Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

>100zł

Dnia 12.07.2013 o 22:28, Sigu napisał:

na MoH:MW, bo to są gry warte swojej ceny


Hahaha. A to dobre. Multi w tej grze leży i kwiczy. Singiel badziewny. EA po 3 miechach dawało 50% zniżki na tego
crapa bo zdało sobie sprawę co z tego wyszło. Danger Close zostało zamknięte, ciekawe czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna dyskusja w tym temacie :D W każdym razie - o gustach się nie dyskutuje :D
Sam się przez jakieś 5 sekund zastanawiałem nad zakupem tego Snipera, ale przypomniałem sobie o tych koszmarnych opiniach w mediach i na forach oraz o tym, że jedynka znudziła mi się po 20 minutach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 14:04, Klimat napisał:

Czy ten produkt http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0041ORJ8C/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A38BS85PNO4OMK
takze jest objety darmową wysyłka do Polski ? Jest tam napisane Delivered FREE in the
UK wiec chyba nie, jeszcze nigdy nie robilem zakupow z Amazon.co.uk wiec nie do konca
jestem ogarniety w tych sprawach ;d

Z tego co widzę to tak, choć brakuje ci 1p do darmowej wysyłki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, a wieć chciałbym kupić edycje kolekcjonerska Catalcysm i Aliens Colonial Marines( linki ponizej) łacznie bedzie mnie to kosztować ok 35f, z tego co wyczytalem to Obcy jest sprzedawany od amazonu a WoW od jakiegos sprzedawcy tyle ze obok tego pisze "Fulfilled by Amazon", mój angielski moze nie jest najlepszy ale z tego co rozumie to znaczy ze gra zostanie sprowadzona od sprzedawcy i wysłana z magazynów Amazonu, tak ?
I tu trzeba postawić znak zapytania, czy jezeli zamówiłbym te 2 rzeczy za 1 razem to miałbym darmową wysyłke do PL i czy dostałbym to w 1 paczce ?

1. WoW http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0041ORJ8C/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A38BS85PNO4OMK
2. Aliens http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0087OTSNQ/ref=gno_cart_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja dotyczy produktów "FBA". Oczywiście produkt sprzedawany przez Amazon też jest "FBA". Wtedy powinieneś się załapać pod darmową wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 17:34, Sigu napisał:

Promocja dotyczy produktów "FBA". Oczywiście produkt sprzedawany przez Amazon też jest
"FBA". Wtedy powinieneś się załapać pod darmową wysyłkę.


A jak to jest z polskimi znakami ? Normalnie wpisuje śćżź itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 19:55, Kirabaxior napisał:

Bajoszok za 4 dychy? Stary, w polsce będziesz miał taniej w pudełku.


Kiedy kolega pisał posta był on w promocji -75%, więc 20 złociszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 08:58, LubieWafle napisał:

dzięki wielkie :)

Nie ma za co. :)

@SiDi

Dnia 12.07.2013 o 08:58, LubieWafle napisał:

Rzeczywiście, steam jakby stracił rynek. Jednakże nadal cały świat sika w majty
słysząc "Winter/Summer Sale". Aktualnie wydaję tylko kasę z portfela steam, którą
udało się zdobyć za karty i inne badziewia. Amazon w dolarach wychodzi taniej.

Wyprzedaże Steam nadal się liczą w Ameryce i w krajach "starej Unii." Tylko dla Polaków, Czechów, Słowaków, Węgrów, mieszkanców krajów Bałtyckich ceny moga być nie do przyjęcia - jesteśmy członkami UE, ceny mamy w €, a siłą nabywczą mamy nadal rodem ze Wschodu. A Steam raczej polityki cenowej nie zmini dla krajów naszego regionu. Trzeba się z tym pogodzić i kupować cyfrówki na Muve, Gram, GMG oraz na Amazon.com. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie muve ma świetne promocje na gry cyfrowe - 30 zł za LEGO LotR kiedy wszędzie było po 100 zł było genialne :D Także ostatnie Wiosnobranie cieszyło się gigantyczną popularnością. Na GMG też coś kupowałem. Nie moźna też zapominać o Originie :D Steam już nie jest taki atrakcyjny dla nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 02:21, pawbuk napisał:

Szczególnie muve ma świetne promocje na gry cyfrowe - 30 zł za LEGO LotR
kiedy wszędzie było po 100 zł było genialne :D Także ostatnie Wiosnobranie cieszyło się
gigantyczną popularnością. Na GMG też coś kupowałem. Nie moźna też zapominać o Originie
:D Steam już nie jest taki atrakcyjny dla nas :D

IMHO o wiele lepsze są oferty na GMG z użyciem ichniejszych voucherów oraz na amerykańskim Amazonie. Poza tym od niedawna na http://lowcygier.pl/ można porównywać ceny gier i śledzić na bieżąco nowe okazje. Muve niestety często przegrywa w tym starciu z zagraniczną konkurencją, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 14.07.2013 o 02:08, Janek_Izdebski napisał:

@SiDi
/.../


Liczy się, bo ludzie srają w majty widząc Summer/Winter Sale, które aktualnie niczym cenowo się prawie nie różni od poprzednich takich eventów. Amazon, GMG i GamersGate mają oferty lepsze od Steama. Jeszcze ta dziwna brazylijska strona także zapewnia godziwe ceny. Sorry, ale uważam, że steam żeruje teraz na swojej reputacji dając takie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 02:29, Janek_Izdebski napisał:

IMHO o wiele lepsze są oferty na GMG z użyciem ichniejszych voucherów oraz na amerykańskim
Amazonie. Poza tym od niedawna na http://lowcygier.pl/ można porównywać ceny gier i śledzić
na bieżąco nowe okazje. Muve niestety często przegrywa w tym starciu z zagraniczną konkurencją,
a szkoda.


Czasami Muve robi naprawdę świetne promocje, którymi przebijają wszystkich :D Na razie tylko do Amazonu nie mogę się przekonać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 09:09, SiDi napisał:

Liczy się, bo ludzie srają w majty widząc Summer/Winter Sale


A ja mam wrazenie, ze niektorzy jezdza po Steamie nie dlatego, ze nie maja ciekawych ofert, ale dlatego, ze tak wypada. Bo bashowanie Steama jest modne i juz.

Jasne, nie wszystkie tytuly da sie wyrwac w dobrych cenach, ale tez badzmy uczciwi - nie kazda wyprzedaz na GMG, GoGu czy innych platformach oferuje nieziemsko niskie ceny. Niektore tytuly daje sie wyrwac za grosze, za inne trzeba troche zaplacic. I to jest norma na rynku. W markecie A za towar X zaplacisz taniej, niz w markecie B, ale w tum drugim towar Y bedzie tanszy, niz w A. I rownowaga jest zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować