Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Mam pytanie czy microsoft robi jakieś promocje na swoje punkty,albo na gry na stronie http://marketplace.xbox.com/ ?Pytam,bo to chyba jedyne miejsce gdzie mogę dokupić DLC Robina i Nightwinga do Batmana Arkham City,a nie uśmiecha mi się płacić 50 zł,za które na dobrą sprawę bez problemu kupiłbym Batmana AC GOTY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 12:10, Iverson7 napisał:

Mam pytanie czy microsoft robi jakieś promocje na swoje punkty,albo na gry na stronie
http://marketplace.xbox.com/ ?Pytam,bo to chyba jedyne miejsce gdzie mogę dokupić DLC
Robina i Nightwinga do Batmana Arkham City,a nie uśmiecha mi się płacić 50 zł,za które
na dobrą sprawę bez problemu kupiłbym Batmana AC GOTY...

Punkty możesz kupić taniej na wszelakich stronach z kodami, na przykład keye.pl, gamecodes.pl, ba, nawet chyba na Gramie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mi chodzi o promocje typu przynajmniej -50% czy coś w tym stylu,bo to,że mogę kupić te potrzebne mi 1200 pkt nie za jakieś 70 zł na stronie microsoftu tylko na innych po 50 zł to wiem.Ale ciągle to słaby interes jeśli się popatrzy na to,że na steamie można było kupić niedawno Batmana AC GOTY za bodaj 7.50 euro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 12:59, lis_23 napisał:

W każdej Biedronce?
jeżeli tak, to zaraz pójdę sprawdzić.

Nie pamiętam który batman, ale na okładce głównie była wielka głowa batmana. Alego lord of the rings na bank u mnie jest za 19zł

Pójdę do kierownika i powiem mu aby sprowadził bioshocka infinite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 20:53, Dominik000 napisał:

Nie pamiętam który batman, ale na okładce głównie była wielka głowa batmana. Alego lord
of the rings na bank u mnie jest za 19zł

Pójdę do kierownika i powiem mu aby sprowadził bioshocka infinite.


LEGO Batman jest za 19.90 zł / nabyłem wczoraj / a LEGO Władca Pierścieni jest za 79.90 zł - podobnie, drugi Batman Lego, Tomb Raider i nowe Metro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajny Bundle, ale interesowałby mnie tylko Risen 2. Jeśli ktoś kupił ten zestaw, a przypadkiem posiada już R2, to chętnie się wymienię za jakieś inne gry na Steam (wiem, że nie są to tytuły AAA, ale może komuś się spodobają:
Cave Story, The Basement Collection, Offspring Fling, Awesomenauts + dodatek, Proteus, English Country Tune, Intrusion 2, Oil Rush, GT Legends) :) [modę dać nawet te wszystkie kody za R2, bo i tak mi leżą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby ktoś na taki deal poszedł. A po drugie to nie jest: jedna gra -> jeden kod. Risen 2, Sacred 2 Gold, Saints Row 2 oraz Saints Row: The Third są w jednym kodzie, toteż taka osoba musiałaby zrezygnować dodatkowo z kilku innych gier. Naprawdę ciężko Ci wydać $1 na Risena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Od jakiegoś czasu Bundle ma oddzielne kody do każdej gry, więc może jest tak i tym razem. Nie jest mi szkoda, ale dziś została wypłacona u mnie ostatnia kasa z konta, a kolejny przelew będzie za kilka dni. Ja wiem, że to nie jest jakiś super deal dla drugiej osoby, ale jeśli tę grę już posiada, a i tak kupił zestaw za grosze, to może będzie chętny do wymiany za jakieś indyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 22:04, Perry_Cox napisał:

Od jakiegoś czasu Bundle ma oddzielne kody do każdej gry, więc może jest tak i tym razem.

Niestety nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednodolarowy pakiet to już od dłuższego czasu 1 kod, gry z BTA zwykle mają osobne ewentualnie 2 dla tych od początku i dodanych w drugim tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rzeczywiście. Wyczytałem, że tym razem do wszystkich gier jest jeden klucz, więc prośba nieaktualna. Na szczęście przypomniało mi się, że mam trochę niewypłaconej kasy na allegro, więc jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 22:29, Perry_Cox napisał:


Tak jeszcze dla pewności spytam: Risen 2 jest tam po polsku?


Nie zainstalowałem go jeszcze, ale we właściwościach gry jest domyślnie ustawiony j. polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie dotyczące Humbla i PayPala. Jak za to zapłacić. Robię konto na PayPal, podczepiam pod to moje konto bankowe (ING Bank), wchodzę na stronę Humbla, kupuję, loguje się do PayPala i płacę? Może ktoś wytlumaczyć to, bo nigdy nie płaciłem przez PayPala i nie chciałbym strzelić gafy ^^ a oferta jest nadtto kusząca :P

Bo coś wyczytałem że na PayPal nie przelewam kasy tylko płacę przez niego z mojego konta a on pobiera mi poprostu kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może istnieje jakiś inny sposób, ale ja zwykle dokonuję normalnego przelewu z konta bankowego na konto PayPal. Trwa to w moim przypadku 1-2 dni (w zależności od pory dnia, kiedy dokonano operacji) i potem robię zakupy płacąc poprzez PayPala, tzn. strona sklepu odsyła mnie na moje konto PayPal i po zalogowaniu mam już wypełniony formularz płatności. Klikam zapłać, czy tam dalej i po krzyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 10:44, Przemkoj napisał:

Takie pytanie dotyczące Humbla i PayPala. Jak za to zapłacić.


Juz mowie jak ja to zrobilem - mam konto w mBanku, wystapilem o karte do platnosci elektronicznych, przypisalem ja do konta paypal. Teraz, kiedy chce cos kupic, zasilam karte odpowiednia kwota i gotowe - po zaakceptowaniu transakcji paypal sam sciaga odpowiednia kwote z karty (jak z karty kredytowej). W ten sposob nie musze czekac na zaksiegowanie przez nich wplaty, co troche moze trwac, a fakt, ze na karcie jest jedynie okreslona przeze mnie kwota, stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować