Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Wystartowała naprawdę ciekawa promocja w Media Markt. Wystarczy pójść do któregokolwiek ich salonu, zrobić zakupy na kwotę minimum 50zł i z paragonem "strzelić bramkę".

Polega to na tym, że okazujemy paragon w specjalnym punkcie (te znajdują się naprzeciwko salonów) i stajemy przed zadaniem trafienia piłką nożną w dość mały otwór (na oko średnica pół metra), który znajduje się od nas w odległości +/- 3-4m. Celny strzał=wszystkie wydane pieniądze dostajemy z powrotem. Jeden paragon=jeden strzał.

Promocja ma trwać do przyszłej niedzieli (28.07.2013). Gdybym nie widział na własne oczy jak gość trafia, dostaje forsę, idzie zrobić ponownie zakupy, znowu trafia i znowu dostaje kasę, to bym tutaj nie napisał ;)
W Galerii King Cross Marcelin w Poznaniu rozdali dziś do 13-tej około 6000zł. Nie wiem jak sprawa wyglądała później, bo musiałem iść.

Ciekawe ilu Gramowiczom się uda :D

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 20:34, Janek_Izdebski napisał:

W niemieckich Saturnach był zawody w kupowaniu towaru na czas i z powrotem na metę (do kasy).
Czego to ludzie nie wymyślą...



Niedawno było coś podobnego. Otwierali na kilka minut salon, z którego można było wynieść wszystko. Ptaszki ćwierkały, że niektórzy przychodzili wcześniej, żeby ustawić sobie odpowiednio towar, co by go później łatwo capnąć :D

Zdałem sobie dzisiaj sprawę jak genialnym pomysłem jest akcja ze "strzeleniem gola" dla całej sieci MM. Przyszedłem jedynie pooglądać sobie ludzi, którzy (nie)trafiają i patrząc na nich przewijały mi się przez głowę myśli "Hmm... nie mam w co grać. Trzeba coś kupić, może trafię i zwrócą mi kasę. Wtedy znowu coś kupię i znowu trafię...". Założę się, że jest mnóstwo takich osób, a jedynie mała ich część faktycznie trafia. Sklep może się sporo dorobić na takiej akcji, przy okazji przyciągając nowych klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 20:34, Janek_Izdebski napisał:

Nic mnie nie zaskoczy w MM i w Saturnie. W niemieckich Saturnach był zawody w kupowaniu
towaru na czas i z powrotem na metę (do kasy). Czego to ludzie nie wymyślą...

W MM były w tą zimę bodajże. Kolega z najbliższego miasteczka wygrał i miał 2,5min na "zakupy"- brał wszystko co popadnie (tzn. sprzęt mały ale drogi) i uzbierał, żeby nie skłamać, więcej chyba jak ćwierć miliona. A w szkole to go nikt nie lubił, cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 20:44, Ventil napisał:

Założę się, że
jest mnóstwo takich osób, a jedynie mała ich część faktycznie trafia.


Tylko jest wuchta ludzi, którzy z piłką nie potrafią się obchodzić, więc to może być dlatego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komplet książkowy Pottera Harrego w empiku to 150zł kosztuje? Do kiedy to obowiązuje? W Radomiu vis a vis przynajmniej taką cenę widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 13:32, Accid napisał:

Czy komplet książkowy Pottera Harrego w empiku to 150zł kosztuje? Do kiedy to obowiązuje?
W Radomiu vis a vis przynajmniej taką cenę widziałem.


Na którą edycje, bo niedawno wypuszczono nową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 13:42, Boguslav4 napisał:

Na którą edycje, bo niedawno wypuszczono nową?

edycję? Tą najstarszą, w miękkiej oprawie. Za ladą stoi z 10 paczek przezroczystych z HP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w carrefour w Legnicy widziałem następujące promocje:
Starcraft 2 -40zł (ale wykupiony)
Gra o tron - 12 zł
Space Ops the line 26 zł
Borderlands 2- 60 zł
Xcom nowy- 60 zł
gry z pomarańczowej kolekcji od 7 zł do 15 zł.
Ogólnie dużo przecen ale tylko na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! W biedronce najnowszy Tomb rider za 79zł I to jest normalna cena. A test drive 2 za 19zł i wiele wiele innych!!! No ja skakałem jak to zobaczyłem!

lego lord of the rings 19zł
Lego batman(nie wiem który ale pewnie ten najnowszy) 19zł

Wszystko w premierowych wydaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 22:27, Dominik000 napisał:

Ludzie! W biedronce najnowszy Tomb rider za 79zł I to jest normalna cena. A test
drive 2 za 19zł i wiele wiele innych!!! No ja skakałem jak to zobaczyłem!


To musiała być wesoła Biedronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 22:27, Dominik000 napisał:

Ludzie! W biedronce najnowszy Tomb rider za 79zł I to jest normalna cena. A test
drive 2 za 19zł i wiele wiele innych!!! No ja skakałem jak to zobaczyłem!

Mlach, w większości internetowych sklepów dostaniesz klucz za 50 pare złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 11:28, Darkstar181 napisał:

Mlach, w większości internetowych sklepów dostaniesz klucz za 50 pare złotych...


Kupiłem na GMG za coś nie wiele ponad 40 zł (chyba jeszcze obowiązuje), a pewnie nie długo bedzie można wyrwać taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2013 o 22:27, Dominik000 napisał:


lego lord of the rings 19zł
Lego batman(nie wiem który ale pewnie ten najnowszy) 19zł

Wszystko w premierowych wydaniach.


W każdej Biedronce?
jeżeli tak, to zaraz pójdę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na necie pisze, że w Biedronkach nie ma " LEGO Władca Pierścieni ", tylko " Władca Pierścieni Wojna na Północy "
z drugiej strony, w tych opisach nie ma " LEGO Batman " i " Fallout New Vegas ", a te tytuły właśnie widziałem w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te gry na pewno są w Biedronkach:
19.99 zł:
"LEGO: Batman"
"LEGO: Harry Potter 1-4"
"Scooby Doo: Pierwsze Strachy"
"Scooby Doo: Nawiedzone Bagno"
"Test Drive Unlimited 2"
"Fallout: New Vegas"

79,99 zł:
"LEGO Batman 2: DC Super Heroes"
"LEGO: The Lord of the Rings"
"Tomb Raider"
"Metro Last Light"
"The Elder Scrolls V: Skyrim"

Niekoniecznie cały ten asortyment musi być w jednej. Im bardziej ruchliwa ulica, im większa Biedronka, tym większa szansa, że gry będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować