Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

A ja to miałem inny problem. Paczkę kupiłem, klucze rejestrować mi się rejestrowały na koncie... ale gry mi się nie pojawiały. Po restarcie Steama dopiero wskoczyły. No ale zdarza się. A miałem się nosić z zakupem Brutal Legend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 18:50, knopfler napisał:

Za rejestrację pierwszej gry konsolowej w kompanii przysługuje jednorazowy kod -50% na
grę konsolową. Ot cała tajemnica :P.



Dokładnie tak:)
Tylko teraz nie wiem na co ją wykorzystać.
Plan z zakupem Fify 14 padł, Forzy Horizon nie widzę i póki co nie wykorzystam na nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 15:34, Diverso napisał:

"Kod działa na wszystkie tytuły dystrybuowane przez firmę Cenega z aktywnego katalogu
gier na konsole Xbox 360 i Playstation 3 znajdującego się na stronie www.sklep.muve.pl/cenega
z wyjątkiem gier firmy Ubisoft i Edycji Kolekcjonerskich."



Czyli jak rozumiem kod zadziała na zamówienie preorder gry Batman Arkham Origins na xboxa 360?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 00:55, Citkowsky napisał:

Czyli jak rozumiem kod zadziała na zamówienie preorder gry Batman Arkham Origins na xboxa
360?:)

Powinien zadziałać. Na nowego Thiefa też, jakby co. Miałem kod niedawno i to były dwie gry na które uważam warto obecnie taki kod wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 11:45, knopfler napisał:

Powinien zadziałać. Na nowego Thiefa też, jakby co. Miałem kod niedawno i to były dwie
gry na które uważam warto obecnie taki kod wykorzystać.


Ok, dzięki. Bliżej premiery sobie go wykorzystam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra w " Brutal Legend " na PC? - można grać padem, klawiaturą i myszką? / nie wiem, czy dobrze pamiętam, że na konsoli gra wymagała jakiegoś specjalnego sterowania? /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny do zakupienia dla mnie obecnej, podstawowej oferty The Humble Indie Bundle 9 :

Trine 2: Complete Story (zawiera grę plus dodatek DLC Goblin Menace)
Mark of the Ninja
Brutal Legend
Eets Munchies (dostęp do bety plus pełna wersja po jej premierze) / wszystko jest na Steama?/
z opcją przelewu należności na konto, jak ostatnio? - jakby co, to pisać, podam adres email a należność przeleję jutro z konta na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 15:08, lis_23 napisał:

Byłby ktoś chętny do zakupienia dla mnie obecnej, podstawowej oferty The Humble Indie
Bundle 9 :


Ja chętnie, jako iż przypadkiem zakupiłem 2 zestawy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 16:03, Kuban11 napisał:

Ja chętnie, jako iż przypadkiem zakupiłem 2 zestawy ;p


Oki, pisz na maila: lelen_lis@poczta.fm
podaj mi też dane konta na maila, jutro dokonam przelewu z BPH - ok. 3,50 zł, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 13:33, lis_23 napisał:

Jak się gra w " Brutal Legend " na PC? - można grać padem, klawiaturą i myszką? / nie
wiem, czy dobrze pamiętam, że na konsoli gra wymagała jakiegoś specjalnego sterowania?
/.

Dołączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 11:52, Citkowsky napisał:

Ok, dzięki. Bliżej premiery sobie go wykorzystam;)


http://konsole.cenega.pl/ czytales? wg. tego trzeba wybrac na jaka konsole ma byc kod aktywny no i nie wolno uzywac cudzych kodow;) A tak napisales, jakbys otrzymal kod bez pisania do KG.
oraz kod dziala na "wybrane" gry, ale owe gry musza miec cene sugerowana, od ktorej liczona jest znizka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

Kod dostałem na maila z kompanii graczy po uprzedniej prośbie o wysłanie go. Żadnej platformy wybierać nie musiałem.
I tak, kod jest MÓJ, nie muszę w poscie pisać całej historii jego pozyskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 13:33, lis_23 napisał:

Jak się gra w " Brutal Legend " na PC? - można grać padem, klawiaturą i myszką? / nie
wiem, czy dobrze pamiętam, że na konsoli gra wymagała jakiegoś specjalnego sterowania?


Gra się całkiem normalnie. Ja grałem na tandemie klawa/mysz i było OK - bez szaleństw, ale i bez frustracji, zwyczajnie dobrze :) Na padzie nie próbowałem, bo takowego nie posiadam aktualnie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować