Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2013 o 10:06, conradzik napisał:

Ps. Wiadomo już, kiedy rozpoczyna się Steam Summer Sale? Jakiś tydzień temu doszły mnie
ploty, że ma ruszyć bodajże 4 lipca, ale z tego co widzę, chyba ktoś minął się z prawdą...

Ten czwartek, tak ćwierkają moje służby wywiadowcze.
PS. Nie czepiajcie się tak o wszystko Janka, każdy ma prawo czegoś nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 10:06, conradzik napisał:

Janku, taki z Ciebie wyjadacz a nie przejrzałeś choćby bieżącej strony, aby
upewnić się, że już nikt o tym nie wspomniał? ;)

Przepraszam, rzeczywiście nie zauważyłem komentarza karvaialki. Dlatego też mam manierę boldowania tytułów, o których wspominam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 18:59, SiDi napisał:

Ja widziałem 11.07 albo 18.07. Ktoś na łowcygier.pl podawał te dwie daty.

Też wiem, kiedy w lipcu są czwartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 19:40, Feallan napisał:

> Ja widziałem 11.07 albo 18.07. Ktoś na łowcygier.pl podawał te dwie daty.
Też wiem, kiedy w lipcu są czwartki.


Ok. Dobrze wiedzieć, że jednak to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 1.5 roku minimum Steam nie ma już do zaoferowania faktycznie dobrych przeczen... Chyba te wszystkie bundle sprawiły, że stałem się wybredny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 00:48, Jedimax napisał:

Od 1.5 roku minimum Steam nie ma już do zaoferowania faktycznie dobrych
przeczen... Chyba te wszystkie bundle sprawiły, że stałem się wybredny... ;)

Co najmniej od roku Steam został mocno przyciśnięty przez promocje na GMG i na amerykańskim Amazonie (mniej przez Gamersgate). Dziś nawet Amazon próbuje przebijać ofertę Steama, np.: "CoJ: Gunslinger" można tam teraz wyrawać za 10,04 $, a "Defiance" za 13,60 $. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 00:54, Janek_Izdebski napisał:

> Od 1.5 roku minimum Steam nie ma już do zaoferowania faktycznie dobrych
> przeczen... Chyba te wszystkie bundle sprawiły, że stałem się wybredny... ;)
Co najmniej od roku Steam został mocno przyciśnięty przez promocje na GMG i na amerykańskim
Amazonie (mniej przez Gamersgate). Dziś nawet Amazon próbuje przebijać ofertę Steama,
np.: "CoJ: Gunslinger" można tam teraz wyrawać za 10,04 $, a "Defiance" za 13,60 $. :)

CoJ: Gunslider w wersji cyfrowej z kluczem Steam?? Jak tak to proszę o link. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 01:11, LubieWafle napisał:

CoJ: Gunslider w wersji cyfrowej z kluczem Steam?? Jak tak to proszę
o link. :)

Jest na amerykańskim Amazonie. Taniej z jednorazowym kodem zniżkowym: gooncave.

Szczegóły tutaj:

http://lowcygier.pl/promocje/amazon-podejmuje-rekawice-price-match-cen-pierwszego-dnia-summer-sale/

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 02:15, Janek_Izdebski napisał:

> CoJ: Gunslider w wersji cyfrowej z kluczem Steam?? Jak tak to proszę
> o link. :)
Jest na amerykańskim Amazonie. Taniej z jednorazowym kodem zniżkowym: gooncave.

Szczegóły tutaj:

http://lowcygier.pl/promocje/amazon-podejmuje-rekawice-price-match-cen-pierwszego-dnia-summer-sale/

:)

dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, steam jakby stracił rynek. Jednakże nadal cały świat sika w majty słysząc "Winter/Summer Sale". Aktualnie wydaję tylko kasę z portfela steam, którą udało się zdobyć za karty i inne badziewia. Amazon w dolarach wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok temu gry cyfrowe kupowałem głównie na Steamie. Przez ostatni rok znacznie więcej gier kupiłem na Originie, cdp.pl, Muve czy też GMG. Niestety, ale ceny na Steamie są dostosowane do rynków zachodnich, więc kupowanie tam jest opłacalne dopiero po przecenach -75%. Poza tym akurat wiele gier, które w fajnych cenach kupowałem na Steamie niedługo później pojawiało się na przykład w CDA w jeszcze fajniejszej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 09:15, pawbuk napisał:

Niestety, ale ceny na Steamie są dostosowane do rynków zachodnich


Cóż, nie do końca. Na zachodzie ceny i tak są wyższe. Przykład sprzed 2-3 dni, kiedy na steamie pojawiło sie promo -75% na Half-Life Complete. U mnie (w Niemczech) wychodziło 9,24 euro po obniżce, a kumpla w PL ok. 7,5 (nie pamiętam tylko waluty, ale jeżeli dolce, to różnica wyjdzie jeszcze większa). HL i tak kupiłem i tym samym najbliższy summer sale już mnie nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo Amazonu to jeżeli zakupię sobie FM 2013 http://www.amazon.com/Football-Manager-2013-Online-Game/dp/B009IXNPL6/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1373617331&sr=1-1&keywords=football+manager+2013 to będę miał wersję PL? I czy można użyć ten kod zniżkowy na -15%
Nie kupowałem nigdy nic na Amazonie ale cena wydaje mi się bardzo okazyjna (no i w końcu muszę kupić sobie tego managera bo poluję na niego od kilku miesięcy). Można płacić PayPal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powyższe pytanie już nieaktualne. Na steam FM 2013 jest ze zniżką 75% i już zakupiłem. Jeszcze tylko kupię dodatek do Civ 5 i w tym roku mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowe nowości za 50 euro to trochę za dużo jak na polski rynek :D JUż nie wspomnę o tym, że niektóre gry były tańsze na Steamie rok temu niż obecnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowości tyle kosztują. Smutni PC-towcy mają o tyle lepiej, że CD-Projekt wprowadził "polskie ceny". Gdyby nie CDP, to gry na PC kosztowałyby tyle co na konsole - 200zł+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugiego posta. Ale...

Z drugiej strony faktem samym w sobie jest to, że ceny w DD są za wysokie. W ten sposób wydawcy pomijają opłaty pakowania i tłoczenia, a gracze wcale nie płacą mniej.

Amazon, you had one job!

20130712195102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 19:50, Sigu napisał:

Wszystkie nowości tyle kosztują. Smutni PC-towcy mają o tyle lepiej, że CD-Projekt wprowadził
"polskie ceny". Gdyby nie CDP, to gry na PC kosztowałyby tyle co na konsole - 200zł+.


Jesteśmy mniej więcej cztery razy biedniejsi niż ludzie w krajach Zachodnich, więc to normalne, że ceny u nas powinny być niższe. Prawdopodobnie wydawcom opłaca się utrzymywanie niskich cen :) Na Originie obowiązują polskie ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować