Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Znowu poprawka. Musisz kupić Operation Flashpoint, dwie Army, żeby dostać zniżkę 66%. Tym niemniej warto wydać te pieniądze na gry, bo już Operation Flashpoint (Arma: Cold War Assault) jest dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 13:18, Demi23 napisał:

Wie ktoś czy gry z Biedronki można dodać do Steam? Głównie chodzi mi o Men of War: Vietnam.

Takiego np DoW II dodałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 19:36, Dared00 napisał:

Letnia wyprzedaż na GreenManGaming, nowe promocje co 6 godzin.

http://blog.playfire.com/2013/07/666-sale-starts-1-of-24.html


Danke. Serwery GMG w przypadku promocji działają tak samo jak muve podczas wiosnobrania. Jednakże muve ulepszyło swój system, a gmg dalej w tym bagnie się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 13:18, Demi23 napisał:

Wie ktoś czy gry z Biedronki można dodać do Steam? Głównie chodzi mi o Men of War: Vietnam.

MoW: Vietnam niestety nie dodasz na Steam - wiem z doświadczenia. W wersji, która ukazała się w Polsce, występuje kampania bonusowa, która w większości krajów jest rozprowadzana jako DLC. Przez to gryzie się ze Steam i nie można owego MoW dodać, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 20:32, SiDi napisał:

Danke. Serwery GMG w przypadku promocji działają tak samo jak muve podczas wiosnobrania.
Jednakże muve ulepszyło swój system, a gmg dalej w tym bagnie się znajduje.

Na poprawę humoru, voucher 10% na wszystko ;)

GMG10-U49LX-GAE17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 20:40, SiDi napisał:

Już go sobie spisałem z głównej. Żadna poprawa :(

Próbuj. Ja próbowałem od 19, i w końcu udało mi się doczłapać do końca. Ale Borderlandsy za 6,75$ były tego warte ;) GMG niszczy inne strony tymi kredytami, trade-inami i voucherami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 20:50, Dared00 napisał:

> Już go sobie spisałem z głównej. Żadna poprawa :(
Próbuj. Ja próbowałem od 19, i w końcu udało mi się doczłapać do końca. Ale Borderlandsy
za 6,75$ były tego warte ;) GMG niszczy inne strony tymi kredytami, trade-inami i voucherami.


czasami się zastanawiam jak to jest, że GMG nie dość że ma ceny w $ to jeszcze maja te swoje kody promocyjne.. jak oni mają z tego profit? :> chyba ze po prostu wszystkie inne sklepy tak z nas zdzierają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy taka promocja na Borderlands 2 z SP jak teraz na GMG za 13,5$ (z voucherem) szybko się powtórzy/trafi się lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 21:55, kaczek93 napisał:

Jak myślicie, czy taka promocja na Borderlands 2 z SP jak teraz na GMG za 13,5$ (z voucherem)
szybko się powtórzy/trafi się lepsza?


Lepsza na pewno nie, ta cena to prawdziwy hit. Bierz bo warto zwłaszcza jak masz z kim grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Jeśli już to raczej jako samotny wędrowiec przemierzajacy zakątki Pandory. Nie lubię coopa a w pierwszego Bordera całkiem fajnie grało mi się samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować