Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2013 o 16:57, Muradin_07 napisał:

Nieee, dlaczego? Cała kasa poszła nie do kiesy EA tylko na cele charytatywne. No ewentualnie
Humble Tip... Więc przecież nie muszą nic dawać dodatkowego. Przecież tam nigdzie nie
jest napisane "Kup wcześniej, dostaniesz bonusy". Tradycja tradycją, ale raczej zapisana
nigdzie nie była.


Co nie, bo nie bardzo wiem? Właśnie chodzi o tradycję i przyzwyczajenie ludzi, że zawsze po tygodniu coś dodatkowego się dostanie.

Dnia 22.08.2013 o 16:57, Muradin_07 napisał:

Jedyne co chyba tutaj może HB zrobić to po prostu odpowiedzieć - będzie albo nie będzie.
Na razie jedyne co się pojawia to to ile kasy zostało zebrane. A wydaje mi się, że jednak
jeżeli coś się pojawi to będzie to dostępne dla osób, które kupiły Bundle za więcej niż
średnia, a nie dla wszystkich. A tak być też może...


Już nie będzie. Jeżeli nie dali nic po tygodniu, to już nic dodatkowego nie będzie.

Dared00
Tym bardziej, że cała kasa idzie na cele charytatywne i do humbla. Ale tak to jest, dasz palec to całą rękę wezmą. Dla mnie sam BF3 za te 4,80 dolców już wystarczy, a tu dodatkowo jeszcze tyle gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 18:52, Kraju napisał:

Co nie, bo nie bardzo wiem? Właśnie chodzi o tradycję i przyzwyczajenie ludzi, że zawsze
po tygodniu coś dodatkowego się dostanie.


Przyzwyczajenia zawsze można zmienić. Tym bardziej, że to pokazuje u niektórych co tak naprawdę liczyło się w tej całej akcji. Wiele osób pisze o tym, że zawsze tak było albo też "powiedziałem kumplowi aby kupił, to dostanie darmowe gry, a teraz wyszedłem na idiotę". No ale... przecież nikt nie mówił, że tak będzie.

Dnia 22.08.2013 o 18:52, Kraju napisał:

Już nie będzie. Jeżeli nie dali nic po tygodniu, to już nic dodatkowego nie będzie.


A tutaj może właśnie zagra na przyzwyczajeniach ludzi i coś da. Jeżeli nie da to powiem trudno. Ewentualnie wezmę i kupię jeszcze jeden pakiet dla BFa później, a resztę kluczy oddam w dobre ręce. Mi się wydaje, że HB powinno dla uciszenia wszystkich powiedzieć - będzie albo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Populus... Kiedyś coś o tej grze słyszałem. Jak byłem w podstawówce chyba.

Edit: najlepsze jest to, że ludzie teraz na fb jeszcze potrafią narzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 20:14, Muradin_07 napisał:

Ten Populus... Kiedyś coś o tej grze słyszałem. Jak byłem w podstawówce chyba.


Klasyka od Piotrusia (tego od Fable) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 20:46, wraaagh napisał:

Coś im się tam... Nie przebiłem średniej, a Red Alert 3 oraz Populous i tak dostałem.


Bo kupiłeś wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 20:14, Muradin_07 napisał:

najlepsze jest to, że ludzie teraz na fb jeszcze potrafią narzekać...


Bo tak niestety jest. Ja tam sie z bundla cieszę, bo do tej pory nie miałem żadnej gry z zestawu. Żadnej? No, prawie żadnej. :) Miałem kiedyś Populous w wersji na amigę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie się cieszę, bo pamiętam właśnie ten tytuł, ale nigdy przyjemności zagrania w niego nie miałem. Tylko po tych wszystkich bundlach i innych promocjach to mam teraz tyle do ogrania, że raczej w tym roku to będzie ciężko to wszystko zaliczyć. Choć już sobie kolejność zrobiłem i pierwszego do końca Saints Row The Third ogarnę. Właśnie z tego Deep Silver bundle najbardziej mi na nim zależało z DLCkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to łącznie z bonusem aktywowałem tylko 3 gry (Steam), a i tak się cieszę. Normalnie np. MoHa można by było wyrwać za nie mniej niż 7,50€ (-75%), a tyle za takiego krótkiego FPSa bym nie zapłacił. Tymczasem w bundlu wyszły 33 centy i mam okazję zagrać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe są dwie: C&C: Red Alert 3 i Populus bez względu na kwotę, jaką się wpłaciło

Swoją drogą ktoś taki dosyć ciekawy pomysł na bundle wrzucił - Bethesda Bundle... czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 23:34, Muradin_07 napisał:

Swoją drogą ktoś taki dosyć ciekawy pomysł na bundle wrzucił - Bethesda Bundle... czy
coś takiego.


Też o tym słyszałem. Kto wie co zdarzy się za te niecałe 6 dni. Wszystkiego się spodziewam oprócz Blizzarda, Activision (nota bene to ta sama firma) i 2K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 00:10, Kraju napisał:

Też o tym słyszałem. Kto wie co zdarzy się za te niecałe 6 dni. Wszystkiego się spodziewam
oprócz Blizzarda, Activision (nota bene to ta sama firma) i 2K.


Raczej za 20 dni, bo przeważnie jest 2 tygodnie przerwy po "dużych" bundlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bez względu? Populous i Red Alert są ewidentnie pod "Pay more". Trzeba więc zapłacić więcej niż średnią.

Problem może być taki, że Bethseda nie ma az tak dużej liczby gier.
Rage, Hunted: Demon''s Forge, TES III, IV, V, Wolfenstein X, Doom X, Quake X, Fallout 3, Fallout: NV, Arx Fatalis, Darm Messiah of Might and Magic, Dishonored.

Dishonored na pewno nie dadzą. Skyrim też nie. Zostaje jakieś 17 gier. Jest to chyba 90% tego co posiada Bethesda.

@Perry_Cox
EA jest akurat tym dobrym spośród złych (złych jako "evil", a nie "bad") wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu. Ale teraz wiem, że w sprawach Bundle sprawa jest otwarta, ale nie spodziewam się też gier wymienionych wcześniej wydawców. Nie znaczy to, że Humble mnie znowu kiedyś zaskoczy.

MastAlol
Origin Bundle pojawił się od razu po zakończeniu poprzedniego Bundle.Także nigdy nie wiadomo, kiedy spodziewać się kolejnego. Ale pewnie Humble da trochę odpocząć, po takiej akcji z EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2013 o 00:19, Sigu napisał:

@Perry_Cox
EA jest akurat tym dobrym spośród złych (złych jako "evil", a nie "bad") wydawców.

Cóż, mimo Origina i kilku głupich pomysłów EA musi bardziej się postarać aby dogonić Acti.

Tak sobie myślę, że niedługo to całe Humble Bundle może odbić się wydawcą jeśli będą nas tak rozpieszczać. Zwyczajnie ludzie przestaną kupować gry (nie całkiem, ale na pewno mniej), bo będą czekać na takie okazje. Nie wiem na ile jest to prawdopodobne, ale jeśli tak dalej pójdzie, to nie będzie można tego wykluczyć. Może będzie na krótki okres dobre dla nas, klientów, ale znając życie wydawcy mogą wpaść na coś głupiego, aby się odbić. Tak tylko głośno myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Większość dochodu twórców to nowe gry. Nie mów, że nie kupisz nowego NBA, COD, czy BF, bo czekasz na Humble Bundle od Introversion. Strata, jeśli w ogóle, jest pomijalnie mała. Dodatkowo, cóż, dostajesz BF3, którego i tak byś nie kupił, jeśli już nie kupiłeś. Tak samo z Simsami. Nie zapomnij jednak, że te gry mają dodatki. Sądzę, że EA zanotowało niezły skok wykupów dodatków do Simsów i Premium do BF. Na takiej zasadzie to działa.

EA oddaje fundusze na akcje charytatywne, robi sobie niesamowicie dobry PR i zarabia na boku dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 01:21, Sigu napisał:

EA oddaje fundusze na akcje charytatywne, robi sobie niesamowicie dobry PR i zarabia
na boku dodatkami.


Tym bardziej, że tydzień przed Humblem zrobili mega promocje na Originie. Co zrobili tydzień po rozpoczęciu się Origin Bundle? Dokładnie to samo. Kto nie skusi się na Premium do BF-a za 50 zł? Ok, ja się nie skusiłem, bo to co mam w multi mnie wystarcza, ale co najmniej kilkadziesiąt tysięcy zaopatrzyło się w to premium. Jest dokładnie tak jak mówisz. Skoro do tej pory, po tylu przecenach nie kupiło się BF-a 3, Simsów, Dead Space i innych, to już by się nie kupiło. Ale kwestia DLC, to zupełnie inna sprawa. I na pewno EA bardzo liczyło na profity z dodatków do gier. Zapewne na tym się nie przejechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować