Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2013 o 13:27, Gumisiek2 napisał:

EDIT: BTW. EA nawet sprytnie rozegrało sprawę z Dead Space 2. Coś czuję, że sprzedaż
tej konkretnej części może w najbliższym czasie nieco wzrosnąć ;-)

Ciekawe czemu nie zrobili tego z trójką... może dlatego, że dwójka jest chyba najlepsza :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 13:38, Kirabaxior napisał:

Ciekawe czemu nie zrobili tego z trójką... może dlatego, że dwójka jest chyba najlepsza

Jakby dali 1 i 2, to zdecydowana większość ludzi skończyłaby po dwójce. Dali 1 i 3, więc ludzie są niejako zmuszeni do zakupu DS2, jeżeli chcą zachować ciągłość historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 13:27, Gumisiek2 napisał:

EDIT: BTW. EA nawet sprytnie rozegrało sprawę z Dead Space 2. Coś czuję, że sprzedaż
tej konkretnej części może w najbliższym czasie nieco wzrosnąć ;-)


Wszystko ok, tylko że w najnowszych promocjach na Originie przeceniony jest tylko DS3. Więc gdyby liczyli na wysoką sprzedać dwójki, raczej by ją przecenili. Inne założenia biznesowe są w tym przypadku bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:31, Kraju napisał:

Wszystko ok, tylko że w najnowszych promocjach na Originie przeceniony jest tylko DS3.
Więc gdyby liczyli na wysoką sprzedać dwójki, raczej by ją przecenili. Inne założenia
biznesowe są w tym przypadku bezsensowne.


A po co mają przeceniać dwójkę? Ludzie kupują gry w normalnych cenach, nie każdy czatuje i kupuję gry tylko i wyłącznie w czasie promocji. Dali jedynkę i trójkę i mają już tysiące graczy na haku którzy kupią dwójkę tak czy siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:37, Nagaroth napisał:

A po co mają przeceniać dwójkę? Ludzie kupują gry w normalnych cenach, nie każdy czatuje
i kupuję gry tylko i wyłącznie w czasie promocji. Dali jedynkę i trójkę i mają już tysiące
graczy na haku którzy kupią dwójkę tak czy siak.


Może dlatego, żeby napędzić sprzedaż i zachęcić do wydania pieniędzy niezdecydowanych do zakupu? DS2 to już stara gra i każdy kto już chciał ją przeszedł. Teraz pozostali gracze, którzy nie są fanami serii albo nie zagrali z różnych okoliczności. Zachęcić ich do wydania 50 zł w tym przypadku nie jest rzeczą łatwą, ale 20-30 zł już bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak promocje na Originie obejmuje więcej gier niż jest tam rozpisane. Także plus dla EA, bo to dobry ruch. Ale cena pudełkowa to wydatek rzędu 50 zł, chyba że są jakieś promocje w marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry temat.
Zostało mi trochę kasy z kart i widzę, że Don''t Starve jest w przecenie.
Jest ktoś chętny na zakup 2-packa? Ja kupuje i ktoś swoją dolę wysyła poprzez PayPala lub wpłaca bezpośrednio na konto.

Ps. Tak, na GMG jest z voucherem za 8,4$, ale tutaj nic nie muszę płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś gdzieś jakąś promocję na xboxa 360?
W grudniu jak kupowałem na prezent to udało się za 450zł w carrefourze a jak teraz patrzę po sieci to poniżej 600 praktycznie nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 18:19, SiDi napisał:

To i tak drogo. Ja w zimę za Dont Starve dałem piątaka. Poczekaj, jeszcze stanieje pewnie.


Albo będzie w humblu niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 20:09, DarkWolf_PL napisał:

Mortal Komabat za 27 zeta


Dzięki za cynk. Szkoda tylko, że sobie nie kupię, bo z jakiegoś powodu GMG odrzuca mojego PayPala :( Wszystkie dane się zgadzają, na Steamie działa, a tu cały czas "ooops, we cannot compute". Trudno się mówi, trzeba będzie poczekać na Steamową wyprzedaż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy jest gdzieś możliwość odkupienia Humble Deep Silver Bundle? Na allegro są trochę wygórowane ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może aplikację IKO ??? To Wam się przyda... na empik.com jest promocja , trzeba zapłacić za zakupy własnie aplikacją IKO żeby dostać Kartę Prezentową warta 20 zł. Ale karty dostanie 100 najszybszych osób. Nie wiem czy mi się uda ale jesli nie to bedzie jeszcze okazja we wrześniu[na smyk.pl działa tez taka promocja]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować