Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Ale tu nie chodzi o to czy dawali czy nie. Zobacz, że ceny NFSów lecą zawsze w dół, jak idzie w kierunku nowej części. Tym bardziej klucze do wersji cyfrowych. Więc tutaj nie widzę w tym problemu. A potem za jakieś 2 lata będą mogli powiedzieć - wyłączyliśmy serwery, dziękujemy za grę kochani gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifę 13 niedawno można było kupić za 35 zł i czemu to ma dowodzić? Że dadzą teraz w HB? Bez jaj. Nie dadzą żadnej gry z tasiemców. Sami zobaczycie jak dadzą dodatkowe gry. Dla mnie to jest abstrakcyjne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Sims 3? Od razu powinny działać. Źle kody rozdawali najwyraźniej. Zapewne miało być tak, że po kodzie z humbla na Originie pojawi się 20 cyfrowy kod. Może i tyle osób kupiło zestaw, jednakże stawiam bronka, że zdecydowana większość z nich myślała o steamie, a nie originie. EA najwyraźniej w ogóle nie było przygotowane na tę promocję. Świetna promocja, ale ich platforma niestety jest słabiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 18:04, Kaskaderos napisał:

/.../


Czyli tak jak wcześniej pisał Gumisiek. To jest tylko na steama, ciekawe czy dojdzie coś co jest wyłącznie na Origin ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS2 to była formalność. Bulletstorm fajnie mieć w swojej kolekcji, chociaż grę już raz przeszedłem. Dwie kolejne gry są dosyć stare i zupełnie mi niepotrzebne. Liczyłem na coś lepszego, ale nie ma co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 18:04, Kaskaderos napisał:

We wpisie rejestrze steam znaleziono: Bulletstorm, Command & Conquer Red Alert 3: Uprising,
Dead Space 2 oraz Medal of Honor: Airbone, więc to one najprawdopodobniej będą bonusami.


Dowód: http://i.imgur.com/dHgtwGC.png


Heh, wszystko to mam
tak na prawdę, z gier od EA obecnie interesowałby mnie " Battlefieeld Bad Company 2 " i nowe " Sin Sity ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 18:12, Kraju napisał:

Liczyłem na coś lepszego, ale nie ma co narzekać.


What the...? ;)

Ten zapowiadany Red Alert wymaga podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 19:23, conradzik napisał:

Ten zapowiadany Red Alert wymaga podstawki?

Wystarczy wejść na stronę produktu w sklepie Steam, żeby nie mieć żadnych wątpliwości.

Spoiler

Nie, nie wymaga.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 19:23, conradzik napisał:

What the...? ;)


DS 2 mam, Bulletstorma przeszedłem, Airborna swego czasu też, a Red Alert mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 19:29, Kadaj napisał:

Wystarczy wejść na stronę produktu w sklepie Steam, żeby nie mieć żadnych wątpliwości.


Proponuję zatem zamknąć forum. Przecież odpowiedzi na niemal wszystkie zadawane tutaj pytania można znaleźć w innym miejscu... W każdym razie dzięki za odpowiedź.

@Kraju - dać palec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 22:46, conradzik napisał:

@Kraju - dać palec...


Nie jestem zachłanny. -,- I tak dali już takkie gry, że spokojnie mogliby już nic nie dawać, a i tak byłbym zadowolony. Po prostu 3 z 4 dodatkowych gier już skończyłem, a 4 mnie nie interesuje. Już nawet tego nie można napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 20:30, Kraju napisał:

DS 2 mam, Bulletstorma przeszedłem, Airborna swego czasu też, a Red Alert mnie nie interesuje.

Patrząc na tego typu posty, to utwierdzam się w przekonaniu, że jak w następnym ''Humblu'' będzie Battlefield 4, Company of Heroes 2, Saints Row IV i Half-Life 3, to ludzie i tak będą mieli swoje ''ALE'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o EA ma ogromny katalog. A to tylko gry dodatkowe. Dadzą słabe - trudno. Dadzą dobre, może nawet nowe gry - super. Własnego zdania nie da się już napisać? I tak wszystko to opiera się na plotkach. Nie wiadomo co ostatecznie trafi do zestawu. A Wy już rzucacie kamieniami. Nie rozumiem Waszego ignoranckiego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 22:50, Szarakus napisał:

> DS 2 mam, Bulletstorma przeszedłem, Airborna swego czasu też, a Red Alert mnie nie
interesuje.
Patrząc na tego typu posty, to utwierdzam się w przekonaniu, że jak w następnym ''Humblu''
będzie Battlefield 4, Company of Heroes 2, Saints Row IV i Half-Life 3, to ludzie i tak
będą mieli swoje ''ALE'' :D


Niech dadzą Bad Company 2 po polsku i będzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 23:53, pawbuk napisał:

Korzystam regularnie i awaryjności nie zauważyłem. Poza tym rzeczywiście gigantycznym
problemem jest kolejna usługa :D Nie ma ich wbrew pozorom kilkudziesięciu, a 2 - 3 liczące
się :D Dobrze, że oprócz Steama istnieją jeszcze inne liczące się usługi - całkowity
monopol byłby niezwykle groźny :D

Wbrew pozorom, gdy masz włączony Steam, xfire, a do tego jeszcze dochodzi całkowicie zbędny, nic nie wnoszący Origin który ''jakoś wcześniej'' nie był wymagany do uruchamiania gier EA to jednak jest przeszkodą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować