Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2013 o 22:57, sirufok napisał:

Tak. Teraz należy połączyć konto HB ze Steam i po krótkim czasie gry z automatu wędrują
na powiązane konto.

Wyjaśnili, czemu tak jest?? Chyba wygodniej było na klucze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 22:59, LubieWafle napisał:

Wyjaśnili, czemu tak jest?? Chyba wygodniej było na klucze...


Moze, zeby utrudnic handel kluczami?

Ale teraz (po polaczeniu konta steam z HB) idzie to szybciej, nie trzeba klikac i potem ctr+c, alt-tab, ctr+v, tylko po dwoch kliknieciach mozna od razu mozna miec na koncie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma to być system ochronny. Wcześniej jak maiłeś klucze, mogłeś sobie kupić kilka bundli za dolca i klucze sprzedać na allegro. By chronić rynek kluczy i ich obieg w sieci, wymyślono coś takiego.

Przynajmniej tak można było wywnioskować, bo o ile pamiętam, nie podano oficjalnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 23:05, kuba9876543210 napisał:

Moze, zeby utrudnic handel kluczami?

Właśnie o tym myślałem, ale szkoda... War in the North kupiłem jakiś czas temu, a klucz bym dał koledze, który kupił za dolca podstawowy pakiet... szkoda.

Dnia 15.11.2013 o 23:05, kuba9876543210 napisał:

Ale teraz (po polaczeniu konta steam z HB) idzie to szybciej, nie trzeba klikac i potem
ctr+c, alt-tab, ctr+v, tylko po dwoch kliknieciach mozna od razu mozna miec na koncie
gry.

No też fakt. Mi na razie pojedynczo to uaktualnia, jestem ciekaw, czy jest przycisk do dodania wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 23:09, Heartbreaker napisał:

Przynajmniej tak można było wywnioskować, bo o ile pamiętam, nie podano oficjalnego powodu.

Mogliby poprawić stronę: humblebundle.com ... nie wiem jak Wam, ale mi jak ona nawet wejdzie to jest napisane, że problem techniczny. Po dodaniu "/weekly" już jest wszystko ok, nie ważne czy to HB weekly czy normalny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 23:09, LubieWafle napisał:

Właśnie o tym myślałem, ale szkoda... War in the North kupiłem jakiś czas temu, a klucz
bym dał koledze, który kupił za dolca podstawowy pakiet... szkoda.


Obok linku do przyłączenia gry do konta Steam powinna być ikonka prezentu. Po jej kliknięciu dostaniesz link do sprezentowania gry. Kliknij w ten link, w adresie strony pojawi się klucz. ( https://www.humblebundle.com/downloads?key=TutajBedzieKlucz)
Poza tym pod listą gier jest link "Gifting instructions" - tam jest więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz już się nie pomylę:

http://www.hugeseal.com/

Ogólnie działa to w taki sposób:

Wybieramy 5 kodów zniżkowych na tytuły tam wymienione. Gdy zużyjemy jeden możemy dobrać kolejny, a za każde 3 kupony wykorzystane otrzymujemy klucz do losowej gry z promocji.

Ja mam już 5 na: FTL (50%), Trine (80%), Giana Sisters: Twisted Dreams (50%), Legend of Gimrock (75%) i Skulls of the Shogun (50%).

Jeśli ktoś chciałby się którymś z nich zaopiekować to chętnie się podzielę, bo raczej nie wykorzystam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 28 listopada gry w Biedronce. Dwa progi cenowe: 20 i 40 zł

http://www.biedronka.pl/rozrywka/gry/

Krótki wykaz pozycji do możliwych podpięcia:

Anomaly 2
King''s Bounty: Wojownicy Północy
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Star Trek The Video Game
Dark Souls: Prepare to Die Edition [Steam + GFWL jeszcze]
Dead Island Riptide
Hitman: Rozgrzeszenie
Risen 2: Mroczne wody
Sleeping Dogs
Deus Ex Directors Cut

Bordek nie ma Steama w pudełku, F3 nie ma GFWL w pudełku (ani tym bardziej Steama), Air Conflicts i reszta bez drmów

Tylko, że w związku z odejściem od GFWL, za rok mogą dojść do tej listy gry (choć nie jest to pewne, tak samo, jak z całkowitym przejściem Dark Souls na Steam): Street Fighter x Tekken i Super Street Fighter IV Arcade Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 22:41, Heartbreaker napisał:

Od 28 listopada gry w Biedronce. Dwa progi cenowe: 20 i 40 zł
[...]


Ktoś się orientuje może jakie wydania będą za 40zł? Te po 20 to pewnie te biedronkowe tj. sama płyta w dvd boxie, a po 40 premierówki, premium games czy może też jakieś biedronkowe? Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich informacji. Zarówno gry za 20 jak i za 40 zł mogą być premierówkami, ale także mogą być biedronka edition. Pudełek od PKK, NPG czy jakiejkolwiek innej edycji nie uświadczysz. tylko te dwie możliwości będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, orientuje się ktoś jak wygląda teraz gra przez internet w Street Fighter X Tekken na PC? Skoro wyłączyli GfWL, to po prostu nie można po sieci grać, czy jak to jest rozwiązane? Bo nie powiem, jestem zainteresowany, za dwie dyszki szkoda nie brać solidnej bijatyki. A zanim wyjdzie nowy SF, to sobie jeszcze poczekam chwilę :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek widział, ktokolwiek wie o jakiejś promocji/wyprzedaży PS3? Bo naprawdę nie wiem do kogo skierowane są oferty największych sieciówek, kiedy kupienie np. konsoli + gier z bundla wychodzi znacznie taniej osobno, często nawet w obrębie tego samego sklepu. Rozumiem, że są to oferty kierowane głównie do osób chcących kupić ładny, pełny zestaw na prezent, i niekoniecznie mających pojęcie o faktycznej cenie tego zestawu, ale czy nigdzie nie ma takich bardziej "racjonalnych" ofert? O.o
Gram ma okej wyprzedaż, tylko niestety nie za bardzo potrzebuję kolejnego pada, a na muve ceny poszczególnych zestawów osiągają już szczyt kretynizmu i nie wiem czy oni tego nie sprawdzają czy robią to specjalnie. Człowiek zaczyna żałować że nie brał zestawu 500 GB z GTA V i The Last of Us za tysiaka z Amazonu, kiedy jeszcze był dostępny. ;_; Swoją drogą dziwi mnie, że ceny nie zaczynają spadać wraz z premierą PS4, w szczególności że obniżka zachęciłaby do wybrania PS3 zamiast PS4 na prezent gwiazdkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 21:12, Abi_Dalzim napisał:

Jesienna wyprz na Steamie się rozpoczęła :)

Opłaca się brać Portal 2 za 3,74 € ? Czy może potem będzie taniej? Jak sądzicie?

Nie będzie. Zawsze dotychczas -75% to było max. Jednak teraz nie jest to w żadnej z dziennych promocji więc można spodziewać się -90% jeśli gaben będzie łaskaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się parę niezłych okazji, ja szukam chętnego na 2-packa Space Hulka. Z dłużsyzm starzem na forum najlepiej.
GG 9078626, oferta ne Steamie tylko na parę najbliższych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować