Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2013 o 12:25, pawbuk napisał:

Steamem też niejednokrotnie były takie problemy podczas wcześniejszych wyprzedaży
:)


Raczej nie to co się dzieje z originem. Zawsze przy promocjach ściągałem z maksymalną prędkością dla mojego łącza. No chyba, że przez problemy rozumiesz to, że przez pierwsze 5-10 minut trwania promocji praktycznie nie dało się wejść do sklepu. Origin ma bardzo długą drogę przed sobą, aby dorównać stabilności steamowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 03:45, Smooqu napisał:

Naprawdę taki problem wejśc na stronę humblebundle i zobaczyć? Wszystko o co pytasz jest tam dokładnie
opisane.


Nie chodziło mi o to, jakie klucze dostajemy do jakich gier, tylko czy np. Mirror''s Edge albo pierwszy Dead Space wymagają do działania konta Origin. Chyba że jest tam takie info, a ja jestem jakiś ślepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 12:29, Gumisiek2 napisał:

Nie chodziło mi o to, jakie klucze dostajemy do jakich gier, tylko czy np. Mirror''s
Edge albo pierwszy Dead Space wymagają do działania konta Origin. Chyba że jest tam takie
info, a ja jestem jakiś ślepy.


Jesteś ślepy: "Burnout Paradise: The Ultimate Box is available via Origin and Steam with a purchase of $1 or more.". Taka informacja pojawia się po kliknięciu na każdej grze. De facto jeszcze pod każdą grą masz obrazek informujący jakie konto jest wymagane do działania danej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja pamiętam promocje, podczas których naprawdę wszystko bardzo powoli się ściągało :D Z ciekawości włączyłem Origina i zacząłem Simsy pobierać - idzie błsykawicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 12:31, pawbuk napisał:

No ja pamiętam promocje, podczas których naprawdę wszystko bardzo powoli się ściągało
:D Z ciekawości włączyłem Origina i zacząłem Simsy pobierać - idzie błsykawicznie :)


Przecież to ja i Perry_Cox mówimy. Na początku idzie, przez jakiś czas, a potem staje i się w ogóle nic nie rusza dopóki się nie zresetuje Origina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 12:32, SiDi napisał:

Przecież to ja i Perry_Cox mówimy. Na początku idzie, przez jakiś czas, a potem staje
i się w ogóle nic nie rusza dopóki się nie zresetuje Origina.

No to u mnie już jedno się całkowicie ściągnęło :D Tak swoją drogą - jaka jest maksymalna prędkość pobierania ze Steama? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Źle się nie ściąga, bo średnio 1,2 mb/s (przy czym na steamie mam średnio 1,7-1,8), ale po jakimś czasie staje i trzeba program resetować. A jako, że chciałbym jeszcze dziś w BF3 zagrać (ponad 20 GB do szarpania), to siedzę przed laptopem i pilnuję (przy okazji nadrabiam literaturę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja jak ściągam BF3 z dodatkami, to muszę 36 GB ściągać :D Do tej pory nie trafiłem na większą grę, chyba, że liczyć GTA IV z Epizodami :)
U mnie na Steamie dochodzi do 7,2 MB/s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz kupiłem coś z humble bundle (jaki ja bylem głupi że wcześniej z tego nie korzystałem...) i mam pytanie. Dostałem do większości gier klucze i na Origin i na Steam. Jak działają te steamowe? Odpalam gre przez steam i tyle, czy muszę być też zalogowany równocześnie na origin żeby zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie rekord to Max Payne 3 - 35 GB. Biorąc pod uwagę typ gry, to masa miejsca (ale chyba m.in. dzięki temu jest tak dobrze zoptymalizowany). EOT.

Jest nadzieja, że przed 16:00 zagram w BF 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 13:26, ray757 napisał:

Pierwszy raz kupiłem coś z humble bundle (jaki ja bylem głupi że wcześniej z tego nie
korzystałem...) i mam pytanie. Dostałem do większości gier klucze i na Origin i na Steam.
Jak działają te steamowe? Odpalam gre przez steam i tyle, czy muszę być też zalogowany
równocześnie na origin żeby zagrać?

Działają jak każda zwykła gra na Steam: włączasz Steam, ściągasz grę ze Steama i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy się. Pytałem, czy do odpalenia którejkolwiek z gier muszę posiadać konto Origin, czy wystarczy samo konto Steam, a klucze z Origina mogę wywalić w cholerę. Wiesz, taki Call of Juarez: The Cartel wymaga do działania zarówno Uplaya, jak i Steama (a przynajmniej wymaga tego wersja z CDA). Już zdążyłem się dowiedzieć, że wystarczy samo konto Steam (wyjątkiem jest Dead Space 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumieliśmy Cię doskonale. To co napisałem wyżej wskazuje, że gra jest dostępna poprzez Origin i poprzez Steam. Tylko BF3, Dead Space 3 oraz Simsy 3 są poza steamem, ponieważ jak wszyscy wiemy, Valve nie potrafi liczyć do trzech ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 13:28, Perry_Cox napisał:


Dla mnie rekord to Max Payne 3 - 35 GB. Biorąc pod uwagę typ gry, to masa miejsca (ale
chyba m.in. dzięki temu jest tak dobrze zoptymalizowany). EOT.

Bez urazy ale jak się nie wie to się nie pisze głupot. MP3 tyle zajmuje z tego względu, że wszystkie cut scenki są prerenderowane, a nie tak jak w większości gier generowane w czasie rzeczywistym na silniku gry. A optymalizacja, patrząc pod kątem co ta gra graficznie oferuje wcale jakaś super nie jest. Sorry za ot ale jak nikt nie sprostuje to potem takie info pójdzie dalej i będzie powtarzane przez innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za sprostowanie, po prostu musiałem sobie jakoś wytłumaczyć tę objętość :) Mimo wszystko patrząc na inne tytuły, to MP3 ma naprawdę świetną optymalizację, bo na moim laptopie gry często dużo brzydsze gorzej działały, a co by nie mówić o nowym Maksie, to wygląda naprawdę dobrze.

To już jakaś paranoja. Teraz dosłownie co 10 minut muszę resetować oridżin, aby dalej mógł cokolwiek zasysać.

Edit: Teraz co 5 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować