Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2013 o 01:44, Janek_Izdebski napisał:

Po prostu Cenega zmienia reguły w trakcie gy. A to nie jest fair... :(


Jak się jest monopolistą, to niestety tak jest.

CD Projekt już coraz mniej znaczy na growym polu wydawniczym, ośmieliłbym się stwierdzić, że zaczadził się Wiedźminem. Owszem, to świetna seria, ale inne gry, które miał w planie wydawniczym przed serią Wiedźmin, także były całkiem dobre. No a teraz, jak ich kontynuacje biją rekordy sprzedaży, to CDP pewnie żałuje, że utracił prawa do tychże gier, bo przy okazji Wiedźmina, mógłby mieć zyski i z innych gier.

Może jednak po Wiedźminie 3 CDP wróci odbijać rynek i będzie zdrowsza konkurencja, więcej promocji, lepsze ceny... kto wie, kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też, że Redzi pracują nad Cyberpunkiem i jeszcze tam był jakiś projekt, który chyba ostatecznie został porzucony.

Tak czy inaczej co prawda to prawda - CDP coraz mniej tych gier wydaje i to boli, bo kiedyś potrafiłem czekać na każdy nowy rzut czy to Extra Klasyki czy też Platynowej Kolekcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Kolega Janek_Izdebski ci napisał dlaczego, sam znalazłem to info na facebooku cenegi wczoraj przed południem.
Tak więc zapomnij o GTA V za połowę ceny. (można to było przewidzieć, mnie to nie zaskoczyło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 01:23, Janek_Izdebski napisał:

Dziś (tzn. już wczoraj) Cenega na swoim FB ogłosiła, że:



EEEE... A jak pisałem do nich z tydzień temu to mi odpisali, żebym poczekał na cenę sugerowaną. Co za gnojki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozróżnijmy jednak fakt, że istnieje CDP Blue czyli ci od wydawania gier i CDP Red czyli ci od Wiedźminów.
Wydaje mi się, że prace nad grami raczej nie miały wielkiego wpływu na to, że CDP tak dużo stracił jeśli chodzi o rolę wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 11:18, Smooqu napisał:

EEEE... A jak pisałem do nich z tydzień temu to mi odpisali, żebym poczekał
na cenę sugerowaną. Co za gnojki!

Niestety zachowali się niepowaznie. Tutaj się zgadzam z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 12:01, Janek_Izdebski napisał:

Niestety zachowali się niepowaznie. Tutaj się zgadzam z Tobą.

Też mi się to nie podoba strasznie i nie kupię u nich GTA bo cena za wysoka. Zażyczyłem sobie zwrotu punktów za kod -20% bo nie mam teraz na co go wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 12:03, knopfler napisał:

Też mi się to nie podoba strasznie i nie kupię u nich GTA bo cena
za wysoka. Zażyczyłem sobie zwrotu punktów za kod -20% bo nie mam teraz
na co go wykorzystać.

Może wykorzystasz je na jakieś konsolowe gry od Cenegi, które teraz staniał, np. "RDR"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 12:06, Janek_Izdebski napisał:

Może wykorzystasz je na jakieś konsolowe gry od Cenegi, które teraz staniał, np. "RDR"?
:)

Ograłem wszystko w tej generacji na co można ten kod wykorzystać i co mnie interesuje :P(a już w szczególności wszystko od Rockstara). Z przyszłych gier interesuje mnie tylko Thief, ale w to będę chciał grać już na PS4, a ten kod nie działa na przyszłą generację niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 12:01, Janek_Izdebski napisał:

Niestety zachowali się niepowaznie. Tutaj się zgadzam z Tobą.


Może jakiś duży sklep typu MM etc. będzie miał tę grę w dzień premiery w przystępnej cenie. Teraz i tak mam Total Wara nowego, więc mój hype na GTA V spadł znacząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 12:09, knopfler napisał:

Ograłem wszystko w tej generacji na co można ten kod wykorzystać i co
mnie interesuje :P(a już w szczególności wszystko od Rockstara). Z przyszłych gier
interesuje mnie tylko Thief, ale w to będę chciał grać już na PS4, a ten kod nie działa
na przyszłą generację niestety.

Ale na "Thiefa" na obecną generację zadziała. :)

@Smooqu
Polecam systematycznie czytać Łowców Gier. Tam napiszą o aktualnych promocjach na "GTA V." Niedawno była świetna promocja na brytyjskim Amazonie, ale ona niestety już się skończyła... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 12:32, Janek_Izdebski napisał:

Polecam systematycznie czytać Łowców Gier. Tam napiszą o aktualnych promocjach na "GTA
V." Niedawno była świetna promocja na brytyjskim Amazonie, ale ona niestety już się skończyła...
:(


Przeglądam tamtą stronę regularnie, ale wolę nie zamawiać za granicą. Zamówiłem tylko raz w życiu i czekałem 2 miesiące na przesyłkę. Wolę dopłacić to 10-20 zł i mieć gwarancję, że gra dojdzie do mnie następnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 12:52, Smooqu napisał:

Przeglądam tamtą stronę regularnie, ale wolę nie zamawiać za granicą.
Zamówiłem tylko raz w życiu i czekałem 2 miesiące na przesyłkę. Wolę dopłacić
to 10-20 zł i mieć gwarancję, że gra dojdzie do mnie następnego dnia :)

Z tego co wiem, to brytyjski Amazon jest bezpieczny. Ja zamawiałem tam raz i wszystko było ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2013 o 12:52, Smooqu napisał:

Przeglądam tamtą stronę regularnie, ale wolę nie zamawiać za granicą. Zamówiłem tylko
raz w życiu i czekałem 2 miesiące na przesyłkę. Wolę dopłacić to 10-20 zł i mieć gwarancję,
że gra dojdzie do mnie następnego dnia :)


Miałem podobne podejście. Bałem się zamawiać za granicą. Miałem już perypetie z The Hut, gdzie przesyłka szła do mnie ponad miesiąc. Ale z amazonem nie ma problemu. Przesyłka, nawet ta darmowa, jest monitorowana i dociera w ciągu 5 dni max, a najczęściej po 3 już jest. Kupuję tam już systematycznie, bo jest wiele promocji i darmowa dostawa. A ceny nawet bez pomocji biją często na głowę naszą cenegę. Ale tylko gry konsolowe, na PC drogo :), choć i tu np Skyrim legendary był za niecałe 80zł (angielska wersja)
GTA 5 zamówiłem za ok 180zł i do tego jest polska wersja, więc po co przepłacać? Teraz po promocji chyba wychodzi ok 203zł. Funt idzie niestety w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2013 o 13:40, Mychaa napisał:

GTA 5 zamówiłem za ok 180zł i do tego jest polska wersja, więc po co przepłacać? Teraz
po promocji chyba wychodzi ok 203zł. Funt idzie niestety w górę.

Kiedy? Ja za 172zł kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować