Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Zyskują przede wszystkim gracze, bo tak jak wspomniałeś, za niewielką kwotę kilka świetnych gier. Kto bierze do kieszeni te nasze pieniądze? Twórcy Humbla, bo muszą mieć kasę na utrzymanie infrastruktury, no i to jest ich stały dochód (czyt. pensja), fundacje charytatywne, a także wydawcy. W przypadku gier indie, sporo pieniędzy otrzymują producenci, co pozwala im na dalsze tworzenie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, chyba lekko uzależniłem się od HB, bo z obecnego nie interesuje mnie praktycznie nic (przynajmniej póki co, bo właściwie to kojarzę jako tako tylko EU III, a resztę pobieżnie sprawdziłem na GOL-u), a i tak go zakupiłem, bo aż szkoda nie kupić tylu gier za takie grosze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa kolekcjonowanie. Też to mam. Za taką cenę, to nawet nieznane gry można kupić, nawet jeżeli się w nie nigdy nie zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 03:59, Kraju napisał:

To się nazywa kolekcjonowanie. Też to mam. Za taką cenę, to nawet nieznane gry można
kupić, nawet jeżeli się w nie nigdy nie zagra.

Dzięki bogu :) A myślałem, że tylko ja tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi to nazwać kolekcjonowaniem, bo prawda jest taka, że kupuję gry, bo jest ich wiele, a kosztują grosze. Kolekcjonerzy mają natomiast to do siebie, że po pewnym czasie wydają niemałe pieniądze na swoją kolekcję. No i są to zwykłe tytuły przypisane do wirtualnego konta, więc co to za kolekcja? OK, z definicji może i tak, ale nie z mojej ;-) Mam w rodzinie fana jeżdżenia po różnego rodzaju "zrzutach" i przywożenia do domu różnego złomu kupionego za grosze, ale ciężko go nazwać kolekcjonerem ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 02:55, Gumisiek2 napisał:

Ech, chyba lekko uzależniłem się od HB, bo z obecnego nie interesuje mnie praktycznie
nic (przynajmniej póki co, bo właściwie to kojarzę jako tako tylko EU III, a resztę pobieżnie
sprawdziłem na GOL-u), a i tak go zakupiłem, bo aż szkoda nie kupić tylu gier za takie
grosze :/

Warlock to fajna turówka, Leviathan Warships bardzo dobrq taktyczna morska strategia, głównie do multi, ale single też jest. No i Crusader Kings 2 - jedna z lepszych strategii totalnych ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś czy ten Crusader Knight 2 na humblebumble to jest po Polsku.
na steam nie ma o tym info.
Gra wygląda miodnie ale mój angielski nie pozwoli mi się przebić przez zawiłości tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie nie ma go w języku angielskim, więc w HB też go nie będzie ;)

BTW: Chcecie darmowego Zeno Clasha i 33% zniżki na drugą jego część?

https://na.alienwarearena.com/deal/33-off-zeno-clash-2-and-free-copy-of-the-original-zeno-clash

Wystarczy się zarejestrować, zdobyć kluczyk i zarejestrować go na Steamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny jak ktoś coś będzie wiedział o Killzone Najemnik. Czy w jakimś markecie już jest i po ile. Bo cena powinna być do 149zł a w euro rtv agd niby 189zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 13:35, Kafar napisał:

Będę wdzięczny jak ktoś coś będzie wiedział o Killzone Najemnik. Czy w jakimś markecie
już jest i po ile. Bo cena powinna być do 149zł a w euro rtv agd niby 189zł ;/


Ja zamówiłem na amazonie za 25 funtów (ok 130zł) teraz cena podskoczyła na 28 Funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 13:40, Kraju napisał:

150 zł nie kosztuje tylko wersja cyfrowa? Pudełkowe chyba są droższe.


Nie, ultima ma za 149zł na allegro po 139zł chodzi. Ale zastanawiam się czy komuś w jakimś markecie nie wpadła wersja pudełkowa za tyle.

Ta gra jest tania bo to nowy program tańszych gier na vitę sony wprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 10:07, Carter napisał:

Powie mi ktoś czy ten Crusader Knight 2 na humblebumble to jest po Polsku.
na steam nie ma o tym info.

Tak, jest po polsku. Kupuj śmiało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 17:18, Hartus napisał:

Tak, jest po polsku. Kupuj śmiało. :)

Pobrałem demo a tam Angielski Niemiecki Francuski i Hiszpański polskiego brak jak możesz (znaczy masz gierkę)zapodaj jakiś screnshot taki Tomasz niedowiarek jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 17:46, Hartus napisał:

> zapodaj jakiś screnshot taki Tomasz niedowiarek jestem
Proszę. :P

Jesteś wielki Dzięki Bardzo tylko czemu na steam nie ma takiego info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie było jakiegoś spolszczenia zrobionego przez fanów do tej gry? Bo jak szukałem o tym informacji to pierwsze wyskoczyło mi właśnie to o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 17:55, Carter napisał:

Jesteś wielki Dzięki Bardzo tylko czemu na steam nie ma takiego info

Gdzieś czytałem, że na Steam są dwie wersje: Eng (angielski, hiszpański, francuski i niemiecki) oraz wersja PL (angielski i polski) -chyba zależy kto gdzie kupił. Zakładam, że Steam Store sprzedaje tą pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować