Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2013 o 16:45, Karanthir666 napisał:

ciach

Omięcinem się nie przejmuj, ja uzupełniłem wszystko i również ma to info, teraz chyba tylko trzeba czekać na aktualizacje (z tego co pamiętam 24 h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym Humble Bundle nastąpiły jakieś zmiany?
dostałem maila z linkiem ale wchodząc w link nie mam kodu, tylko ramkę do wypełnienia / name, email / inaczej wyrzuca mnie na stronę z jakimś odliczaniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 16:47, DarkWolf_PL napisał:

ii również ma to info, teraz chyba
tylko trzeba czekać na aktualizacje (z tego co pamiętam 24 h).

Chyba masz rację. Na pejsbuku gość z gmg pisze:
" As per the "Oops" page, please allow a minimum of 24 hours from when you register your votes to when you will receive and redeem your free game"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 16:48, lis_23 napisał:

Czy na tym Humble Bundle nastąpiły jakieś zmiany?
dostałem maila z linkiem ale wchodząc w link nie mam kodu, tylko ramkę do wypełnienia
/ name, email / inaczej wyrzuca mnie na stronę z jakimś odliczaniem ...

A było inaczej? Strona z odliczaniem to podstawowa strona www.humblebundle.com ?
Nie znam sie na giftach z humble?, a moze musisz stworzyc konto na ich stronie, wtedy bedziesz mial dostepu do bundla. Gifta moze trzeba przyjac/claim.
A jak masz konto bankowe internetowe to PP mozna "zasilic" uzywajac przelewu, wiec mozesz sam robic zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2013 o 18:10, Sarinew napisał:

>
A było inaczej? Strona z odliczaniem to podstawowa strona www.humblebundle.com ?
Nie znam sie na giftach z humble?, a moze musisz stworzyc konto na ich stronie, wtedy
bedziesz mial dostepu do bundla. Gifta moze trzeba przyjac/claim.
A jak masz konto bankowe internetowe to PP mozna "zasilic" uzywajac przelewu, wiec mozesz
sam robic zakupy.


Było inaczej, miałem od razu link do kodów
ja tam nie mam konta, ktoś z forum kupił mi ten podstawowy pakiet ale po wejściu w link nie mam kodu tylko dane do wypełnienia / ramka na środku ekranu /, jeżeli ją pominę przenosi mnie na inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal sirufok, podaj nazwe(dowolna?) i email i lepiej sie pospiesz, bo podales za duzo danych i lepiej zglos posta z obrazkiem do kasacji.
Znasz angielski bo, przeciez informacja w tablece to raczej podstawowy angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 18:23, sirufok napisał:

Dostałeś gifta i musisz podać maila, żeby mogli ci wysłać link do gier...


Dzięki, mam już ;)
gry muszę instalować hurtowo?, nie mogę zainstalować pojedynczej gry?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 18:28, lis_23 napisał:

nie mogę zainstalować pojedynczej gry?.


Zadajesz tak durne pytania, że szok. Gry dodajesz hurtowo, a instalujesz pojedynczo. Kto normalny kazałby Ci instalować wszystkie gry z paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 18:54, Gumisiek2 napisał:

Zadajesz tak durne pytania, że szok. Gry dodajesz hurtowo, a instalujesz pojedynczo.
Kto normalny kazałby Ci instalować wszystkie gry z paczki?


Ostatnio słyszałem, że teraz jest tylko jeden klucz na Steama, kiedyś były osobne klucze, więc pytam ... nie widzę w tym nic głupiego
tu też jest jeden klucz więc chciałem wiedzieć, co po wpisaniu tego klucza na Steam?, jak wygląda wybór instalacji konkretnej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 19:00, lis_23 napisał:

Ostatnio słyszałem, że teraz jest tylko jeden klucz na Steama, kiedyś były osobne klucze,
więc pytam ... nie widzę w tym nic głupiego
tu też jest jeden klucz więc chciałem wiedzieć, co po wpisaniu tego klucza na Steam?,
jak wygląda wybór instalacji konkretnej gry?


Gry do aktywacji dostajesz w jednym kluczu. Ale na steamie każda gra jest osobną pozycją w bibliotece i instalujesz je według własnego upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie o BF4 pisałem, ale podrzucę, w dobrej cenie jest BF4 na konsole i PC przedpremierowo z DLC Chińska Nawałnica za free:
http://www.komputronik.pl/battlefield4?utm_source=KT_BG_18_06_2013_gry_PC_PS3_XBOX360&utm_medium=banner&utm_campaign=battlefield4
Normalnie z tego co widziałem z tym DLC w niektórych sklepach trzeba z 5 dych więcej dać za pakiet z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować