Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2013 o 14:47, Perry_Cox napisał:

To już jakaś paranoja. Teraz dosłownie co 10 minut muszę resetować oridżin, aby dalej
mógł cokolwiek zasysać.

U mnie to standard (miałem tak już rok temu przy pobieraniu ME3), a wczoraj nawet dwa razy musiałem resetować update samego Origina. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 14:47, Perry_Cox napisał:


Dzięki za sprostowanie, po prostu musiałem sobie jakoś wytłumaczyć tę objętość :) Mimo
wszystko patrząc na inne tytuły, to MP3 ma naprawdę świetną optymalizację, bo na moim
laptopie gry często dużo brzydsze gorzej działały, a co by nie mówić o nowym Maksie,
to wygląda naprawdę dobrze.

W pewnym sensie tak jest. Tyle tylko, że optymalizacja lepsza od tragicznej wciąż jest tylko dobra :P W pewnym sensie zostało to osiągnięte w ten sposób, że w MP3 poziomy mają dośc mały rozmiar. Zwróć uwagę, że wchodząc do nowego pomieszczenia(z reguły wtedy uruchamia się cut scenka) nie ma już możliwości wrócenia do poprzedniego, toteż komputer nie musi za wiele sobie renderować, liczyć itp. Dobra EOT bo jeszcze warny dostaniemy czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 15:16, SiDi napisał:

Ta platforma Origin to porażka... Co chwilę restart potrzebny.


A może po prostu przez Bundle packa serwery dostają ostro w kość? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 15:17, Muradin_07 napisał:

A może po prostu przez Bundle packa serwery dostają ostro w kość? :D


Po słowach Kadaja można wywnioskować inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 15:22, SiDi napisał:

> A może po prostu przez Bundle packa serwery dostają ostro w kość? :D

Po słowach Kadaja można wywnioskować inaczej.


Ja nie miałem żadnych problemów, pobierając Dead Space 3, a sam się obawiałem, że potrwa to do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, po prostu ja nigdy z Origin problemów nie miałem. Bo i ściągałem ME trylogię, i DA. Więc to może też zależy od różnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 15:22, SiDi napisał:

Po słowach Kadaja można wywnioskować inaczej.


Może Kadaj ma coś nie tak z kompem - ja jeszcze nigdy nie musiałem restartować Origina, żeby cokolwiek pobrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 15:34, pawbuk napisał:

jeszcze nigdy nie musiałem restartować Origina,
żeby cokolwiek pobrać :D

Nie Origina, lecz samo pobieranie (pauza->wznów), bo inaczej będzie wisieć na xx procentach do końca świata. ;p

Może to programy reagują jakoś na nasze emocje i na miłość odpowiadają bezbłędnym działaniem, a na niechęć - ciągłymi problemami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając wpisy w rejestrze Steama, wywnioskować można, że bonusami dodanymi do Humble Origin Bundle będą:

Dead Space 2
Bulletstorm
Medal of Honor: Airborne
Command & Conquer Red Alert 3: Uprising


Źródło: http://lowcygier.pl/bundle/plotka-znamy-juz-bonusy-do-humble-origin-bundle/

Nie jest to informacja potwierdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dobrze ktoś powiedział - nie można zapominać o tym, że przecież to Origin pack i mogą tam być gry Origin only, czyli jakaś FIFA, może NFS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 16:56, Kraju napisał:

Nie liczyłbym na Fifę i NFS-a. To jest niemożliwe. Dlaczego? Nie dadzą najnowszych części,
a poprzednich nie ma sensu.

Czemu "nie ma sensu"? Also, czemu nie mogliby dać najnowszych części? Dead Space''a 3 dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze DS3 sprzedawał się słabo. Po drugie spadła na tę grę ogromna fala krytyki. Po trzecie jakakolwiek część DS to słaby przykład. To seria gier nastawionych na single, gdzie kolejne części wychodzą co kilka lat, ale nieregularnie, czyli nie co roku. Fifa i NFS są tasiemcami. Dlatego ich nie dadzą, bo bardziej opłaca im się zrobić promocje na Originie z obiema grami, niż dawać je za pół darmo. Jak można o tym nie wiedzieć i liczyć/łudzić się, że dadzą Fifę albo NFS-a?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie wydaje, że przed premierą Rivals wpadnie wlaśnie Most Wanted albo też The Run, co wolałbym już chyba. Co do FIFA to też może. Chyba że pojawi się Mass Effect lub też coś z DA. Lub też coś jeszcze bardziej nieprzewidywalnego... MoH: Warfighter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam właśnie forum EA i ludzie mają problemy z graniem w gry z Humbla na Orignie. The Sims 3 nikt nie może zagrać, ponieważ przy instalacji jest wymagane podanie 20 cyfrowego kodu podczas gry w zakładce gry jest tylko 16 cyfr. EA nad tym "pracuje". BF3 - ludzie dostają "Can''t connect to Battle log.", więc ładną sobie reklamę zrobili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 17:33, SiDi napisał:

Czytam właśnie forum EA i ludzie mają problemy z graniem w gry z Humbla na Orignie. The
Sims 3 nikt nie może zagrać, ponieważ przy instalacji jest wymagane podanie 20 cyfrowego
kodu podczas gry w zakładce gry jest tylko 16 cyfr. EA nad tym "pracuje". BF3 - ludzie
dostają "Can''t connect to Battle log.", więc ładną sobie reklamę zrobili ;]

I dlatego właśnie olałem gry z origina i tylko dodałem te ze steam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu Battlelog nie wyrabia z taką liczbą "freeloaderów". A odnośnie Simsów... Cóż. Ja mam taki problem z jakimiś grami, chyba właśnie od EA, bo zmienili długość kodów i starszych gier nie da się zarejestrować, bo wymaga kodu innej długości. Dajcie kilka dni EA Maxis, na pewno naprawią grę, to chyba nie jest duży fix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę zestaw kupiło ponad 811 tysięcy ludzi. Jak to wszystko ma działać normalnie? Trzeba będzie poczekać kilka dni lub do zakończenia "promocji" na uregulowanie się wszystkich funkcji sieciowych od EA.

Muradin_07
Czasami wydaje mi się, że jestem jedyną trzeźwo myślącą osobą. Nie dadzą ani Fify, ani NFS-a, ani żadną inną grę z serii, która wychodzi co roku. O DA z podstawką też myślałem, ME mało prawdopodobny (jedynkę każdy ma - dawali w pismach w różnych krajach, w tym i w Polsce, a nie daliby innych części bez jedynki, a cała trylogia jest nierealna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować