcze edytuje bo mam pytanie: można w te gry grać offline na steam czy wymagają cały
czas podłączonego neta?

Radzę wybrać drugą część, bardziej dopracowana, całkiem niezła fabuła ( czego o pierwszej części nie można powiedzieć) i niezłe questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz z kim grać w coopie, to polecam kupić teraz jedynkę, grać przez 60-70h świetnie się bawiąc, potem zrobić sobie przerwę od Borderlands i za parę miesięcy kupić Borderlands 2 GOTY (albo na jakieś przecenię po prostu podstawkę i DLC) i znowu grać.

Można grać offline bez problemu, ale IMO te gry rozwijają skrzydła dopiero w coopie. Samemu jest trochę nudno, zwłaszcza w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu nudno, temu nudno. Ja się przy Borderlands 1 bawiłem świetnie, grając tylko solo. Na tzw. coopa wbiłem tylko po osiągnięcia z multi.

Warto i tak i tak grać, choć coop mozę dlatego jest fajniejszy, że lepsze bronie mogą szybciej wypaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 13:33, Heartbreaker napisał:

Komu nudno, temu nudno. Ja się przy Borderlands 1 bawiłem świetnie, grając tylko solo.
Na tzw. coopa wbiłem tylko po osiągnięcia z multi.


Potwierdzam. Ja również samotnie przemierzałem zakątki Pandory bo nie lubię coopa i bawiłem się przednio. Jakoś nie czułem, że wiele tracę grając samemu.
Nie wiem jak z dwójką, może większy nacisk padł na współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 1 - zdecydowanie NIE, jeśli chcesz grać w coopie. Ta gra korzysta z GameSpy, który po premierze działał fatalnie (często połączenie się ze znajomymi zajmowało nam dobre pół godziny, a i tak były problemy, czasem nie wiedzieć czemu w ogóle nie widział znajomych online, totalna frustracja, aż się grać odechciewało od tego syfnego systemu :| ). Do gry solo warto, do coopa - nie. Spędziłem w niej ponad 300 godzin, w większości solo z uwagi na problemy z grą po sieci. Te kilka lat temu było fajne, bawiłem się świetnie, ale przy dwójce wypada słabo. Bardzo słabo.

Borderlands 2 - powoli dobijam do 600 godzin, a wymaksowałem jedynie 2 postacie. Gra jest wyśmietnita zarówno solo jak i w coopie (wyprawy na raidowych szefów to poezja - w jedynce - z dlc - był tylko jeden, w dwójce - z dlc - jest kilku). Przyjemna fabuła, są nawet twisty. Minusem jest słaby poczatek. Do tego nastawienie na farmę, zmiany w systemie dropu względem jedynki (na plus), zdecydowanie większe replayability w stosunku do pierwowzoru, obsługa gier sieciowych za pośrednictwem steam (świetnie rozwiązana swoją drogą - dołączanie do trwających sesji, przeglądanie gier, ustawienia dostępności, bajka). Innymi słowy - gra pod każdym względem lepsza od jedynki, zdecydowanie warta pełnej ceny. Do tego wersja PC jest wysmienita (czego nie można powiedziec o jedynce). Zdecydowanie brać + season passa i miesiące zabawy zapewnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dynamite Reloaded bundle z 10 grami na Steam za niecałe 10 zł
http://www.bundlestars.com/?dr-red
gry w bundle:
King’s Bounty The Legend
Men of War Vietnam
Fantasy Wars
Real Warfare 1242
Death to Spies: Moment of Truth
Off-Road Drive
Star Wolves 2
Reign: Conflict of Nations
Death Track: Ressurection
Real Warfare 2: Northern Crusades

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować