Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2013 o 14:17, kuba9876543210 napisał:

Ktos sie orientuje jak sa rozlozone klucze 7 gier serii X w bundle''u, ktory konczy sie
za niecale 6 godzin?
https://www.humblebundle.com/weekly

Ile jest kluczy i ktore gry sa razem, a ktore oddzielnie?

Z gory dzieki


Dwa klucze. Pierwszy to podstawowy zestaw do 6$ a drugi to reszta dostępna po wpłaceniu 6$ lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie(Magnolia Wrocław) kilka fajnych gier "w koszu" po 9.99zł. Sporo crapów ale też pare ciekawych. Z tych ciekawszych:
Singularity (edycja premierowa)
Wolfenstein 2009
Grid (wydanie Best of Activision)
Dirt 2 (wydanie Best of Activision)-była na nim co prawda metka 14.99 ale też był w koszu to możliwe, że nieaktualna już cena i też jest za 9.99.
Ja tam już wszystkie z nich wcześniej kupiłem, ale ktoś jeszcze nie ma którejś z wyżej wymienionych to moim zdaniem warto. Świetne gierki, w tej cenie grzech nie kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 16:18, RaiL napisał:


W Empiku to samo: the best of Activision po 9.99 zł

i teraz pytanko: warto zakupić Gird i Blur?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 16:27, lis_23 napisał:

>
W Empiku to samo: the best of Activision po 9.99 zł

i teraz pytanko: warto zakupić Gird i Blur?.


Grid moim zdaniem jak najbardziej warto. Jedna z najlepszych samochodówek w jakie grałem (jest demo to możesz sobie sprawdzić). Co do Blura to nie wiem bo nie grałem ale raczej gra zbierała kiepskie noty a na gameplayach wyglądała drętwo, ale musisz sam ocenić może tobie przypadnie do gustu :P
BTW: W owym koszu w Magnolii Blur też leżał i -teraz sobie przypomniałem -F1 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do GRIDa to nie ma co gadać i brać. Jedna z lepszych ścigałek, w którą przyszło mi grać na przestrzeni ostatnich lat. Tylko, że jeszcze wtedy działał multiplayer. Nie wiem jak to teraz z tym jest, ale nie zmienia to tego, że naprawdę warto nawet za te 10 zł. Co do Blura to nie wypowiem się jak kolega powyżej, bo niestety w niego nie grałem. Wtedy pamiętam tylko to, że pojawił się chyba także Split Second w tym samym okresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRID - tak.
Blur - hm, zależy, jakie ścigałki lubisz. Blurowi blisko jest do "karcianki" typu Mario Kart - duża część wyścigu opiera się na wykorzystywaniu powerupów. Mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 19:14, Dared00 napisał:

GRID - tak.
Blur - hm, zależy, jakie ścigałki lubisz. Blurowi blisko jest do "karcianki" typu Mario
Kart - duża część wyścigu opiera się na wykorzystywaniu powerupów. Mi się podobało.


Lubię wyścigi zręcznościowe, nie przepadam za symulatorami, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post zarówno dla osób, które kupiły GTA V w Empiku, jak i tych, które dopiero mają zamiar to zrobić.

Zdjęcie zrobione kalkulatorem. Załączam wersję tekstową:
"Kup GTA V w salonach Empik i wygraj konsolę PS4"

Szczegółów akcji nie znam, po prostu informuję.

Jak ktoś wygra, to oddaje mi 50% wartości konsoli.
Serio.

20130927235453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 21:16, PinKee napisał:



Jeszcze a propos Humble Bundle, trwa również równolegle paczka z grami na Andka. W zestawie Star Command, Time Surfer, Punch Quest i Bloons TD 5, a za 4.5 dolca jeszcze dodatkowo Carmageddon oraz Ravensword: Shadowlands (wygląda jak jakiś Gothic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 21:16, PinKee napisał:

https://www.humblebundle.com

Nowe Weekly Sale, a w nim Tropico 3, Sine Mora, SkyDrift oraz Anna, a po przekroczeniu
6 dolców jeszcze dodatkowo Tropico 4 i Jagged Alliance Back in Action. Moim zdaniem warto
wziąć zestaw podstawowy, bo do Tropico 4 nie ma dodatków.


Steamowe Tropico 3 i 4 nie ma wersji polskiej z góry ostrzegam :(
Akurat w przypadku tej gry tłumaczenie jest świetne, nie mówiąc że ''ekonomiczny'' angielski nie jest zbyt ciekawy ani łatwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie najczęściej są gry na PC w dniu i w okolicach premiery w Media Markcie? Mam tu na myśli typowe gry multiplatformowe AAA, nie Rome 2, Diablo 3 itp. :P Ceny internetowe z tego co mi wiadomo często różnią się od cen w sklepie, a chciałbym mniej więcej wiedzieć ile będzie kosztować Batman Origins. :)
Drugie pytanie - w momencie kiedy kupię Edycję Przedpremierową(czyli pudełko z koszulką za 30 zł), to wystarczy jeśli pokażę przy kasie paragon za nią, czy muszę mieć ze sobą również pudełko? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 14:00, barsum napisał:

W jakiej cenie najczęściej są gry na PC w dniu i w okolicach premiery w Media Markcie?
Mam tu na myśli typowe gry multiplatformowe AAA, nie Rome 2, Diablo 3 itp

Zwykle cena oscyluje miedzy 120-130 zł, oczywiście zdarzają się promocje przy premierze ale w przypadku pc nie przekraczają zwykle granicy 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest jako Daily Deal na Steamie za 1,39 euro (-80%). Nie wiem jak Wy, ale ja biorę. Moja płytka już dawno poległa, więc jest idealna okazja powrócić do wspomnień. :)

EDYTKA: A paczuszka TQ+IT za 1,99. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować