Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Chodzi mi o system oceniania naszej aktywności :D Nie podoba mi się to :D
Wbrew pozorom - nie jestem przeciwnikiem Steama. Jednak nie uważam też, żeby było to najlepsze, co spotkało rynek pecetowy w ciągu ostatnich lat :D Poza tym taki monopol jednej firmy i jednej usługi wcale nie jest czymś pozytywnym, bo nigdy nie wiadomo czym może się skończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 09:36, Kirabaxior napisał:

> Być może wzorem niektórych firm w razie czego udostępnią tryb offline
> na stałe... A może nie.
Tryb offline na steamie jest, jeśli o to chodzi.


Wymagajacy chociaż raz posiadania dostępu do serwerów steama.
Gdyba za kilka lat Steam przestał istnieć (co się zawsze może zdarzyć, trudno mówić, by usługa Steam była wieczna jak ma raptem kilka lat i wszystko może się zmienić.) to i dostęp do wszystkich gier byłby stracony.
Oczywiście jest to sytuacja skranie wątpliwa.

No i dziwnie działająca opcja "Wstrzymaj wszystko"- kończy ściaganie aktualnej gry i zaczyna innej... Zamiast faktycznie wszystkie zatrzymać trzeba chwilę poczekać i po kolei wyłączać następne pobierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 09:39, SiDi napisał:

> Szczerze? Steam służy mi tak samo jak i Origin tylko i wyłącznie do uruchamiania
gier
>
Właśnie zauważyłem kolejny debilizm Origina. Po ściągnięciu gry - muszę ją instalować,
to tak samo jakbym wkładał płytkę. Na steamie po ściągnięciu od razu klikam "Graj".



Ale Steam też instaluje gry- kiedyś ktoś się tłumaczył, że odgórne instalowanie nie pozwoli sprawdzić czy wszystkie biblioteki są zainstalowane poprawnie.
Jest ot oczywiście najmniej uciążliwe, nie wspominając Uplaya- za każdym razem się aktualizuje, grę i patche (sic) trzeba instalować i inne takie. A może to tylko charakterystyczne dla Assasina 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 12:15, Boguslav4 napisał:

Wymagajacy chociaż raz posiadania dostępu do serwerów steama.
Gdyba za kilka lat Steam przestał istnieć (co się zawsze może zdarzyć, trudno mówić,
by usługa Steam była wieczna jak ma raptem kilka lat i wszystko może się zmienić.) to
i dostęp do wszystkich gier byłby stracony.
Oczywiście jest to sytuacja skranie wątpliwa.

Akurat ta aktywacja mi nie przeszkadza, bo każdy ma internet, zawsze mozna to zrobić z innego miejsca. Ale fakt, usługa ma te 10 lat(tak, powstała przy CS 1.6), w dodatku żadna z tych gier na steam nie jest nasza, tylko wypozżyczona.

Dnia 16.08.2013 o 12:15, Boguslav4 napisał:

No i dziwnie działająca opcja "Wstrzymaj wszystko"- kończy ściaganie aktualnej gry i
zaczyna innej... Zamiast faktycznie wszystkie zatrzymać trzeba chwilę poczekać i po kolei
wyłączać następne pobierania.

Wkurza mnie, że przy właczeniu gry pobieranie się wstrzymuje. Muszę wtedy altabować grę, by włączyć znów pobieranie.

@Pawbuk
No zdecydowanie ''nie jest to najlepsze co się zdarzyło graczom w ostatnich latach'', myślę że z najlepszych usług ostatnich lat to chyba PS+ z darmowymi grami co miesiąc za mniej niż średnia cena jednej gry na PS3 :P Nie mniej nie ma co hejtować, działać działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Aj, zła interpretacja :)

Battlelog to jakiś żarto jest. Pierwszy raz miałem problem z uruchomieniem gry. Bo kto widział, aby normalną grę uruchamiać przez przeglądarkę. W dodatku oczywiście Opera ma z tym problem, więc za każdym razem muszę włączać Chrome. To jest moja pierwsza styczność z "nowościami" od EA i jak na razie są one tylko negatywne. Gdybym kupił BF3 w czasie premiery, to chyba bym się zapłakał, ale jako że mam go (plus masę innych gier) za 20 złociszy, zagryzę zęby. Tak to jest gdy jakiś projekt jest robiony głównie pod kasę.

CatInABag=> Dostajesz kody na Origin oraz Steam jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero ostatnio Opera ma jakiś problem z Battlelogiem :)
Mi się w zasadzie bardzo podoba pomysł odpalania gry z poziomu przeglądarki i nie wiem czemu niby miałoby być lepsze wchodzenie na serwery z poziomu gry, skoro zajmuje podobną ilość czasu. Za pierwszym razem można się zdziwić, ale człowiek szybko się przyzwyczaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 10:27, Kirabaxior napisał:

Poważnie? Nie wiedziałem że jest blokada.
Kup z innego mejla po prostu, powinno wejść.

Nic z tego, już próbowałem.
Pewnie chodzi o płatność PayPal i maila, który jest z nim powiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 12:55, Perry_Cox napisał:

Battlelog to jakiś żarto jest.

I pomyśl, że używany jest we wszystkich ostatnio wydanych FPSach od EA :D Porażka, nie dość że BF4 to klon poprzednika, to jeszcze dalej w to brną. Podziękował, w tym roku wolę CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 12:15, Boguslav4 napisał:

Gdyba za kilka lat Steam przestał istnieć (...) to
i dostęp do wszystkich gier byłby stracony.

Gdyby Steam miał przestać istnieć, to na (chyba) miesiąc przed wyłączeniem serwerów pojawiłyby się oficjalne informacje o ich zamknięciu i prośbie o ściągnięcie całej biblioteki na dyski twarde. Było wałkowane tysiąc razy przez Valve :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 14:32, Kirabaxior napisał:

> Battlelog to jakiś żarto jest.
I pomyśl, że używany jest we wszystkich ostatnio wydanych FPSach od EA :D Porażka, nie
dość że BF4 to klon poprzednika, to jeszcze dalej w to brną. Podziękował, w tym roku
wolę CoDa.

z deszczu pod rynnę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 16:36, Arachnos napisał:

z deszczu pod rynnę? :D

Powiedzmy :D
Nie no, po prostu wolę w tym roku CoDa, jak EA ma odwalić manianę. I tak żadnej z tych gier nie kupię, roczny abonament na PS+ i GTA V mi starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę przenieść się z tymi pff-topami do tematów o Steam, Battlefieldzie czy innych do tego odpowiednich, kontynuowanie tej dyskusji tutaj zostanie potraktowane jako spam i odpowiednio nagrodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do płatności (szkoda, że Skrill''a nie ma):
Zamierzam kupić paczkę sobie oraz dla 2 braci i 2 kolegów - łącznie 5x tę paczkę.
Muszę za każdym razem brać pojedynczo czy mogę hurtem? Jeśli biorę dla kogoś to muszę zaznaczać opcje gift code? Czy może z jednego maila/nr karty albo PayPala tylko jedno zmówienie?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 14:55, mao_tse_tung napisał:

Zamierzam kupić paczkę sobie oraz dla 2 braci i 2 kolegów - łącznie 5x tę paczkę.
Muszę za każdym razem brać pojedynczo czy mogę hurtem?


Pojedynczo.

Dnia 17.08.2013 o 14:55, mao_tse_tung napisał:

Jeśli biorę dla kogoś to muszę zaznaczać opcje gift code?


Tak.

Dnia 17.08.2013 o 14:55, mao_tse_tung napisał:

Czy może z jednego maila/nr karty albo PayPala tylko jedno
zmówienie?


Możesz tyle, ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 14:55, mao_tse_tung napisał:

Ja mam pytanie co do płatności (szkoda, że Skrill''a nie ma):
Zamierzam kupić paczkę sobie oraz dla 2 braci i 2 kolegów - łącznie 5x tę paczkę.
Muszę za każdym razem brać pojedynczo czy mogę hurtem? Jeśli biorę dla kogoś to muszę
zaznaczać opcje gift code? Czy może z jednego maila/nr karty albo PayPala tylko jedno
zmówienie?

Z góry dzięki za pomoc.

Musisz kupić osobno.
Wystarczy, że w polu gdzie należy podać maila wpiszesz tego należącego do osoby, która dostanie kod. Nie musisz zaznaczać opcji "gift code" bo i tak link z grami zostanie wysłany na podanego maila.
Nie wiem czy uda ci się kupić 4 paczki bo ja kupiłem dwie pod rząd i więcej nie mogłem bo wyskakiwała informacja że nabyłem zbyt dużo paczek w krótkim odstępie czasu. Widocznie odnotowali zbyt dużo płatności z mojego konta PP i przypisanego do niego maila (mail podawany jako ten na który ma zostać wysłany link, nie ma tu znaczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jeżeli ktoś by mi kupił Bundle z HB to wtedy jak z tymi kodami do gier, które pojawią się w następnym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować