Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Empik ma przecenione specjalne wydania gier na PS3 o 50%

Killzone 3 - stelbox - 119 zł-50%
Resistance 3 - stelbox - 119 zł-50%
Infanous 2 - wydanie specjalne - 199 zł -50%
Uncharted 3 - wydanie specjalne - 149 zł -50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 20:24, Kadaj napisał:

Nie dość że EA, to jeszcze ponad połowa na Steama. :D

Gdzie te kluczyki na Steam? Ja mam tylko na Origin...

EDIT: Ok, już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 20:31, SiDi napisał:

Wiesz, chyba nawet masz rację. Chociaż ostatnia z tymi Saint Rowami też nie
była zła.

Jasne, że nie była. Ale co by nie mówić o promocji Deep Silver, to tutaj masz 6 + 2 (BTA) pełnoprawnych, dużych gier AAA. A "Dead Space 3" miało premierę na początku tego roku, a już jest w bundlu. Trudno to pojąć normalnemu śmiertelnikowi, który nie pracuje dla EA. :)

P.S. Miałbym do Ciebie pewną sprawę na priv, ale niestety na Steam wyliłeś mnie ze znajomych. Szkoda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie do pojęcia jednak jest to, że Dead Space 3 pojawił się za taką cenę. Prosty powód - bo do tej gry można dokupić trochę tych DLC. Szczerze to bardziej mnie boli fakt, że nie ma tam DS 2. A promocja Deep Silver była o tyle np. dla mnie atrakcyjna, bo mogłem obkupić się w gry, które i tak kiedyś miałem w planach, a właśnie gry AAA mi w głowie zakręciły. Dlatego też tutaj właśnie chyba większy sukces widzę tego wcześniejszego, chociaż tutaj BF3... jeszcze są ludzie, którzy by chcieli wydać te 5$ za BFa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 20:50, Muradin_07 napisał:

Szczerze to bardziej mnie boli fakt,
że nie ma tam DS 2.

Do bundli zwykle dodają nowe gry po jakimś tygodniu, może jeszcze będzie. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłbym na to. Tylko mam nadzieję, że będzie tak jak przy Deep Silver packu - że nie trzeba było mieć zapłacone 5$ że się gry dostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 20:50, Muradin_07 napisał:

A dla mnie do pojęcia jednak jest to, że Dead Space 3 pojawił się za taką cenę.
Prosty powód - bo do tej gry można dokupić trochę tych DLC. Szczerze to bardziej mnie
boli fakt, że nie ma tam DS 2.

Owszem, do "DS3" można kupić masę DLC, tak samo jak do "BF3", które możesz mieć, jeśli zrobisz BTA. :) Tak się składa, że zarówno do "DS3" jak i "BF3" DLC są dosyć często przeceniane w dysrybuji cyfrowej (Origin, Gram, Muve, cdp.pl czy GMG). Ostatnio "Battlefield Premium" można było kupić za ok. 50-59 zł. :) Zatem nawet kupując "BF3" w tm bundlu, taki całościowy zakup nadal będzie bardzo opłacalny. :)

Dnia 14.08.2013 o 20:50, Muradin_07 napisał:

A promocja Deep Silver była o tyle np. dla mnie atrakcyjna, bo mogłem obkupić się w gry,
które i tak kiedyś miałem w planach, a właśnie gry AAA mi w głowie zakręciły. Dlatego też
tutaj właśnie chyba większy sukces widzę tego wcześniejszego, chociaż tutaj BF3... jeszcze
są ludzie, którzy by chcieli wydać te 5$ za BFa.

Dla mnie promocja Deep Silver również była atrakcyjna, co nie zmienia faktu, że ta dzisiejsza jest o wiele bardziej atrakcyjna. :)

Na pewno jest jeszcze sporo ludzi, którzy nie zakupili jeszcze "BF3". Teraz to dla nich idealna okazja w zaopatrzenie się w ten tytuł. Poza tym sporo ludzi kupi tego bundla dla handlu na Allegro/eBay''u... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 21:04, sirufok napisał:

EA chyba nie przewidziało, że tyle osób rzuci się na bundla, bo nawet aktywować jednej
gry teraz nie mogę ;>


Dokładnie to samo. Ten bundle jest tak świetny, że aż zmusiłem się do zainstalowania origin, szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 21:04, Janek_Izdebski napisał:

Owszem, do "DS3" można kupić masę DLC, tak samo jak do "BF3", które możesz mieć, jeśli
zrobisz BTA. :) Tak się składa, że zarówno do "DS3" jak i "BF3" DLC są dosyć często przeceniane
w dysrybuji cyfrowej (Origin, Gram, Muve, cdp.pl czy GMG). Ostatnio "Battlefield Premium"
można było kupić za ok. 50-59 zł. :) Zatem nawet kupując "BF3" w tm bundlu, taki całościowy
zakup nadal będzie bardzo opłacalny. :)


To ja bym jednak jak już kupował to wtedy albo z Premiumem pakiet albo w ogóle. Chociaż ze wszystkich dodatków to chyba by mnie tylko interesował ten Close Quarters (czy jakoś tak)

Dnia 14.08.2013 o 21:04, Janek_Izdebski napisał:

Na pewno jest jeszcze sporo ludzi, którzy nie zakupili jeszcze "BF3". Teraz to dla nich
idealna okazja w zaopatrzenie się w ten tytuł. Poza tym sporo ludzi kupi tego bundla
dla handlu na Allegro/eBay''u... :D


I według mnie to jest po prostu... nie że głupota. Ale trochę niesprawiedliwe. Jednak Bundle to nie tylko gry, ale i kasa na cele charytatywne. W pierwszym oddałem całe 5$, tutaj będzie podobnie jak kupię za 1$, bo tak naprawdę BF 3 na razie mi potrzebny nie jest, a TS3... nie gram w to już od czasów jak miałem dwójkę z dodatkami. Po prostu nie rozumiem tego, że ktoś może kupować coś, co wspiera cele charytatywne za "tyle ile chcesz", a później sprzedać to drożej na e-bayu. Ale może po prostu jestem za bardzo honorowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 21:09, Muradin_07 napisał:

To ja bym jednak jak już kupował to wtedy albo z Premiumem pakiet albo w ogóle.
Chociaż ze wszystkich dodatków to chyba by mnie tylko interesował ten Close Quarters
(czy jakoś tak)

Twoje pieniądze, Twoja decyzja. Co nie mzienia faktu, że i tak ten bundle jest bardzo opłacalny. :)

Dnia 14.08.2013 o 21:09, Muradin_07 napisał:

I według mnie to jest po prostu... nie że głupota. Ale trochę niesprawiedliwe. Jednak
Bundle to nie tylko gry, ale i kasa na cele charytatywne. W pierwszym oddałem całe 5$,
tutaj będzie podobnie jak kupię za 1$, bo tak naprawdę BF 3 na razie mi potrzebny nie
jest, a TS3... nie gram w to już od czasów jak miałem dwójkę z dodatkami.

"Dwójka" nie przypadła Tobie do gustu, więc nie masz obowiązku grać w "Trójkę." Ty decydujesz. :)

Dnia 14.08.2013 o 21:09, Muradin_07 napisał:

Po prostu nie rozumiem tego, że ktoś może kupować coś, co wspiera cele charytatywne za
"tyle ile chcesz", a później sprzedać to drożej na e-bayu. Ale może po prostu jestem za
bardzo honorowy...

Inni nie muszą mieć takich obiekcji moralnych, jakie będziesz miał Ty. Ktoś potraktuje ten bundle jako kolejne źródło zarobku po prostu. ;) Dlatego też zakładam zalew kluczy z tego bundla na Allegro czy eBay''u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 21:07, Jedimax napisał:

Dokładnie to samo. Ten bundle jest tak świetny, że aż zmusiłem się do zainstalowania
origin, szok :)


eh czyli nie tylko u mnie problem

swoją drogą cios poniżej pasa ze strony ea - obiecywałem sobie nie instalować origin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 20:54, Muradin_07 napisał:

Liczyłbym na to. Tylko mam nadzieję, że będzie tak jak przy Deep Silver packu - że nie
trzeba było mieć zapłacone 5$ że się gry dostało :)

Zawsze było tak, że jak ktoś kupił bundla przed ogłoszeniem nowych tytułów, to i tak je dostawał bez względu na zapłaconą kwotę. Nie sądzę by teraz się wyłamali.

A dla mnie czas na zastanowienie się, czy BF jest wart dopłaty i przeproszenia się z Originem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 22:32, Kadaj napisał:

A dla mnie czas na zastanowienie się, czy BF jest wart dopłaty i przeproszenia się z
Originem...

Ja kupiłem w pre-orderze i nie żałuje ani złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 22:32, Kadaj napisał:

A dla mnie czas na zastanowienie się, czy BF jest wart dopłaty i przeproszenia się z
Originem...


A ja zastanawiam się co ludzie mają do Origina :D Nie ma nawet 1/5 tylu funkcji co Steam, ale jest stabilniejszy i działa szybciej :D Ze względu na gry, w które gram chyba częściej mam z nim do czynienia niż ze Steamem i jeszcze nigdy nie miałem z nim kłopotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 22:46, pawbuk napisał:

A ja zastanawiam się co ludzie mają do Origina :D Nie ma nawet 1/5 tylu funkcji co Steam

No i właśnie sobie odpowiedziałeś na to pytanie :P Zbędność, a mimo wszystko awaryjność, + konieczność przypisywania gier do usługi, która i tak nie ma nic poza sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stabilniejszy? Jasne... W steamie nie muszę czekać, aby móc wpisać kod i potem czekać jeszcze dłużej, aby ta gra się przypisała do konta. Może dzieje się właśnie tak przez tę akcję z humblebundle, ale jest niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 23:15, SiDi napisał:

Stabilniejszy? Jasne... W steamie nie muszę czekać, aby móc wpisać kod i potem czekać
jeszcze dłużej, aby ta gra się przypisała do konta. Może dzieje się właśnie tak przez
tę akcję z humblebundle, ale jest niesmak.


no wiesz? przecież EA jest znane ze stabilnych serwerw - każdy fan sim city potwierdzi :P

troche gier mi się dubluje, trzeba będzie rozdać ;] jakoś miał bym wyrzuty sumienia przy wystawieniu na aukcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować