Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Znaczy, ze posiadacze konsol są jakieś cztery razy bogatsi od PC-towców. Ciekawe... Nie zauważyłem...

EA to jest mądra korporacja. Nikt by nie kupił gier w normalnych cenach. MS popełnił nieco błąd z Games on Demand. Nikt ich nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ub. tygodniu na Empik.com zakupiłem:

" Of Orc and Men " za ok. 18 zł - to w salonie

" Alan Wake " - Edycja Specjalna za 50 zł

" DMC Devil My Cry " za 65 zł

" Hitman Rozgrzeszenie " za 70 zł

na drugi dzień po zamówieniu, promocja -50% zniknęła z oferty sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 20:00, Sigu napisał:

Znaczy, ze posiadacze konsol są jakieś cztery razy bogatsi od PC-towców. Ciekawe... Nie
zauważyłem...


Nie wiem, może :D A może po prostu bez żadnych narzekań kupują tak drogie gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy narzeka. Jeszcze ja jestem posiadaczem tej-mniej-popularnej-konsoli i szukam WYPRZEDAŻY!

Niektóre polskie firmy są rozumne i dają przyjemne ceny (Sniper: Ghost Warrior 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótsza od CoD-ów, fabularne dno, gameplayowo przyzwoicie, ale są lepsze gry o snajperach, koszmarne AI. Odradzam nawet za taką cenę. To słaba gra, niewarta zapamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywalna z CoDami, fabularnie nie wypada najgorzej, jest to najlepsza lub najgorsza gra o snajperach (zważywszy na fakt, że są dwie liczące się), zależy od tego kto mówi. Ludzi są zadowoleni z multi. AI jest przyzwoite.

Za 4.5€? Bierz bez wahania. Ja zapłaciłem 120 i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 21:17, Sigu napisał:

Za 4.5€? Bierz bez wahania. Ja zapłaciłem 120 i jestem zadowolony.


Zapłaciłeś 120 euro za Snipera 2 i jesteś zadowolony? Moim zdaniem moooocno przepłaciłeś. :)

W Saturnie w Szczecinie Assasin`s Creed III: Edycja Waszyngtona za 74.99 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 19:50, Sigu napisał:

Wszystkie nowości tyle kosztują. Smutni PC-towcy mają o tyle lepiej, że CD-Projekt wprowadził
"polskie ceny". Gdyby nie CDP, to gry na PC kosztowałyby tyle co na konsole - 200zł+.


Jak już, to Topware. CDP miał "polskie ceny" na reedycje - np. gry w serii Strefa Niskich Cen Gier po 40+ zł... Gdy Topware weszło na polski rynek i zaczęło sprzedawać gry premierowe po 40-50 zł, to inni wydawcy pukali się w czoło. Na szczęście TW konsekwentnie realizowało swoją politykę cenową, dzięki czemu za różne Extra Klasyki nie płacimy dzisiaj po 40-50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 21:17, Sigu napisał:

Za 4.5€? Bierz bez wahania. Ja zapłaciłem 120 i jestem zadowolony.


Chyba żartujesz. Ta gra to totalna miernota. Jesli ktoś chce to kupić, to polecam lepszą grę i wyjdzie taniej. I ciekawiej. Instrukcja. Przygotuj 10 metrów nitki. Następnie poproś kolegę/koleżankę/chłopaka/dziewczyne/żone/dziadka/psa aby położył ci dłoń/łapę/nogę na ramieniu i powtarzał "dalej"/szczekał hau. Poruszaj się palcami po nitce WYŁĄCZNIE słysząc instrukcje. Gdy poczujesz osuwającą się z nudów dłoń/łapę/nogę - to wróć do nitki następnego dnia. Jeśli jednak dojdziesz do końca, wyraź swoją radość zwijając nitkę i wyrzucając ją do kosza na śmieci. Gratulacje, poczułeś emocje takie jak przy promocyjnej grze a jednocześnie zaoszczędziłeś 4.5 ojro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy inne źródła wiedzy. Najwidoczniej historia CDP kłamie. Cóż...

@aope
Bo każdy gracz jest koneserem kultury i sztuki. Wydanie na "miernotę" 20zł to za mało. Oni wolę wydać 20zł na gówienko pokroju FEZ, FTL czy Surgeon Simulator 2013. 20zł na grę z linią fabularną, w pełnym 3D i z grafiką w HD to za dużo... Cóż... Dziwny stał się świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 22:05, Sigu napisał:

Oni wolę wydać 20zł na gówienko pokroju FEZ, FTL czy Surgeon Simulator 2013.


Oni tzn. kto? Ludzie? No nic dziwnego, bo przynajmneij te 2 pierwsze gry są o niebo lepsze od Snipera 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 22:05, Sigu napisał:

Dziwny stał się świat.

Dziwny świat, bo gracze wolą gry ciekawe od crapów z ładną grafiką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 22:05, Sigu napisał:

Bo każdy gracz jest koneserem kultury i sztuki. Wydanie na "miernotę" 20zł to za mało.
Oni wolę wydać 20zł na gówienko pokroju FEZ, FTL czy Surgeon Simulator 2013. 20zł na
grę z linią fabularną, w pełnym 3D i z grafiką w HD to za dużo... Cóż... Dziwny stał
się świat.


Wszystko zależy od jakości gry. Co z tego, że ma grafikę 3D w HD jak nie jest najwyższych lotów (zła też nie jest, ale nawet do drugiego Crysisa trochę brakuje). Co z tego, że ma fabułę jak jest głupsza niż w CoD-ach. Czemu ludzie płacą 60 zł co miesiąc na abonament w WoW-ie? Czemu grają w Minecrafta? Czemu kupuję gry indie za różne sumy? Bo te gry mają coś w sobie. Grafika i fabuła to nie wszystko. Wszystko zależy od osobistych preferencji graczy. A 20 zł piechotą nie chodzi. Można mieć za to inne rozrywki/przyjemności/używki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mają grafiki, nie mają dźwięku. Zaczyna mnie już denerwować postawa graczy. Ludzie wolą wydać pieniądze na niedopracowaną grę od twórcy, który nie wydał aktualizacji, bo kosztowała 10k dolarów (a sam zarobił miliony). Teraz aktualizacje są już darmowe i pozuje na bohatera, który naprawia swój błąd. Ludzie wolą zapłacić za grę, tylko dlatego, że wymaga się od niej czego innego. Ludzie wolą kupować gry "niezależne"

Sniper: Ghost Warrior 2 jest wart wydania na niego 4.49€. Zdecydowanie jest wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 22:14, Sigu napisał:

Nie mają grafiki, nie mają dźwięku. Zaczyna mnie już denerwować postawa graczy. Ludzie
wolą wydać pieniądze na niedopracowaną grę od twórcy, który nie wydał aktualizacji, bo
kosztowała 10k dolarów (a sam zarobił miliony). Teraz aktualizacje są już darmowe i pozuje
na bohatera, który naprawia swój błąd. Ludzie wolą zapłacić za grę, tylko dlatego, że
wymaga się od niej czego innego. Ludzie wolą kupować gry "niezależne"


Jak Ty mało wiesz o branży. MS chciało za wydanie patcha 20 tyś dolców, nie 10. Gra sprzedała się dobrze, ale nadal to duże pieniądze. Większość zarobionej kasy poszła na kolejną produkcję, a z czegoś jeszcze trzeba żyć, bo charytatywnie FEZ-a nie zrobił. Nie wiem co tutaj złego widzisz. Wiele gier indie jest świetna i dużo lepsza od większości wydawanych dzisiejszych gier. Co z tego, że grafika 2D, fabuły nie ma, inteligencja przeciwników jest mniejsza niż u glonojada. Kiedyś tak wyglądały gry i wielu graczy chce wrócić do przeszłości.

Dnia 12.07.2013 o 22:14, Sigu napisał:

Sniper: Ghost Warrior 2 jest wart wydania na niego 4.49€. Zdecydowanie jest wart.


Dla Ciebie jest, dla nas nie jest. Tobie się Sniper 2 podobał, nam nie. W związku z tym zachęcasz do kupna za taką cenę, my odradzamy, bo nawet tak niska cena nie jest warta. Kwestia gustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończył mi się czas edycji... Nie będę pisał tych pięknych porównań, ale... Nie. Mylisz się.

@Kraju
Ludzie wolą ogólną gorsza jakość. Gra, która za grafikę ma 0, za audio ma 0, za grywalność 10, ocena końcowa 9.
Ja nie wydam 3€ na Home, 15€ na FTL, 5€ na Lone Survivor. Gdybym tych gier nie podostawał, to bym ich nie kupił. Z chęcią wydałem natomiast 200zł na BF3, 100zł na MoH:MW, 50zł na DNF i 120zł na S:GW2, bo to są gry warte swojej ceny. Te pierwsze nie. Jeśli mam kupować taki crap, to mogę z łatwością znaleźć ich darmowe odpowiedniki. Jest ich bardzo dużo, nikt nie żąda za nie opłaty, a często są dużo lepsze jakościowo.

Kiedyś tak wyglądały gry, bo nie było technologi. Teraz jest.
Nie wiem ile MS chciał dokładnie za patche, nigdy się tym nie interesowałem. Ważne, że nie chciał wydać patcha do gry "niezależnej" ufundowanej przez Kanadę. Jeśli masz 1 mln, to nadal możesz poświęcić te 10k. Kupić 1/5 samochodu mniej.

</offtopic>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować