Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2013 o 17:53, Muradin_07 napisał:

Mam pytanie: czy jeżeli ktoś by mi kupił Bundle z HB to wtedy jak z tymi kodami do gier,
które pojawią się w następnym tygodniu?

Bez zmian, jeśli kupiono bundle przed rozszerzeniem nowe gry wchodzą w skład nawet najtańszego pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra. Tylko czy jeżeli ktoś kupi mi ten pakiet to dostanę maila z tymi kodami czy jak? Bo chodzi o to, że cały czas czekam na kasę aż dojdzie mi na PP i jakoś dojść nie może, a jak próbowałem za pomocą karty to cały czas mi ją odrzuca. I tak też przy okazji chciałem się zapytać czy byłby ktoś taki dobry, aby mi tego Bundla za tego dolara kupił. Kasę oddałbym jak tylko przyjdzie mi to, co idzie już dwa dni na PP :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 19:01, Muradin_07 napisał:

a jak próbowałem za pomocą karty to cały czas mi ją odrzuca


1) Głupie pytanie, ale czy masz na karcie blokadę transakcji internetowych? Ewentualnie jakiś limit? Wstyd przyznać, ale nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest, Play Store cały czas odrzucał mi kartę, sugerując, bym skontaktował się z moim bankiem. Po długich kombinacjach miła pani zapytała "a ustawił pan limit transakcji internetowych powyżej 0 złotych?" i dopiero to załatwiło sprawę. Teraz nie ma żadnych problemów z Kickstarterem, Play Store itp.

2) Dodaj kartę do konta PayPal, nie będziesz musiał robić na nie przelewów, kasa będzie ściągana automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... tak może być, że nie ma tych transakcji internetowych ta karta, bo jak za pomocą mojej dokonywałem płatności za Giermasz to wszystko poszło bez problemów. Swoją podpiąłem pod PP, ale tam mam zero po ostatnich zakupach. To chciałem skorzystać po prostu z innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o nową paczkę gier z Humble Bundle? Będzie albo od razu po zakończeniu tego z Originem, czyli zobacz na stronie na liczniku za ile się kończy albo pojawi się po jakimś tygodniu lub dwóch od zakończenia poprzedniej. Te cotygodniowe, jak sama nazwa wskazuje, są co tydzień w czwartki od 20:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybka piłka. Słyszałem, że w Media Markcie w dniach premiery danej gry można ją zastać w bardzo okazyjnej cenie. Czy to prawda? Jeżeli tak to obowiązuje to we wszystkich oddziałach w Polsce? (dokładniej chodzi mi czy w Szczecinie czegoś podobnego można doświadczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 15:28, Qbasmok napisał:

Panowie, szybka piłka. Słyszałem, że w Media Markcie w dniach premiery danej gry można
ją zastać w bardzo okazyjnej cenie. Czy to prawda? Jeżeli tak to obowiązuje to we wszystkich
oddziałach w Polsce? (dokładniej chodzi mi czy w Szczecinie czegoś podobnego można doświadczyć).


To zależy od gry i od marketu
kilka lat wcześniej ja, gry na PC kupowałem tylko w MM i to jeszcze przed oficjalną premierą danego tytułu, ale teraz już tak dobrze nie jest, ale nadal jest taniej, choć teraz wygrywa raczej Saturn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 15:54, Kraju napisał:

Konkrety panie, konkrety. Jaki market, jaka gra, jaka cena, jaka prawda?

Jakie konkrety, "Panie", market masz "Pan" podany, a chcę tylko dowiedzieć się odnośnie polityki MM o rzekomych przystępnych cenach gier w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 15:28, Qbasmok napisał:

Czy to prawda?


Nie wiem, jak jest teraz, ale jeszcze parę lat temu była to prawda. Pamiętam, ze edycję specjalną "Crysisa" (w metalowym pudełeczku itp), która na gramie kosztowała chyba 140 (czy jakoś tak) złociszy, kupiłem w MM za 112. Jeśli zależy Ci na wersjach pudełkowych, to tak - spore szanse są na to, że w marketach (MM i Saturn) znajdziesz je taniej, niż w innych sklepach. Ale i tak najczęściej wychodzi o kilkanaście - kilkadziesiąt procent drożej, niż klucz elektroniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uznaję gier cyfrowych. tylko i wyłącznie jako freegames w ramach subskrypcji ps+. Dobrze Panowie, dzięki, ale jak sami mówicie "nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze pare lat temu...",a mi dokładnie chodzi o aktualne ewentualne promocje obowiązujące w MM. Precyzując - o gry na ps3, a żeby być jeszcze bardziej dokładnym Saints Row 4 i nowy Splinter Cell Blacklist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 16:15, Qbasmok napisał:

Precyzując - o gry na ps3


To od razu trzeba było tak mówić. Nie wiem, nie znam się :)

(ale podejrzewam, że wiele w tej sprawie się nie zmieniło i że obowiązuje to też w przypadku gier konsolowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2013 o 20:04, Ring5 napisał:

1) Głupie pytanie, ale czy masz na karcie blokadę transakcji internetowych? Ewentualnie
jakiś limit? Wstyd przyznać, ale nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest, Play Store
cały czas odrzucał mi kartę, sugerując, bym skontaktował się z moim bankiem. Po długich
kombinacjach miła pani zapytała "a ustawił pan limit transakcji internetowych powyżej
0 złotych?" i dopiero to załatwiło sprawę. Teraz nie ma żadnych problemów z Kickstarterem,
Play Store itp.


A ja myślałem, że mam jakieś ubogie konto bo nie mogłem płacić kartą przez Internet :< A tutaj taka świetna wiadomość. +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jest tak, że w MM za gry zapłacimy mniej niż w takim Empiku. Inne porównanie to w Neonet dostałem SC II HotS za 100 zł, gdzie wszędzie było po 130-140 zł. Tak więc na pewno nie przepłacisz kupując w MM. Nie słyszałem żeby ktoś raczej tam przepłacił.

Ponawiam przy okazji pytanie o tego HB: czy jest ktoś może taki dobry, aby mi mógł (czy to z mojego konta HB czy też przez gift code) kupić za 1$ Origin Bundle? Oddam kasę jak tylko przyjdzie mi jutro na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 16:15, Qbasmok napisał:

Nie uznaję gier cyfrowych. tylko i wyłącznie jako freegames w ramach subskrypcji ps+.
Dobrze Panowie, dzięki, ale jak sami mówicie "nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze pare
lat temu...",a mi dokładnie chodzi o aktualne ewentualne promocje obowiązujące w MM.
Precyzując - o gry na ps3, a żeby być jeszcze bardziej dokładnym Saints Row 4 i nowy
Splinter Cell Blacklist.

To się pytaj konkretnych pracowników MM a nie nas, bo to oni ustalają u siebie ceny. Zazwyczaj jest taniej ale nie jest to regułą. Szczególnie zauważyłem że Lubelski MM ma gdzieś takie promocje... wyjątkowo zrobili taką podczas wydania Diablo III na PC. Wtedy mieli najtaniej (154 zł przy powszechnej cenie 200zł) Za to w Kielcach już częściej takie obniżki na czas premier mają.
Nie wiem jak z grami na konsole, ale też niekiedy było taniej.
W Tesco raz dostałem Black Opsa II za 94 zł kiedy to chodził po 120-140.

Ale i tak najtaniej wychodzą cyfrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2013 o 17:17, Darkstar181 napisał:

To się pytaj konkretnych pracowników MM a nie nas,


A pocóż w takim razie ten temat? Chyba dokładnie po to, by niezwłocznie dowiedzieć się o "Promocjach Okazjach w m.in. MM". Anyway dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 17:20, Qbasmok napisał:


> To się pytaj konkretnych pracowników MM a nie nas,

A pocóż w takim razie ten temat? Chyba dokładnie po to, by niezwłocznie dowiedzieć się
o "Promocjach Okazjach w m.in. MM". Anyway dzięki.

Tłumaczę jak krowie na granicy : Te promocje NIE są regułą, są, zależne od konkretnego oddziału, to że u mnie w Kielcach dana gra w MM jest tańsza nie znaczy że u Ciebie TEŻ tak będzie.
Ty się o to pytasz tak jak by to była reguła, a tak nie jest. Nikt Ci nie powie czy dana gra będzie na 100% tańsza w dniu premiery w MM bo to wróżenie z fusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kolegą Zatha się dogadałem, dzięki wielkie jeszcze raz tutaj :)

Jak wcześniej już mówiłem - kod do Burnouta wcześniej miałem. Tak więc tutaj wrzucam, kto chciałby sobie pojeździć i porozbijać się po mieście zanim wrzesień nadejdzie. Poprawki, rok szkolny i inne tego typu sprawy.

Kod:

Spoiler

NGND4-8K6KT-AMH9N



Życzę miłej gry :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować