Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2013 o 18:38, Heartbreaker napisał:

A promocji na koniec gier w Empiku nie ma? Jak już ściągają, powinni zrobić pożegnalną
wyprzedaż. Oni mieliby kasę, my gry i byłoby dla każdego dobrze :)


Też myślałem, że coś przecenią a oni tylko zlikwidowali regały z grami i wszystko poszło do zwrotu, w tym EK dodatku do SC II

też kupuję przeważnie przez Empik. com ale w salonach zawsze były jakieś promocje a i kupując przez internet nie można nabijać punktów Paybak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2013 o 18:45, lis_23 napisał:

też kupuję przeważnie przez Empik. com ale w salonach zawsze były jakieś promocje a i
kupując przez internet nie można nabijać punktów Paybak.


Można, tylko musisz zarejestrować kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 18:47, Dared00 napisał:

> kupując przez internet nie można nabijać punktów Paybak.
Jak to nie? http://www.empik.com/payback/payback-w-empik-com


Skorzystałem z promocji 1 000pktów za zakup przez neta u jednego z parnterów za kwotę mimum bodajże 500zł.
Wybrałem gram.pl i dokonałem zakupu monitora przez stronę odnośnik paybacka.
2 tygodnie minęły i punkty mi nie spłynęły na konto.

Przez ten czas wykorzystałem promocję 3x punktów za zakup w inmedio i punkty łącznie z gratisowymi pojawiały się następnego dnia.
W kulki sobie lecą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dokonałem kiedyś (czerwiec/lipiec) dwóch dużych zakupów w Komputroniku w ten sam sposób i do tej pory nie mam punktów. Zgadzam się że lecą coś w kulki w tym pejbeku całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 18:31, lis_23 napisał:

Ciekawe, kiedy Empik uzna, że prasa, książki, filmy i muzyka to też " przeżytek "?

Janek - w perspektywie: dystrybucja cyfrowa lub koniec z grami, wybieram koniec
z grami
ja chcę pudełka z grą, a nie miejsca na HDD.


Nie no bez przesady, książki czy muzyka na pewno zostaną, a gry przenoszą do sieci, bo takie są aktualnie trendy na rynku. Zawsze będzie można zamówić przez empik.com, gdzie będzie szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2013 o 16:06, serser napisał:


Nie no bez przesady, książki czy muzyka na pewno zostaną, a gry przenoszą do sieci, bo
takie są aktualnie trendy na rynku. Zawsze będzie można zamówić przez empik.com, gdzie
będzie szeroki wybór.


Cóż, w salonie zawsze były jakieś promocje i można było zobaczyć grę na własne oczy, teraz trzeba się będzie fatygować do MM czy do Saturna - o ile te sieci też nie zrezygnują ze sprzedaży gier ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 18:31, lis_23 napisał:

Ciekawe, kiedy Empik uzna, że prasa, książki, filmy i muzyka to też " przeżytek "?

Przecież prasa już od jakiegoś czasu dogorywa i prędzej czy później padnie - więc nie będzie trzeba rezygnować ze sprzedaży. ;p
Czytniki e-booków dopiero zdobywają popularność, więc pewnie papierowe książki utrzymają się najdłużej. Ale e-ink ma potencjał.
Jak często widujesz osoby w słuchawkach z odtwarzaczem CD zamiast mp3/komórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 16:39, Kadaj napisał:

> Ciekawe, kiedy Empik uzna, że prasa, książki, filmy i muzyka to też " przeżytek
"?
Przecież prasa już od jakiegoś czasu dogorywa i prędzej czy później padnie - więc nie
będzie trzeba rezygnować ze sprzedaży. ;p
Czytniki e-booków dopiero zdobywają popularność, więc pewnie papierowe książki utrzymają
się najdłużej. Ale e-ink ma potencjał.
Jak często widujesz osoby w słuchawkach z odtwarzaczem CD zamiast mp3/komórki?

Wątpię, że tradycjonalne czytelnictwo całkowicie zaniknie - z prasą być może masz rację ale książki przetrwają próbę czasu
ja sam nie posiadam komórki ani odtwarzacza mp3 a muzyki słucham w tradycjonalny sposób, z płyt CD - choć i to się zmienia ze względu na obcowanie z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 16:59, lis_23 napisał:

Wątpię, że tradycjonalne czytelnictwo całkowicie zaniknie - z prasą być może masz rację
ale książki przetrwają próbę czasu
ja sam nie posiadam komórki


W to nie wierzę.

Dnia 09.09.2013 o 16:59, lis_23 napisał:

ani odtwarzacza mp3 a muzyki słucham w tradycjonalny sposób,
z płyt CD - choć i to się zmienia ze względu na obcowanie z internetem.


Tradycyjnie to jest z winyli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2013 o 17:40, Feallan napisał:


W to nie wierzę.

A to niby czemu?

Dnia 09.09.2013 o 17:40, Feallan napisał:


Tradycyjnie to jest z winyli. :)


Swego czasu też się słuchało ale to było dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 17:40, Feallan napisał:

Tradycyjnie to jest z winyli. :)


Tradycyjnie to bardowie wpadali do karczmy i tam się słuchało ich dziwnych przyśpiewek, które tylko z odpowiednim mlekiem wchodziły jak dzisiaj piosenki Komarenki nie wchodzące nawet z nim :D

A tak poza tym to znam osoby nawet, które nie mają facebooka (!!!) i żyją. I takie jak najbardziej szanuję. Natomiast w temacie Empika i nowej polityki to coś tam mi mówili, że podobno jakieś używki można oddawać tam do nich czy coś. Inna sprawa, że nadal się zastanawiam kiedy wprowadzą jakąś opłatę za zamówienia internetowe. Głupio jest zamówić książkę o te 5-10 złotych tańszą czy grę bez kosztów przesyłki i odebrać w sklepie, kiedy leżą i czekają na półce w wyższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast w temacie Empika i nowej polityki to coś tam mi mówili,

Dnia 09.09.2013 o 17:52, Muradin_07 napisał:

że podobno jakieś używki można oddawać tam do nich czy coś. Inna sprawa, że nadal się
zastanawiam kiedy wprowadzą jakąś opłatę za zamówienia internetowe. Głupio jest zamówić
książkę o te 5-10 złotych tańszą czy grę bez kosztów przesyłki i odebrać w sklepie, kiedy
leżą i czekają na półce w wyższej cenie.


Tak, używki mają na konsole i teraz zostały praktycznie same używki, przynajmniej w " moim " salonie
hmmm ... a może to trochę inna polityka?: niedługo premiera nowych konsol, może władze Empika wieszczą " śmierć PC ", bo to grą PeCetowym dostało się najbardziej?
najgorzej bolą te wazoniki i inne duperele w miejsce gier ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też ciekawe, bo jak jeszcze jakiś czas temu byłem w Empiku to tak było po połowie - 50% dla PC, reszta dla konsol przeróżnych. Ale nie zmienia to faktu, że jak miałem wybierać gdzie kupię dodatek do SC II to kupiłem go w sieciówce jednej za 100, gdzie Empik proponował mi rozklekotane pudełko za 139 jak dobrze pamiętam. Tak więc dużej straty aż tak nie odnotuję, ale to nie zmienia jednak tego, iż fajnie było nawet sobie po prostu obejrzeć jakie wydanie jest na rynku i porównać ceny.

A jeżeli chodzi o jakieś promocje, które pojawiłyby się z tej okazji to marzyłaby mi się taka jaka była dobrych kilka lat temu. Że kupujesz grę za ileś złotych i dostajesz drugą gratis. Pamiętam że kupiłem wtedy Dawn of War Złotą Edycję i Czarną Edycję Dungeon Siege II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to nie zmienia jednak tego, iż fajnie było nawet sobie po prostu

Dnia 09.09.2013 o 18:10, Muradin_07 napisał:

obejrzeć jakie wydanie jest na rynku i porównać ceny.

O to, to - to była duża zaleta

Dnia 09.09.2013 o 18:10, Muradin_07 napisał:

A jeżeli chodzi o jakieś promocje, które pojawiłyby się z tej okazji to marzyłaby mi
się taka jaka była dobrych kilka lat temu. Że kupujesz grę za ileś złotych i dostajesz
drugą gratis. Pamiętam że kupiłem wtedy Dawn of War Złotą Edycję i Czarną Edycję Dungeon
Siege II.


Takie promocje jeszcze do niedawna bywały, mp. Kolekcja Klasyki 2 w cenie 1, itp.
jednak najlepsze przeceny można wyrwać na Empik.com - ja za 200 zł zdobyłem " Alan Wake " Edycja Specjalna, " DmC " i " Hitman Rozgrzeszenie ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak interesują was najbliższe premiery konsolowe w niskich cenach to wbijać na amazon.co.uk.
Beyond Two Souls - ok.171 zł (w dodatku special edition ze steelbookiem)
GTA V - ok. 181 zł
*po dzisiejszym kursie, ściągają z konta przed wysyłką więc może się to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocna premiera w sklepach TESCO gry GTA V- wtedy będzie obowiązywała cena 212,90zł, później 217,90zł co jest i tak niską kwotą w porównaniu do tego co na necie w polskich sklepach można zastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 09:08, Kirabaxior napisał:

Pewnie będzie jak z Diabolo 3, że wszystko pójdzie w pół godziny :D



Tesco mam 5min od domu także jak będzie potrzeba zakupu w dzień premiery to zjawię się punktualnie:)
Ciekawe będzie tylko to, ze niby zapraszają na nocną premierę od godziny 0:00 a pomiędzy 0:00-1:00 jest przerwa nocna i nie działają kasy, zakupy można robić ale trzeba czekać do 1:00 żeby zapłacić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 09:08, Kirabaxior napisał:

Pewnie będzie jak z Diabolo 3, że wszystko pójdzie w pół godziny :D

Z Diabolo to ja miałem niezły ubaw z ludzi którzy wrzucali filmiki na yutube jak to biedacy stali w kolejkach w Tesco po to by się dowiedzieć że jest tylko 20-40 egzemplarzy i dla nich już nie ma (jedni idioci byli sobie sami winni bo stwierdzili że jak grę wyniosą na półki za 2 godziny, to oni idą sobie na piwo i chipsy... no a potem kolejeczka jak z Polski do Tybetu)

A ja sobie o 9 rano grzecznie poszedłem do Media Markt, i bez kolejki nabyłem egzemplarz za 155 zł, czyli najtaniej w dniu premiery.
I ja też wam radzę sprawdzić czy tak nie będzie z GTA V. W MM mają tendencję do obniżania cen premier takich hitów, ale nigdy o tym głośno nie mówią. O Diablo nikt nie wiedział, chyba że sam się przeszedł do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować