Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2013 o 22:51, Kirabaxior napisał:

No i właśnie sobie odpowiedziałeś na to pytanie :P Zbędność, a mimo wszystko awaryjność,
+ konieczność przypisywania gier do usługi, która i tak nie ma nic poza sklepem.


Korzystam regularnie i awaryjności nie zauważyłem. Poza tym rzeczywiście gigantycznym problemem jest kolejna usługa :D Nie ma ich wbrew pozorom kilkudziesięciu, a 2 - 3 liczące się :D Dobrze, że oprócz Steama istnieją jeszcze inne liczące się usługi - całkowity monopol byłby niezwykle groźny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2013 o 23:33, gmx napisał:

troche gier mi się dubluje, trzeba będzie rozdać ;] jakoś miał bym wyrzuty sumienia przy
wystawieniu na aukcje...


A co Ci się dubluje? ;)

mnie interesowałby " Dead Space 3 " ale nie mam tam ani konta, ani nie posiadam karty kredytowej ...

https://www.humblebundle.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 00:07, pawbuk napisał:

Nie trzeba posiadać karty - można skorzystać z PayPala :)

Też tego nigdy nie robiłem ;)
dla mnie to czarna magia, ja zawsze kupuję pudełkowe wersje gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 00:12, lis_23 napisał:

Też tego nigdy nie robiłem ;)
dla mnie to czarna magia, ja zawsze kupuję pudełkowe wersje gier ;)


Może czas zacząć? :D To nie jest nic specjalnie skomplikowanego - 5 minut wystarczy na ogarnięcie :D Zakładasz konto na PayPalu, a później przelewasz na nie pieniądze ze swojego konta bankowego. Jak robisz przelew błyskawiczny (wszystkie dane do przelewu generowane są automatycznie), to już po 5 minutach masz pieniądze na koncie w PayPalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2013 o 00:27, pawbuk napisał:


Może czas zacząć? :D To nie jest nic specjalnie skomplikowanego - 5 minut wystarczy na
ogarnięcie :D Zakładasz konto na PayPalu, a później przelewasz na nie pieniądze ze swojego
konta bankowego. Jak robisz przelew błyskawiczny (wszystkie dane do przelewu generowane
są automatycznie), to już po 5 minutach masz pieniądze na koncie w PayPalu.


Nie mam internetowego dostępu do konta, nie posiadam już nawet karty płatniczej, zrezygnowałem aby za nią nie płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niby mam opłatę 5 zł miesięcznie, ale jak zrobię zakupy kartą za minimum 100 zł, to nic nie płacę :D Więc w praktyce mam ją za darmo :D
Kupując gry tylko w pudełkach strasznie przepłacasz - znacznie taniej by Ci wyszła ta karta i internetowy dostęp do konta :D
Więc czas się nad tym zastanowić, a nie wracać do XX wieku, skoro mamy XXI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crysis i mirrors edge, dopiero zobaczyłem że to ds3 a nie 2 - cwaniaczki pewnie chca żeby ludzie kupili 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 21:09, Muradin_07 napisał:

To ja bym jednak jak już kupował to wtedy albo z Premiumem pakiet albo w ogóle. Chociaż
ze wszystkich dodatków to chyba by mnie tylko interesował ten Close Quarters (czy jakoś
tak)


Spróbuj tego kodu: BF3E3
Close Quaters z okazji E3 tegorocznych było za darmo. Nie wiem jednak, czy kod nadal działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gry z bundle''a od EA wymagają do działania Origina? Jeżeli tak, to czy wszystkie (zakładam, że Dead Space 3 na pewno), czy tylko niektóre tytuły? I czy klucze do Origina i Steama są takie same, czy mogę aktywować daną grę na Steamie, a klucz do Originia oddać komuś innemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 03:40, Gumisiek2 napisał:

ciach


Naprawdę taki problem wejśc na stronę humblebundle i zobaczyć? Wszystko o co pytasz jest tam dokładnie opisane.

Klucze na Steam i Origin nie mogą być te same, przecież to różne systemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 22:46, pawbuk napisał:

> A dla mnie czas na zastanowienie się, czy BF jest wart dopłaty i przeproszenia się
z
> Originem...

A ja zastanawiam się co ludzie mają do Origina :D Nie ma nawet 1/5 tylu funkcji co Steam,
ale jest stabilniejszy i działa szybciej :D Ze względu na gry, w które gram chyba częściej
mam z nim do czynienia niż ze Steamem i jeszcze nigdy nie miałem z nim kłopotów :)


Sto razy gorszy jest uplay, który za każdym razem chce się aktualizować. Z innej beczki, każda gra ma osobny key, czy jako pakiet (jeden origin drugi steam)? W różnych Humblach różnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 08:02, Boguslav4 napisał:

Sto razy gorszy jest uplay, który za każdym razem chce się aktualizować. Z innej beczki,
każda gra ma osobny key, czy jako pakiet (jeden origin drugi steam)? W różnych Humblach
różnie było.


Każda gra to osobny klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2013 o 08:25, Nufiko napisał:

Każda gra to osobny klucz.


Zaczynam rozumieć, dlaczego ludzie mają dodatkowe motywacje do kupienia tego pakietu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi zakupić pakiet tych gier za 1$ mowa o promocji na Humble Origin Bundle oczywiście oddam pieniądze przelewem. Niestety nie posiadam karty płatniczej.
moje gg: 2755554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał podobną sytuację do mojej? Ściągałem wczoraj Dead Space 3 i jak szedłem spać miałem 30% gry pobranej, a dzisiaj rano mam... 1%. Origin ssie pałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 09:10, diabolo20 napisał:

Czy ktoś może mi zakupić pakiet tych gier za 1$ mowa o promocji na Humble Origin Bundle
oczywiście oddam pieniądze przelewem. Niestety nie posiadam karty płatniczej.
moje gg: 2755554

Sprawdź GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie durne pytanie : czy można płacić typową kartą płatniczą z banku (czyli tą do przelewów internetowych i obsługi bankomatu) czy też lepiej zrobić to paypalem ?
Ile w ogóle wyniesie prowizja w przypadku tego drugiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 01:13, gmx napisał:

crysis i mirrors edge, dopiero zobaczyłem że to ds3 a nie 2 - cwaniaczki pewnie chca
żeby ludzie kupili 2 ;]

Te dwie akurat mam, zależy mi właśnie na Dead Space 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 11:07, Darkstar181 napisał:

Takie durne pytanie : czy można płacić typową kartą płatniczą z banku (czyli tą do przelewów
internetowych i obsługi bankomatu) czy też lepiej zrobić to paypalem ?
Ile w ogóle wyniesie prowizja w przypadku tego drugiego ?

PayPala da się powiązać z kartą płatniczą.
Wtedy nawet jeśli na PP masz 0zł to zapłacisz za jego pośrednictwem a kasę za kilka dni ściągnie ci z konta bankowego. Ja zawsze tak robię. Prowizji w tym wypadku nie ma żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować