Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2013 o 17:25, Darkstar181 napisał:

>


Reguła, nie reguła, pytałem się czy w ogóle taka opcja jest dostępna, usłyszałem o niej w necie, więc chciałem się coś na ten temat dowiedzieć. Napisałeś wcześniej to samo, ja załapałem, nie prosiłem o więcej, a Ty mi piszesz znów to samo. Que? Kto teraz będzie naszą "przysłowiową krową"? Tyle żartobliwości. Już wiem o co chodzi, także dalsza konwersacja byłaby zbędna. W każdym razie, dzięki za łopatologiczne naświetlenie sprawy, chyba najlepiej będzie udać się do sklepu w dniu premiery i dowiedzieć na własną rękę - tak też zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak pewnie wielu z was skorzystałem z ostatniego humbla bundla z grami EA. Mam jednak problem z pobraniem Battlefielda 3. Kiedykolwiek zaczynam pobierać, zejdzie mi kilka procent (najwięcej było to 26%) a potem pobieranie po prostu staje. Wszystko co mogło by zakłócać pobieranie mam wyłączone, firewalle tak samo, jednak nic nie pomaga. Origina mam oczywiście zapdejtowanego do najnowszej wersji. Ktoś wie co robić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo. Po prostu wyłączałem i włączałem na nowo Origina za każdym razem. Trochę to trwało, ale w końcu udało się pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2013 o 19:56, Nagaroth napisał:

Ok, jak pewnie wielu z was skorzystałem z ostatniego humbla bundla z grami EA. Mam jednak
problem z pobraniem Battlefielda 3. Kiedykolwiek zaczynam pobierać, zejdzie mi kilka
procent (najwięcej było to 26%) a potem pobieranie po prostu staje. Wszystko co mogło
by zakłócać pobieranie mam wyłączone, firewalle tak samo, jednak nic nie pomaga. Origina
mam oczywiście zapdejtowanego do najnowszej wersji. Ktoś wie co robić w takiej sytuacji?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=86834&u=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy gry dostępne w tym Bundle posiadają możliwość gry po polsku? Chodzi mi oczywiście o te, które zostały wydane po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 11:43, Irrlii napisał:

Mam pytanie.

Czy gry dostępne w tym Bundle posiadają możliwość gry po polsku? Chodzi mi oczywiście
o te, które zostały wydane po polsku.

Jeśli na Steam/Origin zostały wydane po polsku, to jak najbardziej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno EA nie chce dać dodatkowych gier do bundle''a, z kolei ludzie z HB piszą, że możemy liczyć na nowe tytuły. Jak dla mnie EA mogłoby już niczego nie dawać, a i tak ich bundle będzie stał na podium zaraz obok Deep Silver Bundle oraz THQ Bundle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 01:17, Gumisiek2 napisał:

Podobno EA nie chce dać dodatkowych gier do bundle''a,

Skąd info? Ludzie często wymyślają bzdury, to wiesz :P

Dnia 22.08.2013 o 01:17, Gumisiek2 napisał:

Jak dla mnie EA mogłoby już niczego nie dawać, a i tak
ich bundle będzie stał na podium zaraz obok Deep Silver Bundle oraz THQ Bundle.

Dokładnie. THQ Bundle to była petarda, trochę zarobili na Saints Row 3(sam skorzystałem, gierka przekozacka), ale szkoda, że raczej ich to nie wyciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz na logikę wziąłem... przecież jeszcze mamy promocje na Origin z kluczami do wielu tytułów. Tak więc może faktycznie nie będzie żadnego bonusa, tym bardziej że tak jak ktoś zauważył - wcześniej zawsze była informacja o tym, że jakieś bonusy będą. Teraz jej nie ma, więc może EA w ogóle nie ma planu dać bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to, gdzie bym nie zajrzał, widzę plotki o tym, że mają dodać Bulletstorm, Red Alert 3, Dead Space 2 i MOH:Airborne (i to tylko dodatki steamowe, więc może wrzucą jeszcze coś "Origin only"). Wszystko to ma podobno podstawy w rejestrach steamowych, ale jakoś nie miałem czasu się w to zagłębiać... http://www.reddit.com/r/Steam/comments/1kfce2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 08:49, Kirabaxior napisał:

Skąd info? Ludzie często wymyślają bzdury, to wiesz :P


Podobno EA w odpowiedzi na pytanie na Facebooku o dodatkowe gry odpowiedziało "Damy je albo ich nie damy". Z kolei na facebookowym profilu HB znajdują się komentarze potępiające to, że EA nie dało dodatkowych gier do bundle''a, tak jakby było to już przesądzone. Czas pokaże, co planują Elektronicy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewniają sobie reklamę, gdyby potwierdzili wszystko od razu, wszystko by ucichło po wstępnych zachwytach bundlem, a tak nikt nic nie wie, wszyscy dyskutują, fora pełne plotek, a znaczek EA niedługo będzie można znaleźć nawet w lodówce:)

Na GOGu przecenili Wiedźmaka o75% dla osób które przez ostatnie lata ukrywały się w dźungli i nie miały okazji zakupić w innych promocjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 15:41, darkwind21 napisał:

Zapewniają sobie reklamę, gdyby potwierdzili wszystko od razu, wszystko by ucichło po
wstępnych zachwytach bundlem, a tak nikt nic nie wie, wszyscy dyskutują, fora pełne plotek,
a znaczek EA niedługo będzie można znaleźć nawet w lodówce:)


Tylko, że dodatkowe gry zawsze pojawiają się po tygodniu, więc już nie ma co na nie liczyć. A często głosy graczy są krytyczne w tym temacie. I rzuca to złe światło na EA i całą tę akcję. Ludzie przyzwyczajeni są, że dostaną coś jeszcze za darmo i stąd te głosy. Ale dobry pijar to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 16:47, Kraju napisał:

Tylko, że dodatkowe gry zawsze pojawiają się po tygodniu, więc już nie ma co na nie liczyć.
A często głosy graczy są krytyczne w tym temacie. I rzuca to złe światło na EA i całą
tę akcję. Ludzie przyzwyczajeni są, że dostaną coś jeszcze za darmo i stąd te głosy.
Ale dobry pijar to to nie jest.


Nieee, dlaczego? Cała kasa poszła nie do kiesy EA tylko na cele charytatywne. No ewentualnie Humble Tip... Więc przecież nie muszą nic dawać dodatkowego. Przecież tam nigdzie nie jest napisane "Kup wcześniej, dostaniesz bonusy". Tradycja tradycją, ale raczej zapisana nigdzie nie była.

Jedyne co chyba tutaj może HB zrobić to po prostu odpowiedzieć - będzie albo nie będzie. Na razie jedyne co się pojawia to to ile kasy zostało zebrane. A wydaje mi się, że jednak jeżeli coś się pojawi to będzie to dostępne dla osób, które kupiły Bundle za więcej niż średnia, a nie dla wszystkich. A tak być też może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 16:47, Kraju napisał:

A często głosy graczy są krytyczne w tym temacie. I rzuca to złe światło na EA i całą
tę akcję. Ludzie przyzwyczajeni są, że dostaną coś jeszcze za darmo i stąd te głosy.

Ludziom się w tyłkach poprzewracało. Dostali 8 świetnych gier za bezcen i jeszcze bluzgają, że jak te przeklęte EA śmiało nie dawać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 17:44, Buhahahahaha napisał:

No nic nie poradzisz, że ludzie są chciwi niczym ten murzyn z kawału, gdzie jedząc otrzymaną
kaszankę skonczył na łokciu :/


A tego to ja nie słyszałem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować