Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2013 o 19:27, gmx napisał:

amazon trochę się pośpieszył i już ma w ofercie - ale to może być też pomyłka. Generalnie
za dużo kasy wtopili, muszą to puścić na wszystkie możliwe platformy.

Amazon to teraz niezłe wciry dostanie, ponieważ wysłał grę wcześniej, przez co Rockstar ponoć się nieźle wkurzył i prowadzi dochodzenie w tej sprawie... oferta wersji PC pewnie im w tym specjalnie nie pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 12:36, kaczek93 napisał:

Wiem że w empikach można spotkać pre-order pack z Batmana Arkham Origins. Ktoś mógłby
mi napisać ile to kosztuje?


W Empiku jest za 39.99 PLN, ale ta cena zostanie odliczona jeśli w tym samym Empiku kupisz też po premierze pełną wersję gry. W Saturnie zaś (przynajmniej w Szczecinie) ten pre-order pack kosztuje 29.99 PLN i też o tyle zostanie pomniejszona cena gry jeśi ją kupisz w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:07, Kraju napisał:

Co wchodzi w skład tego pre-order packa?


Strój dla postaci na multi i koszulka ;)

W empiku strój dla Ekipy Bane''a. MM i Saturn jeżeli dobrze pamiętam daje ubranie dla Zbira od Joker''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:07, Kraju napisał:

Co wchodzi w skład tego pre-order packa?


W ofercie salonów Empik:
Oryginalna koszulka z motywem z gry,
Kod do pobrania dodatku do gry „Najemnik Bane’a”, zawierający kamizelkę żołnierza i kominiarkę (skórka Najemnik). DLC przeznaczone do trybu online.

W ofercie sklepów Media Markt i Saturn:
Oryginalna koszulka z motywem z gry,
Kod do pobrania dodatku do gry „Zbir Jokera”, odblokowujący bluzę z kapturem i maskę (skórka Łotr). DLC przeznaczone do trybu online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:07, Kraju napisał:

Co wchodzi w skład tego pre-order packa?


Koszulka oraz kartka z kodem na DLC. Od razu mówię, że koszulka w rozmiarze L jest bardzo duża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 19:48, ArkStorm napisał:

Hej wiecie kiedy na humble odsłonią się dwie pozostałe gry na steam ? I może macie jakieś
przecieki odnośnie tytułów ?


I nie dwie a cztery ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W Empiku można zakupić dobre filmy na DVD za śmieszne pieniądze - 6,50. Ja sam zaopatrzyłem się w Gangi Nowego Jorku, Rzeź, Million Dollar Baby oraz Najpierw strzelaj potem zwiedzaj. Pamiętam, że były jeszcze Mit, Transporter 3, Lincz, Blitz, Underworld (chyba druga część), Doomsday i kilka innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 14:48, Perry_Cox napisał:


W Empiku można zakupić dobre filmy na DVD za śmieszne pieniądze - 6,50. Ja sam zaopatrzyłem
się w Gangi Nowego Jorku, Rzeź, Million Dollar Baby oraz Najpierw strzelaj potem zwiedzaj.
Pamiętam, że były jeszcze Mit, Transporter 3, Lincz, Blitz, Underworld (chyba druga część),
Doomsday i kilka innych.


Dzięki za info :) A gdzie tego szukać, na półkach, czy jakieś specjalne stoisko jest? Jeśli to Empik z Warszawy, to podałbyś adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Niestety do Warszawy mam kilkaset kilometrów, korzystałem z Empiku w swoim mieście :) Jednak tam gdzie te filmy były, to są tam przeważnie nowości w postaci filmów oraz muzyki, czasami też gier. Z drugiej strony zaraz obok był dział z filmami, więc może to tylko zbieg okoliczności. No i nie wiem też, czy to ogólnopolska akcja. Przypomniało mi się, że była tam jeszcze promocja: kup 4 filmy, za każdy zapłać 9,99 (jakie, nie wiem, było tego od cholery) oraz polskie kino -65% (klasyk oraz gówna w stylu Kac Wawa, Wyjazd Integracyjny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Empiku w Arkadii (Warszawa) i filmy po tej cenie są. Skoro tak, to zachęcam wszystkich do sprawdzenia w swoich Empikach, może jakieś ciekawe rzeczy się znajdą :)

W Arkadii jest jeszcze promocja filmy pt. film za 6,50. Z pozycji, które widziałem, to tak: Idy Marcowe, Jak Zostać Królem, Gangi Nowego Jorku (obie wersje tj. wersja dvd box i książkowa), Lincz, Larry Crowe i sporo innych.

Tak więc jeszcze raz dzięki za napisanie o tej promocji, bo trochę filmów kupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować