Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Chodziło mi o to, że jak ktoś zapłacił wcześniej to dostaje je od razu bez względu na to ile zapłacił.

Co do gier Bethy to jakby obstawiać to co... Fallout 3, może Rage, trzeci TES. Akurat jakby rozdawali to wersje związane ze średnią mogłyby być ze wszystkimi DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 23:34, Muradin_07 napisał:

Dodatkowe są dwie: C&C: Red Alert 3 i Populus bez względu na kwotę, jaką się wpłaciło

Swoją drogą ktoś taki dosyć ciekawy pomysł na bundle wrzucił - Bethesda Bundle... czy
coś takiego.

A to sims 3 bo bym kupił dla córki dla samych simów a ta reszta to do oddanie niepotrzebne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to zawsze możesz się ze mną podzielić BFem jeżeli nie będzie potrzebne ;D. Albo też możemy się za coś wymienić. Nie no... akurat w to by było mi ciężko uwierzyć.

Ale ogólnie to też miałem taki pomysł, aby kupić dla siostry Simsy. Ale jakoś wzięła i mi powiedziała, że nie potrzebuje.

@Hareton: a czy czasem u siebie na kanale YT Rock nie reklamuje tego sklepu? Bo coś widziałem u niego pod filmikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapłacić powyżej kwoty pewnej (pewnej... tej co jest jako średnia, czyli koło 5 $) to dostaniesz wszystko, co tam jest łącznie z TS3, BF3, C&C i Populusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 10:06, Hareton napisał:

Z tego co czytałem, tanie cd-keye do gier u nas są często zdobywane nielegalnie, kradzione.
Ma ktoś pojęcie, czy tak duży sklep jak keye.pl w tej kwestii jest godny zaufania? Np.
ta oferta http://www.keye.pl/games/product/id/4007/Diablo-Diablo-3---KLUCZ

Keye to sprawdzony sklep.
A ta cena to wcale tyłka nie urywa. Diablo w pewnym momencie mogłeś dostać za 99 zł w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę, hehe :D No ja Kołobrzeska, zawsze nie wiedziałem czy to centrum czy nie. Na Podgrodziu miałem mieszkać jak zacznie się nowy rok akademicki, ale zrezygnowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To aby już spamu nie robić - jak coś to możesz pisać czy tu czy tu jak Ci podałem, chociaż na GSie jest wszystko. Wtedy się dogadamy co do tego BFa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 11:26, Kirabaxior napisał:

Już dodali Red Alert 3 z dodatkiem.


Sie moge mylic, ale dodali chyba tylko Uprising, nie caly RA3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 11:31, Kirabaxior napisał:

Sprawdzi się.


Kod dotyczy Uprising, w opisie mowia o "stand-alone expansion", podane jest jako "Red Alert 3 - Uprising", nie (jak w simsach) "Red Alert 3 + Uprising".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 11:30, Ring5 napisał:

Sie moge mylic, ale dodali chyba tylko Uprising, nie caly RA3.


Nie mylisz się. To samodzielny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja panikowałem? :P Napisałem przecież, że dla mnie bundle mógłby się zakończyć na pierwszym rzucie, a i tak byłbym bardzo zadowolony, gdyż żadnej z gier nie miałem okazji wcześniej ograć, a w Burnoucie już zdążyłem się zakochać. Na innych forach dzieciarnia już płacze, że bonusy poniżej poziomu. Dostali 8 świetnych gier za cenę paczki gum i jeszcze narzekają.

EDIT: BTW. EA nawet sprytnie rozegrało sprawę z Dead Space 2. Coś czuję, że sprzedaż tej konkretnej części może w najbliższym czasie nieco wzrosnąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować