Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Tak z ciekawości wpadłem dzisiaj do olsztyńskiego Empika i sprawdziłem to, o czym tutaj wspominaliście z likwidowaniem stanowisk z grami. I w sumie to trochę przemeblowanie zrobili, półki są jakby mniejsze, ale nadal można znaleźć to, czego się szuka. Problem jest tylko z cenami... sorry... ale za Tomb Ridera raczej dzisiaj bym nie dał 150 zł o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 13:30, Muradin_07 napisał:

Tak z ciekawości wpadłem dzisiaj do olsztyńskiego Empika i sprawdziłem to, o czym tutaj
wspominaliście z likwidowaniem stanowisk z grami. I w sumie to trochę przemeblowanie
zrobili, półki są jakby mniejsze, ale nadal można znaleźć to, czego się szuka. Problem
jest tylko z cenami... sorry... ale za Tomb Ridera raczej dzisiaj bym nie dał 150 zł
o.O


Chodzi o to, ze cena nie jest aktualna? Podejdz z gra do kasy i spytaj sie czy ta gra kosztuje tyle ile pokazuje cena, czesto spotykalem sie z przypadkami, ze cena na nalepce w EMPiKu nie byla aktualna i byla inna jak sie podeszlo do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 14:31, Muradin_07 napisał:

To znaczy jeżeli cały sort pudełek ma tą samą cenę... nawet pokusiłem się o sprawdzenie
w sieci ile na stronie Empiku kosztuje: http://www.empik.com/tomb-raider-pc-square-enix,p1064810985,multimedia-p
;)

Tak więc no... dosyć ciekawa taktyka.

Cos nie tak z tą ceną... kupiłem za conajmniej dychę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może akurat jakieś promo było ;) Tak czy inaczej trochę dziwna sprawa z tym jest. Ale już nie wnikając - u mnie gry nadal można dostać. Nie zmienia to jednak faktu, że wolałbym wziąć i wpaść do MediaMarktu jeżeli już, nawet jak mam z 3 razy dalej. Dobry spacer nikomu nie zaszkodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 20:50, Miniu napisał:

Civilization V Brave New World jest obecnie do kupienia z kodem GFDSEP20UK za
5.43 funta
http://digital.gamefly.co.uk/#!/download-sid-meiers-civilization-v-brave-new-world/5006003


Teraz wyświetla się cena ok 6.7 funta, dodatkowa obniżka nadal aktualna? Jak się płaci w tym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 16:43, Boguslav4 napisał:

Teraz wyświetla się cena ok 6.7 funta, dodatkowa obniżka nadal aktualna? Jak się płaci
w tym sklepie?


Wrzucasz do koszyka, idziesz do kasy, po drodze rejestracja jeżeli nie masz konta.
Kod dodajesz przy ostatnim kroku - wypierasz opcję płatności, np tak jak ja paypal, przechodzisz do paypala się zalogować i kod podajsz dopiero po powrocie do sklepu - dopiero wtedy jest akceptacja transakcji - godzinę temu tak kupiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 16:28, Muradin_07 napisał:

Może akurat jakieś promo było ;) Tak czy inaczej trochę dziwna sprawa z tym jest. Ale
już nie wnikając - u mnie gry nadal można dostać. Nie zmienia to jednak faktu, że wolałbym
wziąć i wpaść do MediaMarktu jeżeli już, nawet jak mam z 3 razy dalej. Dobry spacer nikomu
nie zaszkodził :D

Nie no stara cena byla przekreślona na czerwono, kod kreskowy też, i był naklejony z nową ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem. Może tu u Ciebie jakoś to tak zrobili, że przecenili akurat. W każdym Empiku oferta może się trochę różnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 15:56, Miniu napisał:

Osoby ktore kupily Civ5 na gamefly niech sprawdza emaile bo powinny dostac kupon na darmowa
Mafie2.


yep, dziwny sklep, nie dość że rozdali dodatek do civ za 1/3 ceny to jeszcze w człowieka kluczami za free bez ostrzeżenia rzucaja. No trudno, już przyjmę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HotSa za 80 zł - super sprawa. Ale co do WoLa to trochę lipa. Ja swojego kupiłem w zimę za chyba 70 zł w MM przed swiętami, tak więc w sumie może lepiej poczekać na późniejsze obniżki cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 19:21, Muradin_07 napisał:

HotSa za 80 zł - super sprawa. Ale co do WoLa to trochę lipa. Ja swojego kupiłem w zimę
za chyba 70 zł w MM przed swiętami, tak więc w sumie może lepiej poczekać na późniejsze
obniżki cen.

Podstawka swojego czasu była przez dobre kilka miesięcy za 50 zł w postaci kluczy. Ale zapowiedziano dodatek i już z powrotem 100 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować