Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2013 o 19:28, Abi_Dalzim napisał:

> W Empiku promocja: kup 3 książki zapłać za 2 . Tylko fantastyka .
Działa na empik.com czy tylko stacjonarnie?

W salonach też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja, w ramach uzupełnienia wypowiedzi PinKeego, napiszę coś o graniu na padzie. W sumie nie jest najgorzej, lepiej, niż w takim OMD! (gdzie lewa gałka to poruszanie się postacią, prawa - rozglądanie, tylko czym obsługiwać d-pada i ABXY :D), ale daleko za Overlordem (gdzie wszystko było obłożone tak, że nie trzeba było być koalą - posiadać dwóch kciuków :D). W sumie podczas gry na padzie doskwiera w BL problem z rozglądaniem się (prawa gałka, a przecież ABXY są ważne :)), więc wolałem grać na klawiaturze (WSAD + gryzoń + parę innych klawiszy).
Mój pad to Logitech Chillstream, ten w stylu pada od X360 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2013 o 20:55, Blackhand napisał:

Mój pad to Logitech Chillstream, ten w stylu pada od X360 :).


Heh, ja posiadam ten oryginalny pad od Xsa
a pytałem, gdyż z myszką mam pewien problem i wolę na razie grać w gry, które obsługują pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten Humble nie kupie, jak zresztą ostatni. Może następnym razem rzucą coś co będzie mi bardziej odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 19:15, Kraju napisał:

Efekt Deus Exa w piątek trzynastego tuż przed premierą GTA V. Gorzej być nie mogło.


ja z gta czekam na wersję ps4 albo pc (i nie marudźcie - obie są nieuniknione), zwłaszcza że w końcu odpaliłem planetscape torment ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop. PC na 100% będzie na wiosnę przyszłego roku (celuję w maj), ale na next-geny? Tutaj pewny nie jestem, ale kto wie, ważne żeby gra trafiła do jak największej ilości graczy. Więc PC to kwestia miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 19:21, Kraju napisał:

Mały offtop. PC na 100% będzie na wiosnę przyszłego roku (celuję w maj), ale na next-geny?
Tutaj pewny nie jestem, ale kto wie, ważne żeby gra trafiła do jak największej ilości
graczy. Więc PC to kwestia miesięcy.


amazon trochę się pośpieszył i już ma w ofercie - ale to może być też pomyłka. Generalnie za dużo kasy wtopili, muszą to puścić na wszystkie możliwe platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 19:49, Kraju napisał:

Właśnie zasugerowałeś, że GTA V trafi na Wii U. :D


eee, jakkolwiek idea mapy miasta na ichnim tabletopadzie wydaje się interesująca to jednak nie sądzę żeby rockstar zagrał na pogrzebie tej konsoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 21:16, lis_23 napisał:

...
Heh, ja posiadam ten oryginalny pad od Xsa
...


No to prawie to samo :). Nawet płytki ze sterownikami w komplecie z tym Chillstreamem nie było, Vista sama u mnie ściągnęła stery, każda gra widzi tego pada jako tego od X360. Tyle tylko, że nie mam FF, bo ten pad zamiast tego ma te śmieszne wiatraczki :).
Jak napisałem, problem jest z tym, że ręczne ustawianie kamery jest pod prawą gałką, więc trzeba machać kciukiem pomiędzy ABXY, a analogiem (automatycznie kamera często ustawia się tak, że mało co widać, myszką się świetnie to koryguje, z analogiem trochę gorzej, bo kamera nie "przykleja" się do pleców postaci). Z tego względu misje typu Stage Battle to był dla mnie koszmar i ostatecznie przerzuciłem się na tandem klawiatura + mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku w Galerii Kaskada w Szczecinie jest Splinter Cell: Blacklist The Ultimatum Edition PC za 99.99 PLN. Dodatkowo przy zakupie tej gry można wziąć pre-order pack do Assasin`s Creed IV: Black Flag za 1 grosz. Oferta jest o tyle dobra, że dwa piętra wyżej w Saturnie sama edycja zwykła SC: Blacklist jest za 109 PLN. W tym Empiku zaś za 89.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować