Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2013 o 17:43, Daelor napisał:


> Cholercia to teraz mam rozkminę, opłaca się kupować fallouta za 20 zł bez dodatków?

>
Nie bardzo. Zwłaszcza, że teraz na steamie jest New Vegas ze wszystkimi dodatkami za
podobną kwotę (5 ojro).

A jest po polsku?
A F3 na Steam? Też jest po polsku (zależy mi na kinówce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 18:04, LubieWafle napisał:

A jest po polsku?
A F3 na Steam? Też jest po polsku (zależy mi na kinówce)

New Vegas jest, F3 nie. F3 PL wydany przez Cenegę to kastrat był, nie wiem czy w GoTY coś się zmienił, ale wątpie. Stąd nie sposób jej dostać inaczej niż bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New Vegas na Steamie jest po polsku, nawet UE. Nie sugeruj się językami w grze, bo i tak po kupnie dostajesz wersję Cenegowską.

Fallout 3 z kolei to wersja zachodnia i nie ma polskiego języka. Ma za to Games for Windows Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 18:19, Henrar napisał:

New Vegas na Steamie jest po polsku, nawet UE. Nie sugeruj się językami w grze, bo i
tak po kupnie dostajesz wersję Cenegowską.

Fallout 3 z kolei to wersja zachodnia i nie ma polskiego języka. Ma za to Games for Windows
Live.

Aha, rozumiem. Czyli kupię F: NV. Grałem u kumpla kilka godzin, wyglądało fajnie; mi podobał się bardziej klimat z F3, ale dla dodatków no to ja nie wydam w Polsce 60zł, skoro New Vegas jest za taką cenę ze wszystkimi dodatkami, :P Dzięki za odpowiedź. Szkoda, że na Steamie nie ma F3 w PL.
A ogólnie czemu w Polsce F3 to porażka? Ja kupiłem po premierze, wydanie było ok, tylko bolał mnie fakt, że dodatki są po kosmicznych cenach sprzedawane, a zeby mieć wszystkie to trzeba kupować F3 w Premium Games...

Co do F: NV na Steam - dodatki też są po polsku i też pochodzą "od Cenegi"? Nie chciałbym bloka na konto, że kupuję grę na region, a dodatki na nie-region.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 18:36, LubieWafle napisał:

Nie chciałbym
bloka na konto, że kupuję grę na region, a dodatki na nie-region.


Znowu zaczynasz panikować? New Vegas z dodatkami jest po polsku. Całe wydanie jest RoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 18:36, LubieWafle napisał:

A ogólnie czemu w Polsce F3 to porażka?

Pomijając kwestię dodatków - polska wersja to był kastrat, z którego usunięto GfWL (i to tak, że przycisk został w MENU, ale nie działał), zmieniono zabezpieczenie antypirackie na takie, które gryzło się w Windows 7/8. Dodatkowo gra miała zmieniony .exe, co powodowało, że patche i DLC musiały być robione osobno pod tę wersję. Co oznaczało opóźnienia.

I tak było niezależnie od tego, czy wybrałeś wersję polską, czy angielską. Dopóki była to wersja wydana przez Cenegę - miałeś problem. Wersje konsolowe to jeszcze większe jaja - tam do tej pory polska wersja nie doczekała się ani jednego patcha. A to jest gra od Bethesdy, chyba nie muszę tłumaczyć z czym to się wiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 18:40, SiDi napisał:

> Nie chciałbym
> bloka na konto, że kupuję grę na region, a dodatki na nie-region.

Znowu zaczynasz panikować? New Vegas z dodatkami jest po polsku. Całe wydanie jest RoW.

Moich dwóch znajomych tak pożegnało się z kontem, więc nie, nie panikuję. :) Ja sam bym konta z 30 grami nie chciał stracić, ale dzięki za odpowiedź.

@Henrar
Ja wiem, że mi jakoś dziwnie chodził VATS (zacinki po którymś użyciu), że był chyba ten niedziałający przycisk. Dodatków nie próbowałem, bo uznałem, że są za drogie. Kolega ma ultrabooka z W8 i jemu w ogóle ta gra nie działa, także chyba dość ostro zabezpieczyli grę przed piractwem, skoro legalny użytkownik nie może w niązagrać. :P

Ale z tego co widzę to FO: NV jest w sklepie Steam bez dodatków za 6 euro, a z nimi za 11 euro. Trochę drogo.

Wiecie może jaka będzie wersja tegoż Fallouta, który będzie sprzedawany w Biedronce od 25 lipca? Wersja Steam z możliwością ewentualnie dokupienia dodatków przez sklep Steam w przyszłości, czy wersja obcięta non-steam? Cena 20zł wygląda smakowicie, jednak ze względu na dodatki zależy mi na wersji Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2013 o 21:21, LubieWafle napisał:

Moich dwóch znajomych tak pożegnało się z kontem, więc nie, nie panikuję. :) Ja sam bym
konta z 30 grami nie chciał stracić, ale dzięki za odpowiedź.


To oświeć mnie jak mogli stracić konto kupując gry na samym steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 21:21, LubieWafle napisał:

Ale z tego co widzę to FO: NV jest w sklepie Steam bez dodatków za 6 euro, a z nimi za
11 euro. Trochę drogo.


Trzeba bylo sie decydowac wczesniej, jak byl w promocji. Ja kupilem Ultimate Edition (czy jak to sie tam nazywa, w kazdym razie podstawka+dodatki) za 4,99 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 21:42, SiDi napisał:

To oświeć mnie jak mogli stracić konto kupując gry na samym steamie.

Mówili, że kupili grę z kluczem Steam na region, a potem kupili dodatki w innym języku. Nie jestem właścielem ich konta, więc wierzę na słowo. Bana w każdym bądź razie dostali.

@Ring5
Byłem niestety poza domem. :P No nic, kiedy indziej kupię. Jaka jest jeszcze szansa, że tak stanieje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakąś fobię musisz mieć. Sam steam nie pozwoli kupić gry, jeśli jest jakakolwiek blokada. Jak "kupili dodatki w innym języku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 23:13, SiDi napisał:

Jakąś fobię musisz mieć. Sam steam nie pozwoli kupić gry, jeśli jest jakakolwiek blokada.
Jak "kupili dodatki w innym języku"?

Nie mam fobii i nie wiem, co oni robili - jedyne co wiem odnośnie ich konta to to, że w taki sposób zostało im zablokowane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 21:21, LubieWafle napisał:

Ale z tego co widzę to FO: NV jest w sklepie Steam bez dodatków za 6 euro, a z nimi za
11 euro. Trochę drogo.


Akurat masz wielkiego pecha, bo dzisiaj owszem F: NV jest w sklepie Steam bez dodatków za 6 euro, a z nimi za 11 euro. Za to czoraj w ramach SSS wersja bez dodatków kosztowała 2.49 euro, a Ultimate Edition czyli podstawka + wszystkie możliwe DLC - 4.99 euro. Kolega wiedząc, że niedługo mam urodziny oraz, że na F:NV mi zależało kupił mi (i sobie też przy okazji) wersje UE i mi dał. Co do wersji z Biedronki to podejrzewam, że to będzie sama podstawka, szczególnie, że ma być w cenie 19.99 PLN. W tej cenie Cenega by do Biedronki Ultimate Edition by nie dawała, bo kilka dni temu taka edycja pojawiła się w Premium Games za 69.99 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2013 o 23:16, LubieWafle napisał:

Nie mam fobii i nie wiem, co oni robili - jedyne co wiem odnośnie ich konta to to, że
w taki sposób zostało im zablokowane. :P


To coś złe info musiałeś od nich dostać. Kupili Fallouta, potem dodatki i dostali bana... Valve w razie jakichkolwiek wariacji z grami usuwa je z konta, a nie banuje. De facto masz fobię:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=9610
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=10053
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=10142
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=10253
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=10885
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=11064

Panicznie boisz się o swoje konto steam (opcja add friend i banowanie, srsly?). Kupowanie czegokolwiek przez sklep steamowy nie zbanuje cię w żadnym wypadku. Z kupowaniem F:NV wstrzymaj się do ostatniego dnia promocji, wtedy jest spora szansa, że ta gra znowu pojawi się z 75% zniżką . Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować