Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

A po co komu korzystać ze Steama gdy gra się na Originie i ma się odpalonego XF? XF żeby pogadać z ludźmi, zliczyć czas, zrobić screeny, Origin bo być musi, więc Steam na ten czas można wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to racja. Tak samo jak do BF-a 3 potrzebna jest odpalona jeszcze przeglądarka. Ja wiem, że w Szwecji wszyscy maja odrzutowce nie komputery, ale bez przesady. Nie dość, że Origin to jeszcze Firefox/Chrome/Opera/Safari/IE (niepotrzebne skreślić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 00:01, Kraju napisał:

A to racja. Tak samo jak do BF-a 3 potrzebna jest odpalona jeszcze przeglądarka.

Byłoby to zjadliwe, gdyby nie trzeba było wyłączać gry, żeby... zmienić serwer. Nie dało się tego zrobić w grze? Tak narobili syfu, że się odechciewa grać, a hajs u EA się zgadza. Najlepsze, że w czwórce też to zapowiedzieli, chociaż w tym roku dla mnie to COD przejmuje pałeczkę, nawet jeśli wydali tylko ''te mistrzowskie nowe włosy na rękach''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acivision jest krok przed EA i pies jest tego dowodem. BF5 będzie stał pod znakiem psa, tylko że CoD miał to już dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 00:54, pawbuk napisał:

Tak naprawdę tak samo zbędny jak Steam :D

Tak samo zbędny? Czasy, kiedy steam był w ogóle zbędny już dawno przeminęły i każdy gracz pecetowy na chwilę obecną(poza-wciąż-awaryjnością w jakimś tam stopniu)powinien mieć tą platformę na dysku, zwłaszcza że Steam ma ok. 90% rynku pecetowego :D
Pobieranie i instalacja modów jednym przyciskiem. Ogromna ilość narzędzi moderskich w jednym miejscu, wraz z pomocą developerów, ''centrum społeczności'' w którym jednym kliknieciem w jednym miejscu widzisz zdjęcia, posty, filmy i zrobione w warsztacie rzeczy innych graczy, wraz z ocenami.
Greenlight. Możliwość zarabiania pieniędzy, sprzedawanie itemków z gier, tworzenie własnych przedmiotów do gier steamowych a potem możliwośc ich sprzedaży. Karty.

I nie mówię już o ogromnej ilości fantastycznych promocji. I nie mów mi, że którakolwiek platforma jest ''tak samo zbędna'' jak steam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Steam służy mi tak samo jak i Origin tylko i wyłącznie do uruchamiania gier :D Reszta to tylko bajery...niektóre ciekawsze, niektóre mniej, ale tylko bajery :D
Modów używam tylko w Skyrimie - rzeczywiście, łatwa instalacja jest niewątpliwym plusem, ale pamiętam, że w Morrowindzie też sobie bez problemu dawałem radę i trudno nie było.
Centrum społeczności? Nie korzystam. Na co mi zdjęcia, filmy, czy posty innych użytkowników? :D
Greenlight. Nie jestem twórcą gier, a gier indie nie lubię :D Zresztą, i tak nie miałbym czasu w to wszystko grać :D
Możliwość zarabiania kasy na Steamie poprzez sprzedaż kart i itemków? I tak mam tyle gier na koncie, w które jeszcze nie grałem...a ceny premierówek, którymi bylbym zainteresowany są na Steamie ogromne :D
Co do promocji to się zgodzę - to Steam pierwszy zaczął organizować takie wielkie przeceny, ale ostatnio został trochę w tyle.
Co mnie jeszcze wkurza w Steamie? Te wszystkie osiągnięcia, czy to w grach, czy na samym Streamie. Ktoś mnie zaczyna oceniać, a ja nie lubię być na każdym kroku oceniany, zwłaszcza jak gram :D
Co mi się w Steamie naprawdę podoba? Wszystkie gry mam w jednym miejscu, mogę je ściągnąć w każdej chwili na dowolny komputer i nie muszę się martwić o problemy z instalacją, czy o aktualizacje. To jest dla mnie główna wartość Steama. Jednak to samo mi oferuje Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2013 o 09:09, Kirabaxior napisał:

I nie mówię już o ogromnej ilości fantastycznych promocji. I nie mów mi, że którakolwiek
platforma jest ''tak samo zbędna'' jak steam :P


Nawet największa firma może upaść w wyniku kilku złych decyzji (THQ teoretycznie właśnie dlatego padło). Być może wzorem niektórych firm w razie czego udostępnią tryb offline na stałe... A może nie.
Dlatego warto mieć gry nie tylko Steamowe.
Dla osoby rzadko grającej karty nic nie znaczą- nie pozwalają tylko z góry cieszyć się skórkami na Steama (na prawdę to takie trudne zrobić inną niż czarna?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 09:26, Boguslav4 napisał:

Być może wzorem niektórych firm w razie czego udostępnią tryb offline
na stałe... A może nie.

Tryb offline na steamie jest, jeśli o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tu kończymy temat, Steam nie jest Ci potrzebny bo i tak nie interesują Cię jego funkcję. Mnie wręcz przeciwnie, więc nie ma co się spierać :P
PS. Ale Origin i tak ssie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 09:24, pawbuk napisał:

Szczerze? Steam służy mi tak samo jak i Origin tylko i wyłącznie do uruchamiania gier

Właśnie zauważyłem kolejny debilizm Origina. Po ściągnięciu gry - muszę ją instalować, to tak samo jakbym wkładał płytkę. Na steamie po ściągnięciu od razu klikam "Graj".

>niektóre ciekawsze, niektóre mniej, ale tylko bajery :D

Dnia 16.08.2013 o 09:24, pawbuk napisał:

Modów używam tylko w Skyrimie - rzeczywiście, łatwa instalacja jest niewątpliwym plusem,
ale pamiętam, że w Morrowindzie też sobie bez problemu dawałem radę i trudno nie było.
Centrum społeczności? Nie korzystam. Na co mi zdjęcia, filmy, czy posty innych użytkowników?
:D

Origin nie ma, steam ma community. Osobiście też za nimi jakoś nie przepadam, ale zakładka "Społeczeństwo" w ogóle mi nie przeszkadza, ponieważ i tak większość czasu siedzi się w "Biblioteka".

Dnia 16.08.2013 o 09:24, pawbuk napisał:

Greenlight. Nie jestem twórcą gier, a gier indie nie lubię :D Zresztą, i tak nie miałbym
czasu w to wszystko grać :D

To Ty nie jesteś, ale są osoby, które właściwie grają tylko w Indie Games.

Dnia 16.08.2013 o 09:24, pawbuk napisał:

Możliwość zarabiania kasy na Steamie poprzez sprzedaż kart i itemków? I tak mam tyle
gier na koncie, w które jeszcze nie grałem...a ceny premierówek, którymi bylbym zainteresowany
są na Steamie ogromne :D

Ale jest możliwość. Ludzie dzięki temu są w stanie kupować gry nie wydając przy tym swoich pieniędzy, tylko to zgromadzone w portfelu steam.

Dnia 16.08.2013 o 09:24, pawbuk napisał:

Co mnie jeszcze wkurza w Steamie? Te wszystkie osiągnięcia, czy to w grach, czy na samym
Streamie. Ktoś mnie zaczyna oceniać, a ja nie lubię być na każdym kroku oceniany, zwłaszcza
jak gram :D

Origin też ma osiągnięcia...

Dnia 16.08.2013 o 09:24, pawbuk napisał:

Co mi się w Steamie naprawdę podoba? Wszystkie gry mam w jednym miejscu, mogę je ściągnąć
w każdej chwili na dowolny komputer i nie muszę się martwić o problemy z instalacją,
czy o aktualizacje. To jest dla mnie główna wartość Steama. Jednak to samo mi oferuje
Origin.

Jak wyżej, po ściągnięciu muszę jeszcze instalować grę. Jak mówił kolega wyżej, steam ma większość na rynku i wychodzi na tym dobrze i on, i my - gracze. Tak samo jak potentatem w sprzęcie sieciowym jest Cisco. EA próbuje skopiować to co zapewnił nam steam, ale wychodzi im to słabo póki co. Może za jakiś czas będzie to funkcjonalne w jakimś tam stopniu. Dla mnie steam prowadzi w przypadku dystrybucji cyfrowej, a Origin ma strasznie długą drogę przed sobą. Z mojej strony koniec tematu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 09:37, Kirabaxior napisał:

No i tu kończymy temat, Steam nie jest Ci potrzebny bo i tak nie interesują Cię jego
funkcję. Mnie wręcz przeciwnie, więc nie ma co się spierać :P


Steam znacznie bardziej mi się podobał, kiedy nie był tak załadowany jak teraz :D O ile te wszystkie centra społeczności, ułatwienia dla modderów, czy też Greenlight mi nie przeszkadzają, to system oceniania mnie już wkurza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu krótkiej chwili kupiłem HoB dwóm osobom tutaj z forum.
Następnie napisał do mnie znajomy aby jemu też kupić bo nie ma ani PP ani konta w banku. Niestety od wczoraj przy próbie dokonania płatności anuluje mi zamówienie i wyświetla info, że kupiłem zbyt dużo paczek w zbyt krótkim okresie czasu.
Jak myślicie, długo będę musiał czekać na odnowienie możliwości kupienia bundle''a?
O ile w ogóle będę jeszcze mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować